ولی من اصلا با این حرفه که هتل frangiorgio رفتارشون با ایرانیا بده اصلا موافق نیستم، اتفاقا خیلی رفتاره محترمانه و دوستانه ای دارن. یعنی اصلا فک نمیکنم رفتاره اونا به ملیت شما ربطی داشته باشه!!!
در هر صورت من ۷ شب هتل frangiorgio بودم، هتل خوبیه, جاشم خوبه هم به ساحل نزدیکه هم به مرکزه خرید. ۲ تا میوه فروشی خوبم نزدیکیاش هست(پیاده ۱۰ تا ۱۵ دقیقه میشه). اینترنت تو اتاقش نداره اما تو لابی WIFI داره.

هتل elenora هم هست که اونم خوبه. اتاقاش مثله frangirgio هست اما بالکنش بهتره. تو اتاقاش WIFI داره. نسبت به frangiorgio از ساحل دور تره اما دقیقا وسطه مرکزه خریدشه. واسه همین شباش آرومتره. رفتارشون مودباناس اما مثل Frangiorgio اونجوری صمیمانه نیست. یکمم گرونتره.

دیگه sun hall هتلم هست (البته هتل آپارتمانشو من بودم)که اونم اتاقاش مشابهه اون ۲ تای دیگه س ولی بالکن نداره عوضش رو به دریاس. WIFI میگن داره تو اتاقاش که البته ماله اتاقه ما وصل نمیشدو مجبور بودیم بیایم تو لابی!! جاش کاملا لب ساحله روبروشم ایستگاهه اتوبوسه که خیلی کارو راحت میکنه. رفتارشون مودباناس مثل النورا. یه جورایی مثله اینکه مدیریتشون یکیه. قیمته این یکی از ۲ تای دیگه بیشتره.