صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 74

موضوع: آرشیو شده: سوالات عمومی در رابطه با تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی (تا اوسط سال 2013)

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

دوستان خوندن این مطلب هم خالی از لطف نیست
    http://travel.cnn.com/explorations/l...149?page=0%2C1
    کاش وطن جایی برای ماندن بود ....

Member persiiian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

سلام دوستان
    خسته نباشید برای فروم مفید و فعال.
    سوالی داشتم.
    من سال 4 رشته دندان پزشکی هستم. اگه همه چیز خوب پیش بره تا 2 سال دیگه تمام می کنم.
    از حالا دنبال کشوری هستم که برای تخصص بورس کنه یا حداقل کمک هزینه زندگی بده ( با این دلار رشته پزشکی سخت شده)
    از گوگل چندتا سایت دانشگاه در اوردم اما به زبان انگلیسی نبودند.
    خواستم از شماها بپرسم آیا اطلاعی دارید برای رشته دندان پزشکی در کشورهای آمریکای جنوبی؟
    میشه بورسیه کامل گرفت یا جداقل کمک هزینه زندگی نصفه نیمه ؟
    ممنون
    هر وقت دیدی موندن و رفــتنت فرقی نمیکنه
    .
    .
    بــــرو.....

نقل قول نوشته اصلی توسط persiiian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خسته نباشید برای فروم مفید و فعال.
    سوالی داشتم.
    من سال 4 رشته دندان پزشکی هستم. اگه همه چیز خوب پیش بره تا 2 سال دیگه تمام می کنم.
    از حالا دنبال کشوری هستم که برای تخصص بورس کنه یا حداقل کمک هزینه زندگی بده ( با این دلار رشته پزشکی سخت شده)
    از گوگل چندتا سایت دانشگاه در اوردم اما به زبان انگلیسی نبودند.
    خواستم از شماها بپرسم آیا اطلاعی دارید برای رشته دندان پزشکی در کشورهای آمریکای جنوبی؟
    میشه بورسیه کامل گرفت یا جداقل کمک هزینه زندگی نصفه نیمه ؟
    ممنون
    دوست عزیز اگه بخام خودمونی بهت جواب بدم باید بگم"2 سال دیگه بیا دکتر" ولی از شوخی گذشته از 2 ماه پیش تا الان که من واسه ویزای شیلی اقدام کردم همه چی عوض(سخت تر) شده شما خودت به 2 سال تعمیمش بده دیگه
    ویرایش توسط daniyal_arj : November 2nd, 2013 در ساعت 09:46 PM
    کاش وطن جایی برای ماندن بود ....

Member persiiian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط camaro1977usa نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه بخام خودمونی بهت جواب بدم باید بگم"2 سال دیگه بیا دکتر" ولی از شوخی گذشته از 2 ماه پیش تا الان که من واسه ویزای شیلی اقدام کردم همه چی عوض(سخت تر) شده شما خودت به 2 سال تعمیمش بده دیگه
    شاید 2 سال زود به نظر بیاد اما رشته گروه پزشکی یکم سختر و جریانش فرق می کنه .
    ما باید 1 سال یا 2 سال زودتر خودمون برای امتحانات کشور بعدی اماده کنیم.
    به عنوان مثال استرالیا که تحقیق کردم 6 مرحله عملی و 1 مرحله کتبی امتحان داره و باید برای پاس شدن کم کم1 یا 2سال وقت برای خواندن گذاشت.
    به این دلیل باید زودتر اقدام کرد که از لحاظ خواندن مشکل پیش نیاد.
    برای همین از حالا دنبال پرس و جو هستم.
    هر وقت دیدی موندن و رفــتنت فرقی نمیکنه
    .
    .
    بــــرو.....

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط permind نمایش پست ها
    دوستان در مورد انتخابشون بیشتر دقت کنن مدت زمان تحصیل در آرژانتین بیشتر از حد معمول جهانیست برای مثال برای مقطع لیسانس 6 سال یا همون 12 ترم و مقطع فوق لیسانس اگر اشتباه نکرده باشم 3 سال هستش. به نظر من مکزیک گزینه مناسبتریه به دلیل اینکه مدت تحصیل در این کشور مثل سایر کشورهای دیگست و همینطور سیستم بهتری برای جذب دانشجویان خارجی دارن به لینک دانشگاه پلی تکنیک مونتری یه نگاهی بندازین اطلاعات خوبی دستگیرتون میشه: Tecnologico de Monterrey
    دوست عزیز،
    مقطع تحصیلات تکمیلی که در برزیل و شیلی که این گونه نمی باشد. حالا این مورد رو هم نشنیدم. اگر میشه منبعی هم ذکر نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    مقطع تحصیلات تکمیلی که در برزیل و شیلی که این گونه نمی باشد. حالا این مورد رو هم نشنیدم. اگر میشه منبعی هم ذکر نمایید.
    Universidad de Buenos Aires

Education in Argentina

Junior Member

دوستان عزیز. من یه سوال داشتم. برای تحصیل در مقطع دکتری در رشته مکانیک آیا دانشگاهی به زبان انگلیسی در کشورهای آرژانتین یا شیلی هست. اگه لطف کنید آدرس سایتشون رو بزارید ممنون میشم. با تشکر.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sayehbisar نمایش پست ها
    دوستان عزیز. من یه سوال داشتم. برای تحصیل در مقطع دکتری در رشته مکانیک آیا دانشگاهی به زبان انگلیسی در کشورهای آرژانتین یا شیلی هست. اگه لطف کنید آدرس سایتشون رو بزارید ممنون میشم. با تشکر.
    دروود.
    خیر. کلیه دوره ها در کشورهای ارژانتین و شیلی به زبان اسپانیایی می باشد.
    و در برزیل که زبان پرتغالی برگزار میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sayehbisar نمایش پست ها
    در مورد برزیل می دونم که با این که دانشگاه و همه جا زبان پرتغالیه به خصوص تو دکترا مشکل خاصی پیش نمیاد و همه با اینگلیسی کنار میان! ( البته بستگی به استادتم داره!) ولی به هر حال ربان پرتغالی اصلا ترس نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoud_y نمایش پست ها
    دوستانی که برای ویزا از سفارت آرژانتین میخوان اقدام کنن دقت کنن که باید تمکن مالی 10 هزار دلار داشته باشین که این گردش حساب باید از 1 ماه به بالا باشه (سر این موضوع خیلی دارن اذیتم میکنن) اگه تمکن مالی 10 هزار دلار ندارین سند ماشین، خونه یا چیز که ارزشش به این مقدار باشه که برای خودتونه و ببرین قبول میکنن.. راستی دوستان امسال برای گرفتن پذیرش اقدام کنین، سال بعد سفارت مدرک زبان میخواد.. نمیدونم این شرایط برای کشورهای دیگه هست یا خیر اما تو این کشور فقط 2 یا 3 نفر تونستن ویزا بگیرن، اگه سوالی درباره پذیرش یا ددلاینتون یا هر چیز دیگه ای که مربوط به دانشگاه میشه به سفارت زنگ نزنین، چیزی نمیدونن و اطلاعات درستی بهتون نمیدن..
    میبخشید من درست متوجه نشدم. برا چه جور ویزایی این شرایط هست؟ گردش حساب برای چی؟