صفحه 94 از 200 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1993

موضوع: مباحث کلی مربوط به ترجمه و دارالترجمه

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی مربوط به ترجمه و دارالترجمه

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    دوستان برای seal کردن (مهروموم کردن) مدارک تحصیلی، دانشگاه ترجمه ها رو تا می کنه می ذاره توی پاکت یا پاکت بزرگ داره؟ ترجمه ی رسمی ای که تا بشه اعتبارش سر جاش هست؟ ممنون.
    من تا جایی که دیدم پاکت بزرگ داشته اند. اما مهم هم نیست، و از ارزشش چیزی کم نمی کنه.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member

سلام بر دوستان گرامی
    من میخوام گواهی سوء پیشینه را ترجمه کرده و مهر دادگستری داره ولی باید تاییدیه وزارت خارجه بگیرم آیا به نظر شما خودم میتونم این کار رو بکنم ؟ چون من خیلی عجله دارم وباید تا هفته بعد برای دانشگاه بفرستم.چون من در رشت هستم میخواستم خودم بیام اونجا و این کار رو انجام بدم؟. لطفا دوستان راهنمایی کنند. مرسی

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط chem89 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گرامی
    من میخوام گواهی سوء پیشینه را ترجمه کرده و مهر دادگستری داره ولی باید تاییدیه وزارت خارجه بگیرم آیا به نظر شما خودم میتونم این کار رو بکنم ؟ چون من خیلی عجله دارم وباید تا هفته بعد برای دانشگاه بفرستم.چون من در رشت هستم میخواستم خودم بیام اونجا و این کار رو انجام بدم؟. لطفا دوستان راهنمایی کنند. مرسی
    بله می تونید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط chem89 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گرامی
    تایید مدارک وزارت امور خارجه همیشه می شود بوسیله خود متقاضی پیگیری شود و لی اغلب دارالترجمه ها برای گرفتن پول بیشتر اینکار را امری خیلی مهم جلوه می دهند و خود بر عهده می گیرند. در هر صورت برای تسریع امور و صرفه جویی در پول بهترین حالت پیگیری این امر بوسیله خود متقاضی است.

سلام بر دوستان
    یه سوال داشتم می خواستم ببینم کل پروسه تایید ریز نمرات از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد و ترجمه ریز نمرات و دانشامه و... چقدر طول می کشه؟
    چون من می خوام از شهرستان بیام تهران واسه این سوال میکنم تا ببینم چند روز طول می کشه
    با تشکر

دوستان سلام من خودم لیسانس زبان دارم. دنبال کارای دادگستری هم میتونم خودم برم. لطفا راهنمایی کنید چجوری می تونم هزینه ی ترجمه ام رو حداقل کنم؟

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط poweronline نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    یه سوال داشتم می خواستم ببینم کل پروسه تایید ریز نمرات از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد و ترجمه ریز نمرات و دانشامه و... چقدر طول می کشه؟
    چون من می خوام از شهرستان بیام تهران واسه این سوال میکنم تا ببینم چند روز طول می کشه
    با تشکر
    تایید کردنش سریع انجام میشه . همون موقع که میرید اونجا یه چند دقیقه طول میکشه تا براتون تایید کنن. برای ترجمه هم وقتی تحویل دارالترجمه بدید 2-3 روز با گرفتن مهر دادگستری و وزارت خارجه طول میکشه البته اگه به آخر هفته نخوره. هر چند که من چندتا پست دیدم که بچه ها گفتن بعضی از دارالترجمه ها اگه پول یشتر بدید زودتر کارتون رو راه میندازن.

ApplyAbroad Hero

دوستان میخوام بنویسم "رتبه x در کل ایران رو کسب کردم" اینو چطور ترجمه کنم؟
    همون جمله بالایی منتها به جای ایران استان رو بنویسم.
    مرسی

پیش فرض پاسخ : دارالترجمه

دوستان سلام. آیا برای اینکه اصل گواهی رتبه ای که سازمان سنجش روش مهر زده رو ترجمه کنیم باید مثل ریز نمره اول مهر وزارت علوم بخوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط s19297 نمایش پست ها
    دوستان سلام من خودم لیسانس زبان دارم. دنبال کارای دادگستری هم میتونم خودم برم. لطفا راهنمایی کنید چجوری می تونم هزینه ی ترجمه ام رو حداقل کنم؟
    دوستان سلام. آیا برای اینکه اصل گواهی رتبه ای که سازمان سنجش روش مهر زده رو ترجمه کنیم باید مثل ریز نمره اول مهر وزارت علوم بخوره؟

یه خیر خواه پیدا شه هر دو سوال رو یه جواب قشنگ بده دعاش می کنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)