صفحه 52 از 200 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1993

موضوع: مباحث کلی مربوط به ترجمه و دارالترجمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دارالترجمه

امکانش هست که به دارالترجمه فقط ریزنمرات مون رو بدیم و دانشنامه و بقیه مدارک رو ندیم بهشون؟ و ازشون بخوایم که تو پاکت نذارنشون؟...

چون من هنوز در حال تحصیل هستم و فعلن خبری از مدرک نیست...و ترجمه ی ریز نمرات رو هم برای حداقل 6 ماه آینده می خوام که مشکل سربازی ام رو حل کنم و دانشنامه رو بگیرم...
    در ضمن تو این 6 ماه هم میخوام ریزنمراتم رو برای دانشگاه ها همراه رزومه و... اپلای کنم تا شاید در نتیجه ی بررسی شون تاثیری بذاره...

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

بله، هیچ ایرادی نداره. هرچیزی رو که میخواید فقط بدید.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    بله، هیچ ایرادی نداره. هرچیزی رو که میخواید فقط بدید.
    ممنون. ولی یکی از دوستان در تاپیک دیگری اشاره کرده که اصلا بدون دانشنامه یا مدرک موقت، ریزنمرات غیر رسمی ای که قبل از فارغ التحصیلی می گیریم رو داراترجمه ها قبول نمی کنن و اگر هم قبول کنن برای مهر تائید وزارت خارجه نمی فرستن... آدرس پست: http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post147690 البته در ادامه فرد دیگه ای این حرفو رد کرده... مشکل من اینه: می خوام ریزنمرات غیررسمی خودم رو که در حین تحصیل گرفتم بدون مدرک موقت یا دانشنامه بدم داراترجمه برای گرفتن مهر دادگستری و وزارت خارجه این کار ممکنه؟ اگر شما قضیه رو روشن کنید ممنون میشم ازتون... سوال دیگه ای هم داشتم: وقتی ریزنمراتمون رو از دانشکده گرفتیم و امضاهاش رو گرفتیم قبل از بردنش به تهران ببریم دانشکده تا داخل پاکت مهر و مومش کنن یا لازم نیست؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo-Vet نمایش پست ها
    ... مشکل من اینه: می خوام ریزنمرات غیررسمی خودم رو که در حین تحصیل گرفتم بدون مدرک موقت یا دانشنامه بدم داراترجمه برای گرفتن مهر دادگستری و وزارت خارجه این کار ممکنه؟ ...
    ریز نمرات شما غیر رسمی هست. پس دادگستری و وزارت خارجه مهر نمیکنه. اگر بخواید دارالترجمه فقط ترجمه غیر رسمی (معمولی) میکنه.

----------------------------------------------------
    ویرایش:
    عذر میخوام که اشتباه نوشتم. یادم اومد که اگر رسمی نباشه، اونی که مهر نمیکنه وزارت علوم هست. مهر وزارت خارجه کافیه.
    ویرایش توسط Sunrise : February 16th, 2010 در ساعت 05:24 AM دلیل: به دلیل اشتباه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    ریز نمرات شما غیر رسمی هست. پس دادگستری و وزارت خارجه مهر نمیکنه. اگر بخواید دارالترجمه فقط ترجمه غیر رسمی (معمولی) میکنه.
    اگر مسئول آموزش و معاون آموزشی مهرش کنن چی؟ چون من دیدم در جائی از فوروم که نوشته بودن فردی هست در سازمان مرکزی به نام آقای مایلی که ریزنمرات کسانی که فارغ التحصیل نشدن رو مهر می کنه (که کارش با آقای صامت که ریزنمرات فارغ التحصیلا رو امضا می کنه فرق می کنه) بعد با این مهر میشه ریزنمرات رو برد دارالترجمه و اونا هم قبول می کنن که به وزارت خارجه بفرستن...

