صفحه 6 از 200 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1993

موضوع: مباحث کلی مربوط به ترجمه و دارالترجمه

پیش فرض پاسخ : دارالترجمه

بعضی از دارالترجمه ها خیلی بی شرفند. من می خواستم چند تا مدرک را عجله ای بدهم ترجمه کنند. میدون انقلاب خیلی دارالترجمه داره. یکی گفت بیست و هفت تومن دونه ای، چون دیدم زیاد میشه دو تا بهش دادم. بعد رفتم چند تا اون ور تر. یکی گفت سی و پنج تومن دونه ای، یکی گفت هجده تومن. خلاصه یکی هم گفت دوازده - سیزده تومن. من چهارتا مدرک می خواستم بدهم. ببینید 140 تومن کجا و 52 تومن کجا! حالا خوبه این ها همه بغل هم هستند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

نقل قول نوشته اصلی توسط davoudi
    بعضی از دارالترجمه ها خیلی بی شرفند. من می خواستم چند تا مدرک را عجله ای بدهم ترجمه کنند. میدون انقلاب خیلی دارالترجمه داره. یکی گفت بیست و هفت تومن دونه ای، چون دیدم زیاد میشه دو تا بهش دادم. بعد رفتم چند تا اون ور تر. یکی گفت سی و پنج تومن دونه ای، یکی گفت هجده تومن. خلاصه یکی هم گفت دوازده - سیزده تومن. من چهارتا مدرک می خواستم بدهم. ببینید 140 تومن کجا و 52 تومن کجا! حالا خوبه این ها همه بغل هم هستند.
    من خودم دو هفته پیش لازم شد در عرض نیم روز شناسناممو ترجمه کنم مجبور شدم 13500 تومن برای یک عدد ترجمه خرج کنم. همونو دیروز که بردم دارالترجمه سفیر تو انقلاب شد 3500 و تازه 2 روزه هم میده
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

این لینک اعضای انجمن مترجمان رسمی ایران هستش که آدرس و شماره تلفن اکثر (نه همه) دارالترجمه ها (انگلیسی و دیگر زبانها، تهران و سایر شهرها) رو داره:
    http://atashbarg.com/index.php?categoryid=4

Junior Member

ميشه لطفاًدوستان يك دارالترجمه خوب وقابل اطمينان معرفي كنند

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط tina2677
    ميشه لطفاًدوستان يك دارالترجمه خوب وقابل اطمينان معرفي كنند
    اگه این تاپیک رو از اول خونده باشید، می بینید که دوستان مراکز زیادی رو معرفی کردند که خوب به نظرشون خوب بوده!!!

jafar
    Guest

سلام بجه ها
    من تازگی 87.6.20 مدارکم رو بردم ترجمه و ÷س از کلی گشتن یک دارالترجمه نسبتا خوب ÷یدا کردم
    اسمش ÷الیز اقای باغبان شماره تلفن 66968031
    البته تو تهران

Junior Member

سلام
    من دارالترجمه دانشجو دادم مدارکم رو.
    4 سری ریز نمرات لیسانس(9 ترم) و فوق(5 ترم )همراه با دانشنامه هاشون شد 50000 تومان.
    ترجمه شناسنامه و سوء پیشینه 2 سری انگلیسی و یه سری آلمانی شد 22 تومن.
    من فقط با دارالترجمه های انقلاب مقایسه کردم از همه بهتر بود قیمتش. نوفر و پرهام و پویان و سعدی فوق العاده گرون ترند.

سلام دوستان

کسی میدونه آدرس دارالترجمه پنبه چی کجاست(وشماره تلفنش چنده؟)؟و از کیفیت کارش خبر داره؟
    یکی از دوستان به اسم گلستان به من معرفی کرد و گفت همون پنبه چی هست.ولی من شک دارم چون یادمه دوستم دو سال قبل داده بود ترجمه مدارکش رو و اسم پنبه چی رو پاکتش بود.
    در مورد این گلستان که با این شماره(021-66498280)به من معرفی شده چه اطلاعاتی دارید؟
    ترجمه من باید به زبان المانی باشه برای همین دنبال جایی هستم که کارشون کمترین اشتباه رو داشته باشه و مهرهای مربوطه رو هم خودشون بزنند.

ممنون

بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

Junior Member

کسانی که سند ملک ترجمه کردن، دارالترجمه چقدر ازشون گرفته؟ اسم دار الترجمه هم بگن لطفا (البته اگه تو تهرانه)
    Fear is the main source of superstition, and one of the main sources of cruelty. To conquer fear is the beginning of wisdom.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

سلام بچه ها

دارالترجمه های زیادی تو تهران هست که معمولا هم سرشون شلوغه. بنظر شما تو شهرستان کار ما سریعتر را می افته یا تو تهران؟

علی جون گفت که مهر وزارت خارجه رو خودت ببر تا سریعتر و کم هزینه تر برات در بیاد.

خب این داراترجمه هایی که دوستان معرفی کردند قبول می کنن که خودمون ببریم مهر کنن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)