صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 74

موضوع: آرشیو شده: سوالات عمومی در رابطه با تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی (تا اوسط سال 2013)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

والا این نظر منه:در مقطع دکتری میشه با استاد به انگلیسی هم ارتباط برقرار کرد.دوستانی هم که اونجا هستند نگفتند که مشکل زیادی دارن در این مورد.ولی به هر حال حتما دونستن زبان خیلی بهتره.فکر می کنم امکان شرکت در کلاسهای پرتغالی در حین تحصیل هم هست.من در مورد زبان اسپانیای چیزی نمی دونم حقیقتش.ولی می دونم که درصدی از اسپانیایی در این زبان هم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط khofoloo نمایش پست ها
    سلام.راستش من و همسرم از رفتن به این دانشگاه منصرف شدیم.دلایل ما این بود:اول اینک با وجود شرایط خوب همسرم و گرفتن اسکلارشیپ ما در این شهر از پس هزینه ها به سختی بر میاییم.چون ریو شهر توریستی گرونیه کهبه علت المپیک وجام جهانی داره گرونتر هم میشه.علاوه بر مسکن که معضل اصلیه مواد غذایی هم نسبتا گرونتر از شهر های دیگه است.طبق تحقیقات من سائو هم شهر گرونیه.در مورد امنیت اولا که ریو مثل هر شهر توریستس دیگه ای قائدتا مسائلی مثل کیف قاپی و..توش بیشتره.که علاوه بر این فاکتور شاید وسعت زیاد شهر و فاصله طبقاتی زیاد به این مورد دامن زده.ما هم شنیدیم که این شهر امنیتی کمتر از ایران داره و یه جورایی باید همیشه مراقب بود.ولی شهر های دیگه اینطوری نیستن
    سلام؛
    اگه فقط 2200 تا می گرفتید و پول دیگه ای نداشتید کار درستی انجام دادید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط camaro1977usa نمایش پست ها
    من هم همین فکر رو میکردم ولی الان که اومدم فهمیدم که اینجا مخصوصا کیپ تاون فوق العاده بهتره
    من اینجا دوست شیلیایی هم دارم و اونا هم همینو میگن
    بله، من هم اینجا یه رفیق افریقای جنوبی دارم، بعضی هاشون خیلی باکلاس و شیک پوشن و حداقل در سال چند سفر به انگلستان و امریکا دارند، به طبع ژوهانسبورگ و کیپ تاون از شهرهای خوبش هستند و فرصت کار هم شنیدم وجود داره. امیدوارم پیروز باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    من هم منظورتون رو از نحوه اقدام چه چیزی رو نفهمیدم؟!!! اگر منظور ثبت نام و ان کاراست که باید به دانشگاه مراجعه نمایید. اگر هم ویزا بخواهید که باید پس از پذیرش به سفارت مراجعه نمایید!! مثلاً بسیاری از سفارتها بخش فرهنگی ندارند اما امور تحصیلی و توریستی رو انجام می دهند. بله در خصوص برزیل تنها دانشگاههای فدرال و مقاطع بالای فوق و دکتری منظورم بود که علاوه بر رایگان بودن شامل بورس شدن هم خواهید بود. من متاسفانه از سفارت ارژانتین در ایران اطلاعی ندارم اما واسه برزیل که خیلی برخورد خوب دارند.
    بله منظور منم همینه...تنها مشکل من اینه که اصلا هیچ جای سایت فرصت برای فرستادن مدارک و حتی مدارکی که باید بفرستیمو ننوشته...فقط نوشته که چه شرایطی داشته باشن..همین...از ی طرف نوشته باید به ی جایی مثل وزارت آموزش خودشون مراجعه کنیم ...از ی طرف هم گفته به سفارت مراجعه کنین...اصلا آرژانتین مثل کشورای دیگه نیست...دانشگاه های دیگه اکثرشون اطلاعات کامل برای پذیرش و مدارک لازم و تاریخ و ...گذاشتن توی سایت...فقط بدونم چه مدارکی لازمه برام کافیه...چون قبلش میخوام کلاس زبان برم اونجا بعد دانشگاه شروع کنم...

