صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 62

موضوع: هتل در قبرس

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از قبرس در سال 2010

بچه ها حتما خواستید هتل بگیرید تو رنج قیمت های پایین حتما فرانجیورجیو رو بگیرید من یه اشتباهی کردم سری دوم رفتم کیتیون که کلی اذیت شدم به دلیل سطح خیلی پایین هتل و بعد سه روز هتلم و عوض کردم که آسون نبود این نکته رو هم حتما در نظر داشته باشید ضمنا اون هتل آچیلوس هم یکی از بچه ها رفته بود می گفت اون هم امکاناتش خیلی ابتدایی و هیچی نداره. هتل سان هال هم امکاناتش خوبه ولی خوب چون نزدیک ساحله رنج قیمتش یه کم گرون تره.

پیش فرض پاسخ : هتل در قبرس

دوستان گرامی
    من یه اتاق در هتل فرانجورجیو رزرو کردم و voucher ش هم واسم میل کردن و نیز اشاره کردن که:
    ACCOMMODATION ALREADY PAID BY THE CLIENT THROUGH CREDIT CARD

من واسه 6 نوامبر تا 13 نوامبر رزرو کردم.
    اگه دوستان مایل هستند بهم خبر بدن تا با هتل هماهنگی کنم و اسمشون را در voucher اضافه کنم.
    هزینه اتاق هم شبی 35 یورو و 2 تخته است. که در حال حاضر یه تختش خالیه.
    اگه آزانسها واستون هتل بگیرن هزینه بیشتری میگیرن.
    و مساله بعدی اینکه تا 3 روز قبل ورود به هتل هم میشه رزرویشن را کنسل کرد و هیچ هزینه ای هم نداره for free است.
    پیام خصوصی بدید.
    ویرایش توسط sardarafra : October 20th, 2010 در ساعت 12:17 PM
    ...نگران نباش فقط ذهنت را از هدفت اشباع کن و مرتبا اهدافت را بنویس. مگذار از ترس فلج شوی چه بسیارند مردمانی که به علت ترس از رویاهای خود بازمانده اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هتل در قبرس (فوری)

سلام
    کسی تا حالا هتل Alexia رفته؟
    Frangiorgio برای هفته اول ژانویه جا نداره. غیر از اون چه هتلی را توصیه میکنید؟ (ما دو نفریم)
    خیلی ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هتل و غذا در قبرس

سلام
    هتل آووستا(Augusta ) عالیه واقعا .من هر دو جا بودم .این دقیقا کنار دریا دید دریا داره . با فرانجورجیو هم 5 دقیقه فاصله داره .
    قیمتشو (جدید)برین تو سایت Booking.com ببینید من شبی 45 یورو گرفتم. از فرانجورجیو 10 یورو بیشتره . ولی اصلا از خوبی ربطی به هم نداره.
    در ضمن من 3 شب اول گرفتم بعد رفتم اونجا 5 شب دیگه هم اضافه کردم آخه شک داشتم .Port of Entery قبرس هم پرسید چرا کم گرفتم من گفتم بقیشو داخل رزرو میکنم.گفت چقدر پول داری و وبعد ok کرد .
    غذا :غذای عالی و بصرفه ، کنار فروشگاه care for (اگه دیکتش همین باشه) هست که واقعا خوبه . با 5 یورو بهترین غذای سلف سرویسو میخرین .در ضمن نان و پیتزای آماده کنار یه پمپ بنزین نزدیک فرانجورجیو هست تازه و ارزون.

Junior Member

سلام به همه دوستان،
    سال نو مبارك.

من May 17 وقت سفارت دارم. چون همه post ها مال پارساله. مي خواستم ببينم كسي امسال نرفته قبرس. اگه رفته به نظرش چه هتلي خوبه؟

کسی راجع به Easy Hotel یا Atrium Hotel Apartment چیزی می دونه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_ra نمایش پست ها
    کسی راجع به Easy Hotel یا Atrium Hotel Apartment چیزی می دونه؟
    سلام

هتل easy hotel دقيقا روبه روي فرانجورجيو است. كه خيلي جاش خوبه. ولي بقيه چيزاشو نمي دونم چون خودم فرانجورجيو بودم. در ضمن هتل هاي زير همه جاشون خيلي خوب بود. كه همه اطراف همون Athen Ave هستن. كه athen ave پر بار رو رستورانه و يه طرفش public beach است و خيابون هاي موازيش و كوچه پس كوچه هايي كه بهش مي خوره پره مغازه هاي ماركاي مختلفه. پس مي تونيد اگه تو يكي از هتل هاي زير مي ريد بدون اينكه پول تاكسي بديد، پياده اون اطراف و بگرديد و بريد دريا براي آفتاب گرفتن و آب تني. ولي در مورد توي هتل ها چيزي نمي دونم. و من فقط اين هتل هارو ديدم و اسمشون يادمه. اون اطراف كلا پر هتله.

Frangiorgio
    Agusta Hotel Apt.
    Livadihotis
    sun hall
    easy hotel

خوش بگذره و موفق باشيد.

