صفحه 223 از 251 نخستنخست ... 123173213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,230 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghmerti نمایش پست ها
    سلام

ای‌میل بخش فرهنگی سفارت تغییری کرده؟

من ۹ روز پیش به ku-10@tehe.auswaertiges-amt.de ای‌میل زدم که تقاضای وقت اضطراری کنم (دکتری با فاند) و دعوتنامه و پاسپورتمم اتچ کردم، ولی جوابی ندادن.

کسی اطلاعی داره؟

ممنون

سلام

هنوز جوابی نگرفتین؟
    من هم 8 روزی هست به همه آدرسهای موجودی که میدونستم و حتی برای دفعات قبل موفق شده بودم ازشون وقت اضطراری بگیرم ایمیل زدم ولی خبری نشده.

Junior Member Ghmerti آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam528 نمایش پست ها
    سلام

هنوز جوابی نگرفتین؟
    من هم 8 روزی هست به همه آدرسهای موجودی که میدونستم و حتی برای دفعات قبل موفق شده بودم ازشون وقت اضطراری بگیرم ایمیل زدم ولی خبری نشده.
    سلام. همین الان از visainfo@tehe.auswaertiges-amt.de بعد از ۷ روز (کاری و غیرکاری) جواب گرفتم و برای ۵شنبه همین هفته بهم وقت دادن.

با سلام روند اخد pre-approval letter From BA به چه شکل هست؟حتما خود شرکتی که قرارداد ارئه کرده باید دنبالش باشه یا ما هم از اینجا این کارو میتونیم انجام بدیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط AbbasNazari نمایش پست ها
    با سلام روند اخد pre-approval letter From BA به چه شکل هست؟حتما خود شرکتی که قرارداد ارئه کرده باید دنبالش باشه یا ما هم از اینجا این کارو میتونیم انجام بدیم؟

سلام و درود بر شما.
    .
    وقتی شما درخواست ویزای کار میدین، مدارک شما میره در آلمان و در اداره کار فدرال بررسی میشه و قراردادتون باید مورد تایید اولیه اداره کار آلمان قرار بگیره که تحت اون، یک سری شرایط مثل ساعات کاری و مبلغ حقوق و غیره چک میشه و بعد از سه هفته نتیجه مشخص مبشه.
    حالا شما میتونی قبل ازینکه بری مصاحبه سفارت و درخواست ویزا کنی، این نامه پیش‌تایید رو بگیری و از شرکت بخوای که کاراشو انجام بده. فکر میکنم که یکی دو تا فرم باید پر کنن و رزومه و کپی پاسپورت و مدارک تحصیلی و قرارداد هم نیازه.
    نامه پیش تایید که اومد، اسکن نامه رو به همراه کپی پاسپورت‌تون و قرارداد کاری‌تون رو ضمیمه میکنید به ایمیل سفارت به آدرس visainfo@tehe.auswaertiges-amt.de
    و متن نامه هم حتما انگلیسی یا آلمانی بنویسید و تقاضای وقت فوری کنید.

در صورتی که نامه پیش‌تایید داشته باشید بهتون وقت مصاحبه میدن که باعث میشه پروسه ویزا هم کم بشه مثلا برای من سه هفته بعد از مصاحبه، ویزام اومد که خیلی سریع بود.

باز اگه سوالی بود من در خدمتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidnavaro نمایش پست ها
    سلام و درود بر شما.
    .
    وقتی شما درخواست ویزای کار میدین، مدارک شما میره در آلمان و در اداره کار فدرال بررسی میشه و قراردادتون باید مورد تایید اولیه اداره کار آلمان قرار بگیره که تحت اون، یک سری شرایط مثل ساعات کاری و مبلغ حقوق و غیره چک میشه و بعد از سه هفته نتیجه مشخص مبشه.
    حالا شما میتونی قبل ازینکه بری مصاحبه سفارت و درخواست ویزا کنی، این نامه پیش‌تایید رو بگیری و از شرکت بخوای که کاراشو انجام بده. فکر میکنم که یکی دو تا فرم باید پر کنن و رزومه و کپی پاسپورت و مدارک تحصیلی و قرارداد هم نیازه.
    نامه پیش تایید که اومد، اسکن نامه رو به همراه کپی پاسپورت‌تون و قرارداد کاری‌تون رو ضمیمه میکنید به ایمیل سفارت به آدرس visainfo@tehe.auswaertiges-amt.de
    و متن نامه هم حتما انگلیسی یا آلمانی بنویسید و تقاضای وقت فوری کنید.

