صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 74

موضوع: آرشیو شده: سوالات عمومی در رابطه با تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی (تا اوسط سال 2013)

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

وکیلم میگه از طریق western union بهتره
    کاش وطن جایی برای ماندن بود ....

فهرست بدترین و بهترین‌ها از لحاظ ‌آزادی اقتصادی (در میان ۱۷۷ کشور)
    بهترین‌ها بدترین‌ها
    ۱. هنگ کنگ ۱۶۸. جمهوری اسلامی ایران
    ۲. سنگاپور ۱۶۹. ترکمنستان
    ۳. استرالیا ۱۷۰. گینه استوایی
    ۴. نیوزیلند ۱۷۱. جمهوری دموکراتیک کنگو
    ۵. سوییس ۱۷۲. برمه
    ۶. کانادا ۱۷۳. اریتره
    ۷. شیلی ۱۷۴. ونزوئلا
    ۸. جمهوری موریس ۱۷۵. زیمبابوه
    ۹. دانمارک ۱۷۶. کوبا
    ۱۰. ایالات متحده آمریکا ۱۷۷. کره شمالی

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    محمود عزیز.
    برای دوره دکتری اگر ممکنه سوال بپرسید که اگر کسی کشور دیگری است میتونه از سفارت همونجا اقدام کنه یا باید بیاد ایران و از اینجا؟؟
    در خصوص شهریه دانشگاه برای دکتری هم به همین منواله؟؟؟ واقعاً صحت داره شهریه دار شدن؟
    اگه بهم میگفتین تو کدوم کشور مستقرین بهم خیلی کمک میکرد.. در هر صورت همه سوال ها و ازشون کردم.. در خصوص شهریه دکتر دانشجوها باید 300 تا 400 پزو فقط برای امور دانشجوییشون پرداخت کنن و جز این هیچ شهریه و یا مبلغ دیگه ای ازتون گرفته نمیشه.. شهریه دار شدن دانشگاه ها از پایان 2014 به بعد که همون میشه گفت 2015 شروع میشه (البته قبلاً گفته بودم 2014 شروعشه که سفارت به این شکل جوابم و داد)
    موقعی هم که ازشون درباره سفارت های دیگه سوال کردم گفت از سفارت کدوم کشور که جوابی نداشتم بدم..
    دوستان اگه سوالی بود بپرسین چون برای بقیه کارهام باز هم به سفارت باید برم.. راستی اینا به همین راحتی هیچ سوالی و جواب نمیدن، دیدم طرف خسته است براش رانی گرفتم جوابمو داد
    Don't Give up

سلام
    خیلی ممنون محمود جان بابت اطلاعاتی که شیر کردید - ویزای دانشجویی رو چند ماهه گفتند در ابتدا به شما میدهند ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoud_y نمایش پست ها
    اگه بهم میگفتین تو کدوم کشور مستقرین بهم خیلی کمک میکرد.. در هر صورت همه سوال ها و ازشون کردم.. در خصوص شهریه دکتر دانشجوها باید 300 تا 400 پزو فقط برای امور دانشجوییشون پرداخت کنن و جز این هیچ شهریه و یا مبلغ دیگه ای ازتون گرفته نمیشه.. شهریه دار شدن دانشگاه ها از پایان 2014 به بعد که همون میشه گفت 2015 شروع میشه (البته قبلاً گفته بودم 2014 شروعشه که سفارت به این شکل جوابم و داد)
    موقعی هم که ازشون درباره سفارت های دیگه سوال کردم گفت از سفارت کدوم کشور که جوابی نداشتم بدم..
    دوستان اگه سوالی بود بپرسین چون برای بقیه کارهام باز هم به سفارت باید برم.. راستی اینا به همین راحتی هیچ سوالی و جواب نمیدن، دیدم طرف خسته است براش رانی گرفتم جوابمو داد
    ممنون. محمود عزیز.
    بنده تحصیلم قبل از سال 2015 تمام میشه. بنده در کشور چین هستم. خواستم بدونم از اینجا میشه اقدام کرد؟؟؟ سپرده مالی چیزی ازت نخواستن؟؟
    به انگلیسی پاسختون رو دادند یا اسپانیایی؟؟
    اگر ممکنه در خصوص روادید ویزا و درصد گرفتن از ایران یا سایر کشورها (چین) سوال کنید.
    با سپاس

Junior Member

دوست عزیز شما ایران هستید؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط maghz نمایش پست ها
    دوست عزیز شما ایران هستید؟
    اگر سوی صحبتتون با بنده است که خیر ایران نیستم!!! برای کار فکر کنم دوستانی بودند که اقدام کردند برای شیلی وضعیت کار مناسبتر است چون یکی از اقتصادها و کشور امنی برای شغل و اینده شغلی در منطقه است.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    چرا شماها دنبال آرژانتبن و شیلی هستید ! اینا خودشون میان برزیل! برزیل تا اونجا که من می دونم و با این دانشجوهای لاتین حرف زدم تنها کشور امریکای جنوبی که فاند میده. ویزاشم که 2 هفتست. فاندشم ماهی 2000 ریال (واحد پول برزیل) برای دکترا 1350 تام برای فوقه البته اکه پروژه بگیرین و یا بورس پتروباس بشین که بیشترم می دن ولی با همین بورسم زندگی خوبه.
    مهنام جانميتوني در مورد شرايط گرفتن پذيرش و بورس در برزيل راهنمايي كني؟از دوستاي برزيليت ميتوني بپرسي؟شنيدم توي سائوپوئولو به مهندس ها خوب پول ميدن
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

رنكينگ دانشگاه هاي آمريكاي جنوبي:
    http://www.topuniversities.com/unive...-rankings/2012
    کربلایم آرزوست...

برای رنکینگ فکر کنم این لینک بهتر باشه
    http://www.webometrics.info/en/Latin_America