Junior Member

با سلام
    من 5 شب قبرس بودم که از این 5 شب، یک شب تو هتل Frangiorgio بودم، دو شب تو Easy Hotel و دو شب هم تو Asty Hotel.
    Frangiorgio : تو لارناکاست و واسه رفتن به سفارت باید به شهر نیکوزیا برید با یه اتوبوس 3 یورویی که استگاهش پنج دقیقه پیاده با هتل فاصله داره. هتل خوب و تمیزیه، تلویزیون مجانی داره ولی WIFI نداره و بابت صبحانه هم باید 5 یورو پرداخت کنید و رفتارشون هم اصلا جالب نیست. آشپزخونه هم داره داخل اتاق همراه با ظرف. شبی 45 یورو.
    Easy Hotel : این هتل هم لارناکاست. یک دقیقه با فرانجیورجیو فاصله داره. رفتارشون خوبه ولی واسه هر چیز اضافی باید پول پرداخت کنید. تقریبا هیچ امکاناتی نداره و به همین دلیل ارزونه. 34 یورو شبی (برای 2 نفر) ولی ظاهرا اتاق های دو نفره 29 یورویی هم داشت.
    Asty hotel : تو نیکوزیاست و 2 دقیقه (سیصد متر) با سفارت فاصله داره. رفتارشون با مشتری محشره. صبحانه مفصل مجانی. وایفای و کامپیوتر و تلویزیون و یخچال مجانی. باشگاه و سونا و میز بیلیارد و دارت مجانی. میوه در طول روز هم مجانی. اتاقاش فوق العاده تمیز هستن. بانک مارفین هم که باید 98 یوروی سفارت آمریکا رو توش پرداخت کنین نزدیکش هست. دسترسیش به اتوبوس های بین شهری خوبه و میتونین همه جای قبرس رو بگردین با حدود روزانه 5-6 یورو. اتاق یه نفره شبی 45 یورو و دو نفره 65 یورو.

نظر من :
    به نظر من است هتل با توجه به امکاناتش کاملا ارجحیت داره نسبت به دو هتل دیگه و مخارج سفرتونو بخاطر امکاناتش خیلی کمتر میکنه. در ضمن بدون کردیت کارت هم واستون اتاق رو رزرو میکنه و نامه ای که واسه سفارت قبرس لازم داشته باشین رو فکس میکنه. با خانم مارگاریتا در این مورد صحبت کنین. من واسه پیکاپ ویزا حتما به استی هتل میرم.
    اگه سئوال دیگه ای بود من در خدمتم (پیغام خصوصی بذارید تا سر بزنم و جواب بدم)
    موفق باشید.

سلام
    مرسي از اين هتلي(Asty Hotel )که معرفي کردين تو گروپ . فقط من يک سؤال داشتم و اون اينکه با توجه به اين که اين يک هتل است و نه هتل آپارتمان. اين موضوع مشکلي ايجاد نکرد براتون... چون اونجا ناهار و شام که نمي دن... شما خودتون غذا بردين از ايران؟ يا اطراف نکوزيا غذاي مناسب براي ناهار و شام پيدا ميشه؟ قيمت غذا مناسبه اونجا؟
    من خودم 3 هفته ديگه مي خوام برم قبرس و چون مشکل غذا دارم فکريم که فراجورجيو را انتخاب کنم چون هتل آپارتمانه.... در ضمن فراجرجيو ميگن يک مقداري سروصدا داره اين اذيتتون نکرد؟
    ممکنه من رو راهنمايي کنين...
    تنکس

Junior Member

برای پیدا کردن هتل شدیدا سایت booking.com رو پیشنهاد میکنم. به راحتی میتونیین با option های مختلف سرچ کنین و هتل دلخواهتون رو پیدا کنین تو رنج های قیمتی مختلف. تو بعضی فصلها اکثرهتل ها تخفیف میخورن (حتی تا 70 درصد) .

وقتی هتل مورد نظر رو پیدا کردین اسم هتل رو تو google سرچ کنین و سایت خود هتل رو پیدا کنین. بعضی هتلها قیمت هاشون تو وبسایت خودشون تخفیف های بیشتری داره یا تخفیفهای ویژه مثلا اگر 7 شب اقامت داشته باشین یه شب رو بهتون تخفیف میدن.

اگه دسترسی به کردیت کارد ندارین برای رزرو هتل، بعضی آژانس ها اینکارو براتون انجام میدن. من شرکت خدمات مسافرتی آسمان رو پیشنهاد میکنم. کار مزد نمی گیره و دلار رو به نرخ روز حساب میکنه. شماره تلفنش هم 66704084 هستش و مسوولش خانم گلرنگ هست.

با اینکه کارمزد نمیگیره من خودم برای تشکر یه انعام بهش دادم ، چونکه قیمت هتل برام خیلی اررزون تر شد (در مقایسه با آژانسها).
    .... آری شود ولیک به خون جگر شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)