صفحه 4 از 200 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1993

موضوع: مباحث کلی مربوط به ترجمه و دارالترجمه

پیش فرض پاسخ : دارالترجمه

منهم یک دارالترجمه سراغ دارم که کارش خیلی خوب بود و مهر دادگستری و خارجه رو خودش گرفت.
    نمی دونم قیمتش خوبه یا گرون اما کارش بی نقص بود و یک روز ازم خواست رفتم باهاشون همه موارد رو چک کردم.

دارالترجمه رم ROM

66928830
    میدان توحید

من مدارکم رو بردم دیپلمات سید خندان.. هرگز این اشتباه رو نکنید .. قیمتش خیلی بالاست و چون فهمیده من عجله دارم می خواد بیشتر ازم پول بگیره که "مثلا" کارای دادگستری رو سریع تر انجام بده (فقط 1روز زودتر !!!!)
    آیا می تونیم کارای دادگستری و وزارت امور خارجه رو خودمون انجام بدیم؟؟ اگه کسی روند کار و مدتی که طول می کشه رو بگه خیلی ممنون می شم
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda62
    من مدارکم رو بردم دیپلمات سید خندان.. هرگز این اشتباه رو نکنید .. قیمتش خیلی بالاست و چون فهمیده من عجله دارم می خواد بیشتر ازم پول بگیره که "مثلا" کارای دادگستری رو سریع تر انجام بده (فقط 1روز زودتر !!!!)
    آیا می تونیم کارای دادگستری و وزارت امور خارجه رو خودمون انجام بدیم؟؟ اگه کسی روند کار و مدتی که طول می کشه رو بگه خیلی ممنون می شم
    Dear friend,
    I have also tried Diplomat in Seyedkhandan and unfortunately it reminds a bad memory to me either. I remember an extremely f..lish woman named Afshari or sth like that. She knew nothing about her duties and about how to deal with the clients-it is what I told to her. I was watching that they are really barking for more money!!
    To my knowledge, you can not do it yourself.
    I am definitely sure that translators around Enghelab Square are among the best. just try one of them.
    Saeed

Junior Member

سلام دوستان
    من دنبال یه دارالترجمه می گردم که هم کارش خوب باشه و هم دو سه روزه کارمو راه بندازه.
    اگه سراغ دارین ممنون می شم که اسم، شماره تلفن و آدرسش رو هم عنوان کنین. (بعلاوه ی زمان انجام کارش که شامل ترجمه و کارای دادگستری میشه )
    راستی database در این زمینه اگر توی فروم باشه فکر می کنم به خیلی ها کمک بشه.
    پیشاپیش ممنون
    Fear is the main source of superstition, and one of the main sources of cruelty. To conquer fear is the beginning of wisdom.

hi, this center performed all my translation affairs in 2 days..
    88741008 shahrzad agency
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

SAHRA
    Guest

سلام آقای هاشمیان
    ببخشید میشه ازدوستتون بپرسیدکدوم دارالترجمه رفته بودند؟

Senior Member

دارالترجمه کیوان توی خیابان شیراز، نزدیک میدون ونک. البته بعد از اینکه فایل رو برای من فکس کرد و من تغییرات رو بهش گفتم، توی تغییرات یه اشتباه کرده بود و اسم دو تا درس عمومی (معارف 2 و اخلاق) رو یکی نوشته بود. به همین خاطر توی ترجمه های نهایی در یک ترم دو تا درس با یک اسم ولی دو تا نمره مختلف داشتم!! وقتی این مورد رو فهمیدم که برای چند تا از دانشگاهها فرستاده بودم. وای خوب چون درس عمومی بود من زیاد پیگیری نکردم.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Junior Member

دارالترجمه دنيا
    دور ميدان انقلاب، طبقه چهارم پاساژ نبوت.
    کارش خيلی سريع و تميزه.

Junior Member

شروین جان
    این شهرزاد کجا هست؟
    تلفنش؟
    Fear is the main source of superstition, and one of the main sources of cruelty. To conquer fear is the beginning of wisdom.

Junior Member

hI FRIENDS
    ,Would u please introduce a good centre in TEHRAN which translates forms properly
    THANKS

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)