صفحه 5 از 200 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1993

موضوع: مباحث کلی مربوط به ترجمه و دارالترجمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دارالترجمه

The best official translation office is "Farrokhi official translation office" which is in
    address: Tehran, Enghelab Ave., Ferdowsi Sqr, Opp.Forsat St., Afagh Building, No.674
    .Their prices are the cheapest one with the best quality

Junior Member

من هم کارهام رو به دارالترجمه سعدی که توی خیابون انقلاب هست دادم. هم کارشون دقیقه هم سریع. من که خیلی راضی بودم. خوش برخورد و کار راه انداز هم هستند.
    آدرس: خیابان انقلاب روبروی سینما بهمن جنب بانک صادرات پلاک 1484 طبقه دوم
    تلفن: 66488584

سلام.

دوستان شما جايي رو ميشناسيد كه احتمالا فردا باز باشه و سريع هم ترجمه رسمي كنه با مهر دادگستري و وزارت امور خارجه و اينا؟

با توجه به اينكه فردا اولين روز كاريه و 6 فروردين دوباره تعطيله. من دنبال جايي ميگردم كه دانشنامه رو فردا صبح بهش بدم و چهارشنبه ازش پس بگيرم.

آقا فوريه هر جايي رو كه فكر ميكنيد باز باشه و اين كار رو سريع انجام بده معرفي كنيد

دارالترجمه آبیز شعبه اصلیش کناره سینما آستارا تو تجریشه منتها یه شعبه در پیتی دوره میدون انقلاب(توی اون پاساژا که کتاب و سی دی میفروشن) داره که سریع کارو انجام میده.منتها هر چی دنباله شمارش گشتم پیدا نکردم برات.گوگلش کنی شمارشو پیدا میکنی.یه سرویسه 2 روزه داره که گرونتر ولی سریع بهت میده.تو عید رو نمی دونم سیستمشو ن چه جوریه

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    دوستان من مدارك ام رو به دارالترجمه اي دادم كه كارش خوب هست مشخصات رو كامل اينجا هم ميگذارم تا عموم استفاده كنند،البته لازم به ذكر هست كه اين دارالترجمه قبلا توسط آقاي Vahid1982 در فروم معرفي شده است. خود دارالترجمه در كرج هست، وليكن پيك داره كه به تهران مياد با مترو و ميتونيد باهاش هماهنگ كنيد كه مداركتونو ببره كرج .آدرس خود دارالترجمه: داالترجمه رسمي البرز، كرج ، ميدان آزادگان، ابتداي خيابان مطهري، برج سفيد، طبقه دوم، واحد 3 تلفن: 2558563 مديريت: آقاي كشاورزي: 09123604235 شماره پيك: آقاي نخيي09352591520
    آدرس جديدي هم داره كه ميتونيد مدارك رو به انجا در تهران هم بدهيد:
    ميرداماد، بين ميدان مادر و شريعتي،ساختمان سبز، شماره 28 تلفن:22275000، آژانس هواپيمايي گشت آسا- مدارك رو ميتونيد به آقاي افشين كشاورزي مدير آژانس بدهيد. شماره : 091211811311
    اگر مدرك يا ريز نمره ميدهيد حتما با email قبل از پرينت باهاش چك كنيد كه غلط نداشته باشه.

البته دوستان لازم به ذكر هست كه تا الان كار اينجا برا من و بقيه خوب بوده وليكن ميدونيد كه هرجايي كه كارش خوبه هم نبايد زياد متوجه اين موضوع باشه...! در هر حال اميدوارم كار اينجا هم خوب بمونه و شما نيز راضي باشيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

سلام
    کسی هست که در اصفهان سراغ دارالترجمه رفته باشه ؟ جای خوب کجا سراغ دارین؟
    این شروع ماجراست ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

نقل قول نوشته اصلی توسط i_am_parisa
    سلام
    کسی هست که در اصفهان سراغ دارالترجمه رفته باشه ؟ جای خوب کجا سراغ دارین؟
    ادرس دقیقش یادم نیست
    ولی خیابان نظر بالاتر از کلیسای وانک فکر کنم یک یا دو خیابان
    روبروی یک شیرینی فروشی یه مجتمع هست
    دارالترجمه آقای اکبری

کارش عالی بود بعد از 24 ساعت مدارک رو برام ترجمه کرد و خودم سریع بردم تهران دادگستری (قوه قضاییه) و وزارت علوم خارجه که کار مهر کردنشون 20 دقیقه هم طول نکشید

قیمتهای دارالترجمه هم نسبت به تهران و خرم آباد که قبلا داده بودم بهتر بود

موفق باشید

سلام
    من امروز یه اجاره نامه بردم دارالترجمه آبیز کنار سینما آستارا در تجریش. گفت 40.000 تومان میشه ترجمه اش! همون را بردم دارالترجمه گرامیان که خیلی هم با کلاس تره (ابتدای میرداماد از سمت شریعتی) گفت15000 تومان! کارشم قبلا دیدم و خوب بوده. البته برای یک سابقه کار آبیز می گفت 8 تومان و اون می گفت 10 تومان. ولی این 40000 تومانه دیگه خیلی کلاهبرداری بود!

Senior Member pouya4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Masy
    ادرس دقیقش یادم نیست
    ولی خیابان نظر بالاتر از کلیسای وانک فکر کنم یک یا دو خیابان
    روبروی یک شیرینی فروشی یه مجتمع هست
    دارالترجمه آقای اکبری
    موفق باشید
    و بهتر از ترجمه ها، شیرینی های "قنادی ستوده" ، شیرمال های بسیار ردیفی هم دارد! حتما امتحان کنید....
    در مورد ترجمه ها بد ترجمه نمی کنه، می تونین بگین قبل از تائید دادگستری و اینا پرینتشو بده تصحیح کنین.
    هر چی هم بگید گوش می کنه، زبان تخصصی رو نوشته بود Specialized English گفتم بنویس Technical English گفت چشم!
    درس های تخصصی هم هرچی بگید دربست قبول می کند،فقط یه کم پولکیه...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

یکی از دارالترجمه های خوب (قیمت مناسب, کار خوب و سریع)، دارالترجمه سفیر( میدون انقلاب، ضلع جنوب شرقی) هستش.

من دوبار کارای ترجمم رو دادم اونجا با این قیمت ها و زمان ها (با مهرهای دادگستری و وزارت امور خارجه):
    - یه شناسنامه و یه اشتغال به تحصیل: 10500 (5 روزه)
    - دو نسخه از دیپلم: 8500 تومان (هفت روزه)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)