صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 76

موضوع: Streamlined visa processing یا SVP

پیش فرض پاسخ : Streamlined visa processing

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad123 نمایش پست ها
    بصورت استاندارد postgraduate research میشه 2 اونا اگه خودشون بخوان بعد 1 حسابش میکنن as far as I know
    برای من خودشون تو آفر زده بودن 1.....می تونی از طریق ایمیل از استادت سوال کنی

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

دوستان عزیز، من از UNSW ادمیشن دارم واسه semester 1 2013 مقطع دکترا در رشته شیمی. چون منتظر جواب اسکالر شیپ هستم هنوز coe ندارم. الان دارم وبسایت سفارت رو میخونم تا کم کم مدارک رو آماده کنم و در صورت گرفتن اسکالر شیپ سریع واسه ویزا اپلای کنم. چون شروع ترم March هست و گرفتن جواب اسکالر شیپ ممکنه تا اواخر آذر طول بکشه پس باید مدارکم رو از حالا آماده کنم و به محض اومدن نتیجه، تحویل سفارت بدم تا بتونم به گرفتن به موقع ویزا و رسیدن به ترم 1 امیدوار باشم. میخواستم بدونم:
    1- من شامل svpمیشم یا نه؟
    2- اگه آره، level assesment من 1 هست یا 2؟
    3- اگه آره، مدارک خاصی باید به سفارت ارائه کنم یا همه چیز در coe خواهد بود؟
    با تشکر از راهنمایی شما

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    دوستان عزیز، من از UNSW ادمیشن دارم واسه semester 1 2013 مقطع دکترا در رشته شیمی. چون منتظر جواب اسکالر شیپ هستم هنوز coe ندارم. الان دارم وبسایت سفارت رو میخونم تا کم کم مدارک رو آماده کنم و در صورت گرفتن اسکالر شیپ سریع واسه ویزا اپلای کنم. چون شروع ترم March هست و گرفتن جواب اسکالر شیپ ممکنه تا اواخر آذر طول بکشه پس باید مدارکم رو از حالا آماده کنم و به محض اومدن نتیجه، تحویل سفارت بدم تا بتونم به گرفتن به موقع ویزا و رسیدن به ترم 1 امیدوار باشم. میخواستم بدونم:
    1- من شامل svpمیشم یا نه؟
    2- اگه آره، level assesment من 1 هست یا 2؟
    3- اگه آره، مدارک خاصی باید به سفارت ارائه کنم یا همه چیز در coe خواهد بود؟
    با تشکر از راهنمایی شما
    1- بلی (اگه عوض نشه چیزی)
    2- چه فرقی میکنه. شما کارتو بکن (توی coe UNSW چیزی اشاره نمیکنه) خود سفارت هر کاری بخواد میکنه. ولی "میگن" 1
    3- فقط COE

با سلام
    من استرالیا هستم با ویزای توریستی و اینجا اقدام کردم و پذیرش و بورس گرفتم، به من گفتن که واسه ویزا باید COE ببرم. ضمن اینکه خودم با immigration تماس گرفتم گفتن که من 2 محسوب می شم دکترای بای ریسرچ!
    البته نمیدونم که مدارکم رو قبول بکنن که از همین جا واسه ویزا اقدام کنم یا اینکه نه؟ اما میخوام هفته بعد برم ببینم چی می شه :-)

Junior Member

سلام دوستان. سوال اینکه اگه COE دیر صادر بشه باید چکار کرد؟ یعنی بهتره صبر کنیم تا COE بیاد بعد مدارکو پست کنیم سفارت؟ من هفت روز کاریه که منتظرم هنوز COE نیومده. هیچ ایمیل هم جواب نمیدن
    ای بی خبر بکوش که صاحب خبر شوی
    تا راهرو نباشی کی راهبر شوی

Junior Member

سلام آیا اس وی پی شامل همه ی ویزاهای دانشجویی می شود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Judy نمایش پست ها
    سلام دوستان. سوال اینکه اگه COE دیر صادر بشه باید چکار کرد؟ یعنی بهتره صبر کنیم تا COE بیاد بعد مدارکو پست کنیم سفارت؟ من هفت روز کاریه که منتظرم هنوز COE نیومده. هیچ ایمیل هم جواب نمیدن
    دوست عزیز من تجربه ی خودمو میگم مطمئن نیستم. ولی منم قبل از تعطیلات سال نو همین مشکل شما رو داشتم و میخواستم مدارکمو بفرستم ولی CoE هنوز صادر نشده بود وقتی برای گرفتن فیش انگلیسی رفتم سفارت (در ایران) خانمی که پشت باجه بودن به من گفتن که مدارک رو با همون offer letter که داری بفرست فعلن. و منم همین کارو کردم مدارک من 27 دسامبر رسید اردن و تازه 14 ژانویه به من فایل نامبر دادن که تا اون روز CoE هم صادر شده بود و من همون روز براشون فرستادم. در مورد اینکه دانشگاه جواب ایمیلتونو نمیده هم به نظرم تماس تلفنی خیلی موثرتره اگه کسی رو اون جا دارید یا اگه خودتون میتونید باهاشون تماس بگیرید.

Junior Member

سلام دوستان من Ph.D research full fund Geo science از SCU گرفتم OFFER LETTER دیروز اومد هنوزACCEPT نکردم میخواستم بدونم این دانشگاه و رشته هم شامل SVP میشه اگه هست چه تفاوتی روند ویزا و مدارک با 574 داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nilka نمایش پست ها
    سلام دوستان من Ph.D research full fund Geo science از SCU گرفتم OFFER LETTER دیروز اومد هنوزACCEPT نکردم میخواستم بدونم این دانشگاه و رشته هم شامل SVP میشه اگه هست چه تفاوتی روند ویزا و مدارک با 574 داره؟

تمامی مراحل یکسان است. و داشتن فاند کامل شما را به صوت اتوماتیک وارد گروه یک می نماید.

نقل قول نوشته اصلی توسط parasteshh نمایش پست ها
    دوست عزیز من تجربه ی خودمو میگم مطمئن نیستم. ولی منم قبل از تعطیلات سال نو همین مشکل شما رو داشتم و میخواستم مدارکمو بفرستم ولی CoE هنوز صادر نشده بود وقتی برای گرفتن فیش انگلیسی رفتم سفارت (در ایران) خانمی که پشت باجه بودن به من گفتن که مدارک رو با همون offer letter که داری بفرست فعلن. و منم همین کارو کردم مدارک من 27 دسامبر رسید اردن و تازه 14 ژانویه به من فایل نامبر دادن که تا اون روز CoE هم صادر شده بود و من همون روز براشون فرستادم. در مورد اینکه دانشگاه جواب ایمیلتونو نمیده هم به نظرم تماس تلفنی خیلی موثرتره اگه کسی رو اون جا دارید یا اگه خودتون میتونید باهاشون تماس بگیرید.
    ارسال مدارک بدون سی او ای ریسک داره و بعضی از کیس افیسر ها ممکنه پرونده را رد کنند مگر اینکه در مقاطع زیر لیسانس که اس وی پی نیست.