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

ممنون. ولی یکی از دوستان در تاپیک دیگری اشاره کرده که اصلا بدون دانشنامه یا مدرک موقت، ریزنمرات غیر رسمی ای که قبل از فارغ التحصیلی می گیریم رو داراترجمه ها قبول نمی کنن و اگر هم قبول کنن برای مهر تائید وزارت خارجه نمی فرستن... آدرس پست: http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post147690 البته در ادامه فرد دیگه ای این حرفو رد کرده... مشکل من اینه: می خوام ریزنمرات غیررسمی خودم رو که در حین تحصیل گرفتم بدون مدرک موقت یا دانشنامه بدم داراترجمه برای گرفتن مهر دادگستری و وزارت خارجه این کار ممکنه؟ اگر شما قضیه رو روشن کنید ممنون میشم ازتون... سوال دیگه ای هم داشتم: وقتی ریزنمراتمون رو از دانشکده گرفتیم و امضاهاش رو گرفتیم قبل از بردنش به تهران ببریم دانشکده تا داخل پاکت مهر و مومش کنن یا لازم نیست؟
    دانشگاه آزاد هستید یا سراسری؟ البته فکر نمیکنم که زیاد فرق بکنه، ماله بچه های سراسری هم باید بشه، اما راجع به دانشگاه آزاد دیگه کاملاً مطمئنم که میشه، چون همین الان ماله من روی میز اتاقمه.
    منم دانشجوی ارشدم و اصلاً هنوز دفاع هم نکردم چه برسه به فارغ التحصیلی یا دانشنامه!
    اما ریزنمراتم تا همین الان کاملاً ترجمه رسمی شده و آمادست با مهر دادگستری و...

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

اگر مسئول آموزش و معاون آموزشی مهرش کنن چی؟ چون من دیدم در جائی از فوروم که نوشته بودن فردی هست در سازمان مرکزی به نام آقای مایلی که ریزنمرات کسانی که فارغ التحصیل نشدن رو مهر می کنه (که کارش با آقای صامت که ریزنمرات فارغ التحصیلا رو امضا می کنه فرق می کنه) بعد با این مهر میشه ریزنمرات رو برد دارالترجمه و اونا هم قبول می کنن که به وزارت خارجه بفرستن...
    خوب از این پست معلوم شد که آزادید، شما یه ریز نمره باید بگیری بدین معاون آموزشی دانشگاه امضا کنند بعد دبیر خونه مهر کنند، بعد تشریف ببرید پاسداران، نیستان نهم، سازمان مرکزی بدین اونجا بگید میخوام ترجمه رسمی بشه، یه دو سه تا مهر و امضا میکنن پستون میدن، دیگه از حالا به بعد به هر دارالترجمه ای که بدید ترجمه رسمی میشه. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    اما ریزنمراتم تا همین الان کاملاً ترجمه رسمی شده و آمادست با مهر دادگستری و...
    خیلی ممنون. راهنمایی های شما خیلی برای من مفید بود. فقط یه مسئله کوچک مونده: ریز نمرات شما فقط مهر دادگستری خورده؟ یعنی مهر وزارت خارجه لازم نیست؟ اینطور که فهمیدم مهر وزارت خارجه فقط روی مدرک موقت یا دانشنامه زده میشه و نه روی ریز نمرات درسته؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

من به خاطر IELTS دستم بنده و نمي تونم برم تهران
    مداركم رو بدم يكي ببره دارالترجمه ، از اونجا زنگ بزنه بهشون توضيح بدم و در مورد چك پرينت و قيمت صحبت كنم ، ناراحت نميشن ؟
    عيبي نداره تلفني حرف بزنم‌؟

ویرایش شد توسط Ossi
    لطفا در پست ها ، به نام موسسه یا شرکت خاصی اشاره نکنید.
    برای اگاهی از قوانین فروم ، میتونید از لینک زیر استفاده کنید.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...DB%8C%D8%AF%29
    ویرایش توسط ossi : February 16th, 2010 در ساعت 08:50 AM دلیل: لطفا در پست ها ، به نام موسسه یا شرکت خاصی اشاره نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    من به خاطر IELTS دستم بنده و نمي تونم برم تهران
    مداركم رو بدم يكي ببره دارالترجمه ، از اونجا زنگ بزنه بهشون توضيح بدم و در مورد چك پرينت و قيمت صحبت كنم ، ناراحت نميشن ؟
    عيبي نداره تلفني حرف بزنم‌؟

ویرایش شد.
    لطفا در پست ها ، به نام موسسه یا شرکت خاصی اشاره نکنید.
    برای اگاهی از قوانین فروم ، میتونید از لینک زیر استفاده کنید.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...DB%8C%D8%AF%29
    هیچ مشکلی نیست
    البته به خود دارالترجمه بستگی داره
    حتی میتونید باهاشون هماهنگ کنید و مدارکتون رو از طریق پست بفرستید
    موفق باشید
    ---این هم نمی ماند ، خویش را تدبیر کن.
    -------ارسال پست به منظور تشکر خلاف قوانین فروم میباشد. برای تشکر کردن از کاربران ، از گزینه تشکر در کنار پست ارسالی استفاده کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)