صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 74

موضوع: آرشیو شده: سوالات عمومی در رابطه با تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی (تا اوسط سال 2013)

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

دوستان کشورهای اروگوئه و پاراگوئه هم گزینه های خوبی هستند که میشه روشون فکر کرد.
    کربلایم آرزوست...

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

قبلا هم گفتم‏ ‏شما‏ ‏باید‏ ‏خودتو‏ ‏برای‏ ‏کارهای‏ ‏معمولی‏ ‏و‏ ‏غیر‏ ‏مرتبط‏ ‏با‏ ‏رشته‏ ‏ات‏ ‏اماده‏ ‏کنی‏ ‏شما‏ ‏اگر‏ ‏امریکا‏ ‏و‏ ‏کانادا‏ ‏هم‏ ‏میرفتی‏ ‏همین‏ ‏مشکل‏ ‏ارز‏ ‏بود‏ ‏اتفاقا‏ ‏با‏ ‏خانواده‏ ‏رفتن‏ ‏باعث‏ ‏میشه‏ ‏مقاومت‏ ‏کنی‏ ‏اونجا‏ ‏و‏ ‏دلت‏ ‏تو‏ ‏ایران‏ ‏نباشه‏ ‏برعکس‏ ‏کشورهای‏ ‏دیگه‏ ‏اونجا‏ ‏هم‏ ‏مثل‏ ‏ایران‏ ‏با‏ ‏یه‏ ‏ماشین‏ ‏میشه‏ ‏پول‏ ‏در‏ ‏اورد‏ ‏البته‏ ‏امیدوارم‏ ‏زود‏ ‏شغل‏ ‏خودتو‏ ‏پیدا‏ ‏کنی‏ ‏تنها‏ ‏چون‏ ‏کریستف‏ ‏کلمب‏ ‏شیلی‏ ‏برای‏ ‏ایرانیا‏ ‏میشی‏ ‏یه‏ ‏کم‏ ‏ترست‏ ‏بیشتره‏ ‏ولی‏ ‏مطمین‏ ‏باش‏ ‏از‏ ‏خیلی‏ ‏کشورها‏ ‏که‏ ‏بازار‏ ‏اشباع‏ ‏شده‏ ‏دارن‏ ‏وضع‏ ‏بهتر‏ ‏خواهد‏ ‏بود‏ ‏.‏ ‏زبانتو‏ ‏بخون‏ ‏که‏ ‏از‏ ‏نون‏ ‏شب‏ ‏واجبتره
    ویرایش توسط FanTasTic : November 3rd, 2012 در ساعت 12:13 PM دلیل: حذف جمله ی حساس

Consumer Prices in Buenos Aires are 7.46% higher than in Santiago
    Consumer Prices Including Rent in Buenos Aires are 5.95% higher than in Santiago
    Rent Prices in Buenos Aires are 2.70% lower than in Santiago
    Restaurant Prices in Buenos Aires are 15.68% higher than in Santiago
    Groceries Prices in Buenos Aires are 10.64% higher than in Santiago
    Local Purchasing Power in Buenos Aires is 5.32% lower than in Santiago

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه

شما که میخواید دانشگاه رایگان تحصیل کنید پیشنهاد میکنم به فروم المان سر بزنید چون علاوه بر تحصیل رایگان بعد از تحصیل بلو کارت میگیرید و میتونید اقامت بگیرید البته اگر مجرد هستید

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط engmr نمایش پست ها
    سلام من کاردانی وکارشناسی رااز دانشگاه علمی کاربردی گرفتم رشته متالوژی (جوشکاری)معدلم 15.78و15.20 لطفا راهنمایی کنید شانس پذیرشم واسه ارشد چقدره وازکجاباید شروع کنم لطفا کامل توضیح بدید ممنون
    هم رشته ای عزیز
    شما باید رزومت رو قوی کنی...نمره زبان بالا و معدل خوب...(باتوجه به دانشگاهی که بودی)
    برای آمریکای جنوبی باید به زبان اسپانیایی یا پرتغالی مسلط باشی...
    پیشنهاد میکنم روی کانادا و امریکا و اروپا کار کنی...البته با توجه به سرمایه مالی ایی که داری.
    کربلایم آرزوست...

نقل قول نوشته اصلی توسط engmr نمایش پست ها
    سلام من کاردانی وکارشناسی رااز دانشگاه علمی کاربردی گرفتم رشته متالوژی (جوشکاری)معدلم 15.78و15.20 لطفا راهنمایی کنید شانس پذیرشم واسه ارشد چقدره وازکجاباید شروع کنم لطفا کامل توضیح بدید ممنون
    یکی از دوستانم هم رشته ای شماست و با معدل 14:68 در کانادا مشغول به تحصیل هست.. کانادا گزینه خوبیه و با این معدل هم شانسی دارین، اما بستگی به رزومتون داره، که فقط به معدل مربوط نمیشه.. به عنوان مثلا اگه مقاله ای چیزی دارین مطمئن باشین درصد پذیرشتون خیلی بالا میره.. بهتره چیزی نگم این قضیه و براتون مبهم نکنم و بهتون پیشنهاد میکنم روزمه ای از خودتون بزارین تا دوستان کمکتون کنن.. اما در خصوص رشته شما کورهای اروپایی برای تحصیل پاسخگوی خوبی هستن.
    Don't Give up

دوستان واسه پول بردن به آمریکای لاتین چه راهی بهتره؟
    کاش وطن جایی برای ماندن بود ....

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط camaro1977usa نمایش پست ها
    دوستان واسه پول بردن به آمریکای لاتین چه راهی بهتره؟
    شما باید یه بانکی رو پیدا کنید که در ترکیه یا دبی و هم در شیلی شعبه داشته باشه تا از طریق صراف به این 2 کشور به حسابتان واریز شود و در شیلی برداشت کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    شما باید یه بانکی رو پیدا کنید که در ترکیه یا دبی و هم در شیلی شعبه داشته باشه تا از طریق صراف به این 2 کشور به حسابتان واریز شود و در شیلی برداشت کنید
    دروود..
    ارشیا جان. به نظرت خودت این بانکهای که فرمودید شعبات همکار در کشورهای مورد نظر دارند؟؟ خیلی خاصه!! مثلاً من در اینجا که هستم فقط چند بانک کره ای و امریکایی دیدم که شعبه دارند. ایا در امارت و ترکیه وجود داره؟؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود..
    ارشیا جان. به نظرت خودت این بانکهای که فرمودید شعبات همکار در کشورهای مورد نظر دارند؟؟ خیلی خاصه!! مثلاً من در اینجا که هستم فقط چند بانک کره ای و امریکایی دیدم که شعبه دارند. ایا در امارت و ترکیه وجود داره؟؟
    سلام من نمیدونم شما کجا هستید ولی یقینا بانکهای بین المللی هستند که در این کشور ها شعبه داشته باشند بهترین روش تحقیق (شما که استادی )سرچ در اینترنت است کامارو عزیز که وکیل داره حتما انها هم میتوانند راهکاری ارایه دهند موفق باشید