صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 52

موضوع: وسایل نقلیه عمومی موجود در فرودگاه پیرسون تورونتو

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : وسایل نقلیه عمومی موجود در فرودگاه پیرسون تورونتو

نقل قول نوشته اصلی توسط minoo.shahriar نمایش پست ها
    کدوم شرکت هست با این قیمت؟ من چیزی پیدا نکردم. همه شون به ازای یک روز از 70 دلار شروع میشن.
    برخی مواقع سال به این قیمت ممکن است پیدا نکنید.
    عموما در تابستان به دلیل رنتهای بیشتر قیمتها بالاتر است و آخر هفته ها و مواقع خاص نیز به همین ترتیب
    با این حال قیمتی که داده می شود معمولا با هزینه های بیمه و بنزین و... بالاتر هم خواهد بود و باید این مساله را هم در محاسبات لحاظ کنید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط hrad نمایش پست ها
    قابل توجه همه دوستان من تجربه خودمو براتون میگم. اگه برای اولین باره تشریف میبرید بهترین کار همون اجاره تاکسی هست چون من خودم با 8 تا چمدون و غیره تاکسی ون گرفتم و این یکبار هزینه تاکسی رو قبول دارم. ولی برای دفعه بعد خیلی راحت از ترمینال 3 فرودگاه پیرسون تورنتو ماشین اونم ون رنت میکنم و هرجا بخوام میرم. کرایه اش هم از تاکسی کمتره. تاکسی 120$ اجاره ماشین اگه ون باشه 80$ موقع برگشت هم همین کارو کردم چون وسایلم زیاد بودو 4 نفر بودیم نیاز به دوتاکسی ون داشتیم که میشد240$ یه ون گرفتم 80$ و تو ترمینال 3 تحویلش دادم خیلیم راحتتر بودم.
    سلام
    کسی میدونه این سرویس اجاره ماشین در فرودگاه و تحویل اون در جای دیگه برای شهر های اطراف هم امکان پذیره؟ مثلا من که مقصدم گوئلف هست می تونم تو فرودگاه ماشین کرایه کنم و در گوئلف تحویل بدم؟ یعنی نمایندگی همه جا دارن یا فقط در تورنتو این سرویس امکان پذیره؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

اگر اولین بار هست تشریف می آرید خیلی روی این گزینه حساب نکنید چون کارت اعتباری می خواهد و حداقل یک گواهینامه بین المللی.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان
    درباره Union Pearson Express كسي اطلاع داره؟
    آيا براي دو نفر كه قصد رفتن به north york حوالي تقاطع يانگ و شپرد رو داشته باشه با حدود 4 چمدون بزرگ و 2 تا كري آن و .... مناسبه يا اينكه اصلا به اينجا سرويس نميده؟
    با تاكسي چك كردم چيزي حدود 60 دلار (شايدم بيشتر) هزينه داره اين مسير به نظرم (با درنظر گرفتن عوارض بزرگراهي و ...)
    راستش درست معني اين عوارض (Toll) رو كه براي بزرگراه ها اشاره كرده متوجه بشم. نحوه اعمالش چجوريه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط k_kh نمایش پست ها
    سلام دوستاندرباره Union Pearson Express كسي اطلاع داره؟ آيا براي دو نفر كه قصد رفتن به north york حوالي تقاطع يانگ و شپرد رو داشته باشه با حدود 4 چمدون بزرگ و 2 تا كري آن و .... مناسبه يا اينكه اصلا به اينجا سرويس نميده؟ با تاكسي چك كردم چيزي حدود 60 دلار (شايدم بيشتر) هزينه داره اين مسير به نظرم (با درنظر گرفتن عوارض بزرگراهي و ...)راستش درست معني اين عوارض (Toll) رو كه براي بزرگراه ها اشاره كرده متوجه بشم. نحوه اعمالش چجوريه؟
    تاکسی بگیرید راحت تره. اون قطار نزدیک شصت دلار باید بدید میبره داون تاون بعد تازه چمدون کشی کنید سوار مترو بشید بیایید بالا سمت یانگ و شپرد. این مسیر نیازی به رفتن از اتوبان عوارض دار نداره. از فرودگاه صاف وارد اتوبان ۴۰۱ میشه میاد تا یانگ و کمی بالاتر میرسه به شپرد ، شاید نیم ساعت هم نشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط k_kh نمایش پست ها
    راستش درست معني اين عوارض (Toll) رو كه براي بزرگراه ها اشاره كرده متوجه بشم. نحوه اعمالش چجوريه؟
    در تورنتو در بزرگراههایی که عوارض داره سیستم های دوربین نصب شده که از پلاک ماشین عکس میگیرند و وررتحساب رو درخونه میفرستند. یک دستگاه ویژه هم میتونید ازشون کرایه کنید که بدون عکس گرفتن ماشین شما رو تشخیص میده و صورتحساب رو بعدا براتون میفرسته. ولی مثل امریکا باجه عوارض و این چیزها در کار نیست. هزینه اش هم بسته به مسافتی که در بزرگراه طی میکنید و زمان روز است.

سلام دوستان
    من اواخر آگست میرسم تورنتو و بعدش باید برم کینگستون
    لطفا راهنمایی کنید بهترین راه برای اینکه ۲ نفر به همراه ۴ چمدون بتونند برند کینگستون چیه ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud1982 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اواخر آگست میرسم تورنتو و بعدش باید برم کینگستون
    لطفا راهنمایی کنید بهترین راه برای اینکه ۲ نفر به همراه ۴ چمدون بتونند برند کینگستون چیه ؟
    بهترین خب طبیعتا گرفتن یک ون هست. غیر از اون می تونید با قطر یونیون اکسپرس از فرودگاه پیرسون بروید یونیون استیشن در داون تاون تورنتو از اونجا قطار via rail سوار شید به مقصد کینگزتون. ساعت های حرکت و برنامه ها در سایت هاشون هست.

Junior Member

سلام دوستان،
    بهترین روش از پیرسون به مقصد واترلو به چه صورت هست، (بار هم دوتا چمدان 20 کیلویی، ساعت هم حوالی 3 بعد ظهر )؟
    مرسی

*گواهی نامه بین المللی و کارت اعتباری هم موجود است
    ویرایش توسط gitandgik : July 10th, 2016 در ساعت 01:44 PM

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط gitandgik نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    بهترین روش از پیرسون به مقصد واترلو به چه صورت هست، (بار هم دوتا چمدان 20 کیلویی، ساعت هم حوالی 3 بعد ظهر )؟
    مرسی

*گواهی نامه بین المللی و کارت اعتباری هم موجود است
    تاکسی حدود 130 دلار میگیره ازتون البته بستگی داره که کجای واترلو باشه . یک راه دیگه هم اینه که با یک تاکسی تو خود واترلو هماهنگ کنید که بیاد دنبالتون که یک آفر دارن برای فرودگاه تورنتو و حدود 100 دلار میگیرن.البته باید به این اعداد انعام راننده را هم اضافه کنید . در زیر لینک دو تا از تاکسی های واترلو را براتون میزارم.
    http://www.unitedtaxi.ca/
    http://waterlootaxi.ca/

البته این راحت ترین ها هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)