نقل قول نوشته اصلی توسط Jasmineiii نمایش پست ها
    بله منظور منم همینه...تنها مشکل من اینه که اصلا هیچ جای سایت فرصت برای فرستادن مدارک و حتی مدارکی که باید بفرستیمو ننوشته...فقط نوشته که چه شرایطی داشته باشن..همین...از ی طرف نوشته باید به ی جایی مثل وزارت آموزش خودشون مراجعه کنیم ...از ی طرف هم گفته به سفارت مراجعه کنین...اصلا آرژانتین مثل کشورای دیگه نیست...دانشگاه های دیگه اکثرشون اطلاعات کامل برای پذیرش و مدارک لازم و تاریخ و ...گذاشتن توی سایت...فقط بدونم چه مدارکی لازمه برام کافیه...چون قبلش میخوام کلاس زبان برم اونجا بعد دانشگاه شروع کنم...
    مدارک تحصیلیتون باید به آدرس خود دانشگاه فرستاده بشه و مثل ایتالیا و فرانسه در جای موثقی پیگیری و فرستاده نمیشه.. و قابل ذکره که دانشگاه بئونس آیرس، لاپلاتا و نشرال تکنولوژی دانشگاه هایی هستند که مدارک تحصیلی ترجمه شده به انگلیسی و قبول دارن و غیره در صورت نداشتن ترجمه اسپانیایی مورد بررسی قرار نمی گیره..
    Application deadlines:
    November 1 for semester 1 (Feb-July)
    November 1 for calendar year (Feb-Dec)
    April 1 for semester 2 (July-Dec)
    April 1 for academic year (July-July)
    Don't Give up

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoud_y نمایش پست ها
    مدارک تحصیلیتون باید به آدرس خود دانشگاه فرستاده بشه و مثل ایتالیا و فرانسه در جای موثقی پیگیری و فرستاده نمیشه.. و قابل ذکره که دانشگاه بئونس آیرس، لاپلاتا و نشرال تکنولوژی دانشگاه هایی هستند که مدارک تحصیلی ترجمه شده به انگلیسی و قبول دارن و غیره در صورت نداشتن ترجمه اسپانیایی مورد بررسی قرار نمی گیره..
    Application deadlines:
    November 1 for semester 1 (Feb-July)
    November 1 for calendar year (Feb-Dec)
    April 1 for semester 2 (July-Dec)
    April 1 for academic year (July-July)
    ممنون...خیلی به این اطلاعات نیاز داشتم...ی سوال دیگه...مدرک زبان هم میخوان ...تا چه سطحی؟؟اگر هم نداشته باشیم میشه اول کلاس زبان رفت ؟و اینکه مدارکو باید سفارت تایید کنه؟

ممنون...خیلی به این اطلاعات نیاز داشتم...ی سوال دیگه...مدرک زبان هم میخوان ...تا چه سطحی؟؟اگر هم نداشته باشیم میشه اول کلاس زبان رفت ؟و اینکه مدارکو باید سفارت تایید کنه؟
    اگه مدرک زبان DELE داشته باشین نیازی به گذروندن کلاس زبان نیست در غیر اینصورت ویزا مشروط بهتون تعلق میگیره که بعد از ورودتون دانشگاه شما و به چند مؤسسه آموزش زبان معرفی میکنه.. باید اضافه کنم که مؤسسه های معرف دانشگاه هزینه های بسیار هنگفتی ازتون میگیرن.. اگه از نظر مالی مشکلی ندارین که هیچی اگه نه بگین براتون چند مؤسسه آموزش زبان و پ خ میکنم که خودم کارشون و خیلی قبول دارم..
    Don't Give up

Junior Member

اگه مدرک زبان DELE داشته باشین نیازی به گذروندن کلاس زبان نیست در غیر اینصورت ویزا مشروط بهتون تعلق میگیره که بعد از ورودتون دانشگاه شما و به چند مؤسسه آموزش زبان معرفی میکنه.. باید اضافه کنم که مؤسسه های معرف دانشگاه هزینه های بسیار هنگفتی ازتون میگیرن.. اگه از نظر مالی مشکلی ندارین که هیچی اگه نه بگین براتون چند مؤسسه آموزش زبان و پ خ میکنم که خودم کارشون و خیلی قبول دارم..
    ممنون میشم اگه معرفی کنین...مدرک DELE چه سطحی...A1 ,A2,B1,B2 ....؟

ممنون میشم اگه معرفی کنین...مدرک DELE چه سطحی...A1 ,A2,B1,B2 ....؟
    برای مقاطع فوق و دکترا فقط به دونستن زبان اسپانیایی در گفتار و نوشتار نیازه و در مقطع لیسانس داشتن مدرک B2 الزامیست..
    Don't Give up

بهادر عزیز شهریه کردن دانشگاه ها و از چند دانشجو دیگه نقل قول کردم.. هنوز هیچ قانون یا ماده ای برای شهریه کردن دانشگاه ها تصویب نشده.. پس فعلاً امیدی هست.. اینجا هم هنوز همه چی آرومه
    مرسی
    حالا برای قبولی زبان اسپانیولی در چه حد کافیه؟