صفحه 9 از 200 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1993

موضوع: مباحث کلی مربوط به ترجمه و دارالترجمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دارالترجمه

On of the best official translation office is "Farrokhi official translation office" which is in
    address: Tehran, Enghelab Ave., Ferdowsi Sqr, Opp.Forsat St., Afagh Building, No.674
    .Their prices are the cheapest one with the best quality
    Try it.

سلام

جهت تکمیل آدرس "نیکان" به اون آدرسی که توی پست قبلی دادم این رو اضافه می کنم که : ... نبش ملک الشعرا - ساختمان ایران بک - طبقه 2
    تلفن 88322471

منم بردم دانشجو ، 10 سری ریز نمره دادم فقط شد 40 تومن، هم از برخوردشون راضی بودم هم از کارشون، گفتم برای پک پرینت یه روز دیگه نمیتونم بیام گفتن 1 ساعت دیگه بیا، سر نیم ساعت رفتم ترجمه کرده بود، اما خیلی سوتی هم داده بود.
    در کل خیلی راضی بودم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hma
    منم بردم دانشجو ، 10 سری ریز نمره دادم فقط شد 40 تومن، هم از برخوردشون راضی بودم هم از کارشون، گفتم برای پک پرینت یه روز دیگه نمیتونم بیام گفتن 1 ساعت دیگه بیا، سر نیم ساعت رفتم ترجمه کرده بود، اما خیلی سوتی هم داده بود.
    در کل خیلی راضی بودم.
    پس چرا همين دارالترجمه انقدر از من گرون گرفت؟
    من 4 سري ميخواستم شامل: ريز نمرات ليسانس+ ريز نمره پيش دانشگاهي+ ريز نمره دبيرستان و اصل مدارك دبيرستان+پيش دانشگاهي+ليسانس
    روي هم 10 صفحه كه 4 سري ميخواستم

گفتن 85000 تومان به نسبت قيمتهايي كه شما از همين دارالترجمه گذاشتن خيلي زياد به نظر مياد.
    من هفته قبل مدارك رو دادم شما كي تاين قيمتها رو گرفتيد؟
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

سلام

دارالترجمه "نيكان" رو اصلا پيشنهاد نمي كنم. من مداركمو دادم تا اين دارالترجمه واسم ترجمه كنه. اگر چه قيمتهاشون مناسب و برخوردشون نسبتا خوب بود ولي اين برخورد خوب تا زماني هست كه مشتري رو جلب كنن. مدارك ترجمه شده رو واسه بررسي به خودم نشون ندادن و مستقيما فرستادن براي تاييد گرفتن از دادگستري! پس از اينكه چند تا اشتباه فاحش تو ترجمه ها ديدم و خواستم تا اونها رو تصحيح كنن، اصلا زير بار نرفتن و در جواب گفتن اگر كه ميخوام تا اشتباهات تصحيح بشه بايد يكبار ديگه هزينه ي كامل ترجمه و تاييد گرفتن از دادگستري رو بهشون بپردازم! و چون اطلاع داشتن كه من عجله دارم تا مداركو بفرستم هر چه كه از دستشون بر مي اومد اذيت كردن. شايد باورتون نشه كه سه هفته طول كشيد تا مدارك تصحيح شده با تاييد دادگستري به دستم برسه كه عملا ديگه وقت گذشته بود. :-[

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    پس چرا همين دارالترجمه انقدر از من گرون گرفت؟
    من 4 سري ميخواستم شامل: ريز نمرات ليسانس+ ريز نمره پيش دانشگاهي+ ريز نمره دبيرستان و اصل مدارك دبيرستان+پيش دانشگاهي+ليسانس
    روي هم 10 صفحه كه 4 سري ميخواستم

گفتن 85000 تومان به نسبت قيمتهايي كه شما از همين دارالترجمه گذاشتن خيلي زياد به نظر مياد.
    من هفته قبل مدارك رو دادم شما كي تاين قيمتها رو گرفتيد؟
    البته من فقط ریز نمره های لیسانس رو داده بودم ، و به صورت فوق حرفه ای چونه زدم.

