صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 76

موضوع: Streamlined visa processing یا SVP

پیش فرض پاسخ : Streamline visa processing

دوستان عزیز توی سایت اکثر دانشگاه ها دز مورد این SVP توضیح داده شده. میتونن برای اطلاعات تکمیلی اونجا رو هم چک کنن (البته خیلی خوششون نیاد چون بالاخره در مورد ایران یه سخت گیریهایی انگار وجود داره!)
    در ضمن دانشگاه UNSW به محض اینکه من بورس و پذیرش رو accept کردم برام CoE صادر کرد و بهم ایمیل کرد. البته توش نوشته که بیمه arranged نشده و باید بعد جداگانه دانشجو خودش بخره. اما انگار CoE رو زود دیگه میدن و اینو سفارت بعنوان یه مدرک لازم برای SVP در نظر میگره. توی سایت دانشگاه ها هم به این اشاره شده.
    به امید موفقیت برای همه دوستان گرامی

پیش فرض پاسخ : Streamline visa processing

سلام،
    من امروز، بعد دو هفته که مدارکم رو به سفارت استرالیا در برلین پست کردم، ایمیلی دریافت کردم که شماره پرونده در اون بود و اینکه CV و فرم 80 رو باید براشون بفرستم. (مدیکال چک رو قبلا برای ویزای 476 انجام داده بودم و نمی دونم چرا خلاصه تز نخواستن.)
    و اما دلیل این ایمیل مسرت بخش این بود که شماره تماس خوبی رو از سفارت از طریق یک موسسه رایگان آلمانی که در کار تسهیل اعزام دانشجو از اینجا به استرالیا است گیر آوردم. کارمند سفارتی که باهاش صحبت کردم، گفت هنوز کیس آفیسری نداری و من هم شرایط رو توضیح دادم که چقدر داره دیر می شه و SVP این همه نباید طول بکشه ( ویزا دانشجویی برای آلمانی ها 2 روز کاری طول می کشه چون آنلاین انجام می شه). اون هم لطف کرد و گفت به سفارت ایمیلی می زنه که بهم خبر بدن در چه مرحله ای هستم. و عصر هم که این ایمیل آمد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Streamlined visa processing

این پست هم مربوط به اینجا می‌شه

Junior Member

من ۳ آوریل مدارکمو به سفارت تحویل دادم و مشمول SVP میشم اما الان تقریبا ۳ ماهه منتظر ویزا هستم چون رشتم حساسه هنوز تو security check هستم، من فکر می‌کنم تا جایی که به بررسی مدارک تو امان مربوط می‌شه SVP کارو تسریع می‌کنه ولی‌ وقتی‌ به چک امنیتی میرسه نقشی‌ نداره، در مجموع نظر من اینه که اگه رشته حساسی نداشته باشین می‌تونین تقریبا مطمئن باشین که به خاطر SVP زودتر ویزا میگیرین.

با سلام،
    ویزام اومممممممممممممممممد خدا رو سپاس!
    تاریخ پست مدارک : 5 June
    تاریخ تماس با خط hotlline سفارت (9 صبح): 20 June (گفتند پرونده از 15 جون در سیستم ضبط شده و هنوز کیس آفیسری نداره.)
    تاریخ ایمیل کیس آفیسر برای اولین بار برای فرم 80 و رزومه (5 بعداز ظهر) : 20 Jun (یکبار تماس گرفتم که چقدر عجله دارم ....)
    تاریخ ایمیل برای full description of thesis (خلاصه پروپوزال) :27 June (یکبر تماس گرفتم که چرا چک امنیتی دوباره داره برتم تکرار می شه؟) (full description of thesis که تحویل سفارت دادم فقط دو پاراگراف بود.)
    تاریخ گرنت ویزا : 2 July
    نوع : ویزای دانشجویی 574 (به همراه همسر)، درخواست از برلین
    4 June ویزای 476 گرنت شده بود.
    امیدوارم ویزای همه زود بیاد