در صورتی که نامه پیش‌تایید داشته باشید بهتون وقت مصاحبه میدن که باعث میشه پروسه ویزا هم کم بشه مثلا برای من سه هفته بعد از مصاحبه، ویزام اومد که خیلی سریع بود.

باز اگه سوالی بود من در خدمتم.
    با سلام و ممنون از توضیح کاملتون.یه راهنمایی دیگه هم میخواستم.زمانی که شما برای مصاحبه سفارت رفتید چطور بود؟چه کارایی انجام شد اونجا؟چه سوالهایی پرسیده شد؟
    من دوره زبان B1 رو گذروندم ولی حدود 2 ماه دیگه آزمون گوته دارم.اگه تا زمان مصاحبه سفارت مدرک زبانم حاضر نشه مشکلی پیش میاد؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

با سلام و ممنون از توضیح کاملتون.یه راهنمایی دیگه هم میخواستم.زمانی که شما برای مصاحبه سفارت رفتید چطور بود؟چه کارایی انجام شد اونجا؟چه سوالهایی پرسیده شد؟
    من دوره زبان B1 رو گذروندم ولی حدود 2 ماه دیگه آزمون گوته دارم.اگه تا زمان مصاحبه سفارت مدرک زبانم حاضر نشه مشکلی پیش میاد؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    اگر قرارداد محکم و خوبی داشته باشید زیاد سخت نمیگیرن. از من که فقط رشته دانشگاهیم رو سوال کردن و سطح زبان. همین.
    مشکلی هم از بابت مدرک زبان نیست فقط اگر پرسیدن (اگر!) باید شرح بدید که در اونجا ارتباط کلامی چگونه انجام خواهد گرفت.

سلام.ممنونم.
    شما مدرک زبان داشتید؟
    من قرار داد کاری دارم و انگلیسیم خوبه ولی مدرک ندارم.آلمانی هم حدود 2 ماه دیگه تازه امتحان دارم.قراردادم هم هم ساعتش فول تایمه و هم میزان حقوقش براره مبلغ مورد نیاز برا Blue Card هست و هم خودم امضا کردم و هم از طرف اون شرکت تمامی امضا هاش شده.هم رییس منابع انسانی و هم مدیر عامل شرکت.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidnavaro نمایش پست ها
    اگر قرارداد محکم و خوبی داشته باشید زیاد سخت نمیگیرن. از من که فقط رشته دانشگاهیم رو سوال کردن و سطح زبان. همین.
    مشکلی هم از بابت مدرک زبان نیست فقط اگر پرسیدن (اگر!) باید شرح بدید که در اونجا ارتباط کلامی چگونه انجام خواهد گرفت.
    سلام.ممنونم.
    شما مدرک زبان داشتید؟
    من قرار داد کاری دارم و انگلیسیم خوبه ولی مدرک ندارم.آلمانی هم حدود 2 ماه دیگه تازه امتحان دارم.قراردادم هم هم ساعتش فول تایمه و هم میزان حقوقش براره مبلغ مورد نیاز برا Blue Card هست و هم خودم امضا کردم و هم از طرف اون شرکت تمامی امضا هاش شده.هم رییس منابع انسانی و هم مدیر عامل شرکت

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    شما برای درخواست وقت اضطراری باید یه ایمیل به بخش فرهنگی بزنین که بالاتر ایمیلش هست.
    میشه لطفانشانی ایمیل مربوطه را بفرمایید. ممنونم

سلام.ممنونم.
    شما مدرک زبان داشتید؟
    من قرار داد کاری دارم و انگلیسیم خوبه ولی مدرک ندارم.آلمانی هم حدود 2 ماه دیگه تازه امتحان دارم.قراردادم هم هم ساعتش فول تایمه و هم میزان حقوقش براره مبلغ مورد نیاز برا Blue Card هست و هم خودم امضا کردم و هم از طرف اون شرکت تمامی امضا هاش شده.هم رییس منابع انسانی و هم مدیر عامل شرکت
    visainfo@tehe.auswaertiges-amt.de

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)