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

امکانش هست که به دارالترجمه بگیم تایید دادگستری و وزارت امور خارجه رو خودمون ببریم بزنیم ؟! اینطوری بهتر نیست ؟ اگه اشتباه داشته باشه تو ترجمه قبل از مهر شدن اصلاح بشه !
    یه هزینه ای هم واسه مهر دادگستری با دارالترجمه ندیم
    امضا

یه راه میگم هزینه هاتون یک پنجم بشه
    یک سری ترجمه بگیرین بجای 10 سری بعد ببرین کپی تمیز بگیرین 10 سری دوباره مهر مترجم بزنین هر سری 1000 تومن به خودتون ببرین دادگستری البته با مکافات مهر بشه چون میگن خود دارالترجمه باید بیاره ولی یکی یکی رد کنین بره هی بگین همین یکیه!!
    بعد همرو ببرین امور خارجه بدین باسه تایید و فردا برین بگیرین اگر قبل 11 برین خارجه ساعت 1-2 میده .
    یکم الافی داره اما باسه بیکارای بی پول حدود 50000-60000 توفیق داره
    اگر پول دارین بدین همون دارالترجمه چون واقعا باید تو دادگستری التماس کرد تا یارو مهر بزنه .
    من سری اول خودم اینکارو کردم . البته مترجم کپی هارو مهر نمیکنه . مایه میخاد . من یه جای خاص بردم زد دونه ای 1000 . میدونین که خودشون دونه ای 4000-5000 میگیرن . یه بار ترجمه 5 بار کپی میکنن بعد 5 بار ترجمه باهات حساب میکنن که ممن زورم اومد این پولو بدم
    به هر حال بازم میگم اگر در مضیقه مالی نیستین اصلا نکمیصرفه (سگ خورد و بگین بدین بره )!
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

یه چیزی یادم رفت . یه دارالترجمه ارزون میگم که واقعا منصف هست من خودم فقط سوال کردم ولی قیمتی که گفت خوب بود
    گفت 1 بار پول ترجمه بده + پول تمبر فقط باسه سریهای اضافی
    اسمش ایران زمین هست و تو انقلاب روبروی سینما شهر تماشا اون ور خیابون . دقیقا بقل مسجد ط بالا . یه خانم هست برین اونجا. به جرات میگم خوبه .
    دوستای من کارای تایپی و پایان نامه بردن و از کارشم راضی بودن .
    حتما هم طی کنید اول . همه جا.
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas
    یه راه میگم هزینه هاتون یک پنجم بشه
    یک سری ترجمه بگیرین بجای 10 سری بعد ببرین کپی تمیز بگیرین 10 سری دوباره مهر مترجم بزنین هر سری 1000 تومن به خودتون ببرین دادگستری البته با مکافات مهر بشه چون میگن خود دارالترجمه باید بیاره ولی یکی یکی رد کنین بره هی بگین همین یکیه!!
    بعد همرو ببرین امور خارجه بدین باسه تایید و فردا برین بگیرین اگر قبل 11 برین خارجه ساعت 1-2 میده .
    یکم الافی داره اما باسه بیکارای بی پول حدود 50000-60000 توفیق داره
    اگر پول دارین بدین همون دارالترجمه چون واقعا باید تو دادگستری التماس کرد تا یارو مهر بزنه .
    من سری اول خودم اینکارو کردم . البته مترجم کپی هارو مهر نمیکنه . مایه میخاد . من یه جای خاص بردم زد دونه ای 1000 . میدونین که خودشون دونه ای 4000-5000 میگیرن . یه بار ترجمه 5 بار کپی میکنن بعد 5 بار ترجمه باهات حساب میکنن که ممن زورم اومد این پولو بدم
    به هر حال بازم میگم اگر در مضیقه مالی نیستین اصلا نکمیصرفه (سگ خورد و بگین بدین بره )!
    دارلترجمه ای که اون یک نسخه اولیه رو ترجمه کرده یا بعد از کپی ببریم یه دارالترجمه دیگه مهر بکنه ؟
    امضا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)