تبریک میگم، ممکنه بفرمایید رشته تحصیلی شما چی بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh_sah نمایش پست ها
    با سلام،
    ویزام اومممممممممممممممممد خدا رو سپاس!
    تاریخ پست مدارک : 5 June
    تاریخ تماس با خط hotlline سفارت (9 صبح): 20 June (گفتند پرونده از 15 جون در سیستم ضبط شده و هنوز کیس آفیسری نداره.)
    تاریخ ایمیل کیس آفیسر برای اولین بار برای فرم 80 و رزومه (5 بعداز ظهر) : 20 Jun (یکبار تماس گرفتم که چقدر عجله دارم ....)
    تاریخ ایمیل برای full description of thesis (خلاصه پروپوزال) :27 June (یکبر تماس گرفتم که چرا چک امنیتی دوباره داره برتم تکرار می شه؟) (full description of thesis که تحویل سفارت دادم فقط دو پاراگراف بود.)
    تاریخ گرنت ویزا : 2 July
    نوع : ویزای دانشجویی 574 (به همراه همسر)، درخواست از برلین
    4 June ویزای 476 گرنت شده بود.
    امیدوارم ویزای همه زود بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط roomi نمایش پست ها
    تبریک میگم، ممکنه بفرمایید رشته تحصیلی شما چی بود؟
    مهندسی برق-بیو الکتریک. ایشالله ویزای همه زود می یاد.

دوستاان من برای دکترا پذیرش دارم و دانشگاه پول شهریه رو میده و هزینه ی زندگیمم استادم حالا میخوام بدونم این coe رو که دانشگاه برای من فرستاده از کجاش باید بفهمم من کدوم assesment level هستم؟؟!! آخه دوستان اشلره کردند که از coe فهمیدند که دانشگاه هم طبق قوانین جدید assesment level اونها رو تغییر داده. و اینکه آیا این قانون جدید ربطی داره که از کد.م دانشگاه پذیرش داریم یا برای همه یکسان هست؟ با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi22570 نمایش پست ها
    دوستاان من برای دکترا پذیرش دارم و دانشگاه پول شهریه رو میده و هزینه ی زندگیمم استادم حالا میخوام بدونم این coe رو که دانشگاه برای من فرستاده از کجاش باید بفهمم من کدوم assesment level هستم؟؟!! آخه دوستان اشلره کردند که از coe فهمیدند که دانشگاه هم طبق قوانین جدید assesment level اونها رو تغییر داده. و اینکه آیا این قانون جدید ربطی داره که از کد.م دانشگاه پذیرش داریم یا برای همه یکسان هست؟ با تشکر
    توی coe ممکنه ننویسن. طبق قوانین سفارت postgraduate research یا همون دکترای خودمون در اصل میشه assessment level 2 ولی با تغییر قوانین بسمت تسهیل شدن!!!! و اومدن svp تمامی ویزای دانشجویی میشه assessment level 1
    البته شما زیاد جدی نگیر به همون 2 قانع باش. دانشگاه شما هم هست نگران نباش. چون تمامی دانشگاه هایی که ما میشناسیم عضو هستن.
    شما کارتو شروع کن نگران نباش. فقط حواست باشه که برای svp باید coe رو حتما ارایه کنی.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    SHARIF.MS.SOFTWARE

یعنی از این به بعد دیگه نیاز به نگه داشتن پول توی حساب برای فوق لیسانس نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad123 نمایش پست ها
    توی coe ممکنه ننویسن. طبق قوانین سفارت postgraduate research یا همون دکترای خودمون در اصل میشه assessment level 2 ولی با تغییر قوانین بسمت تسهیل شدن!!!! و اومدن svp تمامی ویزای دانشجویی میشه assessment level 1
    البته شما زیاد جدی نگیر به همون 2 قانع باش. دانشگاه شما هم هست نگران نباش. چون تمامی دانشگاه هایی که ما میشناسیم عضو هستن.
    شما کارتو شروع کن نگران نباش. فقط حواست باشه که برای svp باید coe رو حتما ارایه کنی.

سیدنی: Aug 11, 2009 -- فایل اول:Oct 1, 2009 -- ارسال به دمشق: Nov 24, 2009 - ورشو December 12, 2011 این پروسس February 13, 2012 مدیکال به همراه کپی پاس و ۴۹۰ دلار :April 8,2013 .