صفحه 250 از 251 نخستنخست ... 150200240241242243244245246247248249250251 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,491 تا 2,500 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

دوستان ميخواستم بدونم اينجا كسي بوده كه با ويزاي 17a از زمان مصاحبه اش تا زمان دريافت ويزاش كمتر از يك ماه بوده باشه؟!!
    البته قرارداد كاري براي دوره آموزشي داشته باشه به همراه مجوز كار
    البته وقت فوري هم گرفتم

Junior Member

سلام,
    دوستان من حدود 4 ماه بیش با یه شرکت آلمانی قرارداد بستم به عنوان برنامه نویس و October 2019 هم برای وقت سفارت ثبت نام کردم. بعد یه ایمیل به سفارت زدم برای وقت فوری که چند روز بعد بهم گفتن نامه تاییدیه باید بگیرم برای وقت فوری.
    منم از شرکت خواستم این نامه رو بگیرن بعد از یه مدت شرکت برای من جوابی که از arbeitsagentur.de گرفتن رو فرستاد که گفته بود نیازی به pre-approval letter نیست!
    من دوباره به سفارت ایمیل دادم و جواب arbeitsagentur.de رو براشون فرستادم ولی هنوز جوابی نگرفتم.

حالا من یه خورده گیج شدم ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم. در چه مواقعی نیازی به نامه تایید نیست؟
    ممنون

سلام. سفارت در جواب درخواست من برای وقت اضطراری ازم خواسته که اسکن مدارکم رو براشون ارسال کنم. یکی از مدارک پیش تاییدیه اداره کار هست. نامه پیش تاییدیه ای که دارم داخل پاکت هست و نباید باز بشه. بنظرتون اسکن نامه ( که روی اون فقط به آلمانی نوشته به سفارت آلمان در تهران) کافی هست؟
    و اینکه به همون ایمیل visainfo@tehe.diplo.de دوباره جواب بدم؟ (با توجه به اینکه داخل ایمیل اولی که زدم اسکن تمام مدارک رو ارسال کرده بودم چرا دوباره ازم مدارک خواستن؟!)

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

سلام
    این نامه سفارت برای این هست که شما مدارک دال بر ضرورت و فوریت رو ارسال کنید. مثلاً در مورد ویزای کاری، نامه ای از کارفرما که بگه شما باید تا فلان تاریخ آلمان باشید. این نامه میشه اولین مدرک و در کنارش بقیه مدارک رو به ترتیب شماره گذاری و ارسال کنید و لیست آنهارو با شماره در متن نامه بگذارید.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mreza_1367 نمایش پست ها
    سلام. سفارت در جواب درخواست من برای وقت اضطراری ازم خواسته که اسکن مدارکم رو براشون ارسال کنم. یکی از مدارک پیش تاییدیه اداره کار هست. نامه پیش تاییدیه ای که دارم داخل پاکت هست و نباید باز بشه. بنظرتون اسکن نامه ( که روی اون فقط به آلمانی نوشته به سفارت آلمان در تهران) کافی هست؟
    و اینکه به همون ایمیل visainfo@tehe.diplo.de دوباره جواب بدم؟ (با توجه به اینکه داخل ایمیل اولی که زدم اسکن تمام مدارک رو ارسال کرده بودم چرا دوباره ازم مدارک خواستن؟!)
    ویرایش توسط blue_shift59 : July 17th, 2020 در ساعت 07:12 PM

Junior Member

باسلام
    من امروز پذیرش دکترا گرفتم از المان گرفتم قراره تایم شروع کارم از اول سال جدید 2021 باشه. برای همین میخوام اگه بتونم وقت فوری بگیرم. میخواستم ببینم باید چطوری درخواست بدم؟ و چه مدارکی رو ضمیمه کنم. خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط sshids نمایش پست ها
    باسلام
    من امروز پذیرش دکترا گرفتم از المان گرفتم قراره تایم شروع کارم از اول سال جدید 2021 باشه. برای همین میخوام اگه بتونم وقت فوری بگیرم. میخواستم ببینم باید چطوری درخواست بدم؟ و چه مدارکی رو ضمیمه کنم. خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    طبق اطلاعیه ای که تو سایت سفارت نوشته شده فعلا درخواست جدید دانشجویی توسط سفارت پذیررفته نمیشه. باید منتظر اطلاعیه جدید و باز شدن وقت ها برای دانشجوها باشین.
    https://teheran.diplo.de/ir-fa/-/2373458

نقل قول نوشته اصلی توسط sshids نمایش پست ها
    باسلام
    دوستانی که پذیرش دکترا با فاند یا قرارداد کاری دارند، به دکتر کشاورزی، مدیر دفتر دااد در تهران ایمیل بزنند، در ایمیل خود پاسپورت، دعوتنامه، قرارداد کاری، شماره ی موبایل، شماره ی رفرنس وقتی که از سایت گرفتند را بفرستند. دو روز بعد بهشون وقت اضطراری می دن.
    دقت کنید قبل از ایمیل زدن به دکتر کشاورزی کلیه مدارکف از جمله ترجمه آلمانی ارشد و ریز نمراتتون حاضر باشه. چون دو روزه نمی رسید آماده کنید ترجمه رو و نقصی خوردن خودش دردسر بعدی می شه.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_2004la نمایش پست ها
    دوستانی که پذیرش دکترا با فاند یا قرارداد کاری دارند، به دکتر کشاورزی، مدیر دفتر دااد در تهران ایمیل بزنند، در ایمیل خود پاسپورت، دعوتنامه، قرارداد کاری، شماره ی موبایل، شماره ی رفرنس وقتی که از سایت گرفتند را بفرستند. دو روز بعد بهشون وقت اضطراری می دن.
    دقت کنید قبل از ایمیل زدن به دکتر کشاورزی کلیه مدارکف از جمله ترجمه آلمانی ارشد و ریز نمراتتون حاضر باشه. چون دو روزه نمی رسید آماده کنید ترجمه رو و نقصی خوردن خودش دردسر بعدی می شه.
    موفق باشید.
    دقت کنید فقط افرادی که فاند دارند با دکتر کشاورزی تماس بگیرند!!
    چون سایر افراد بدون فاند موجب زحمت و کدورت سفارت و دکتر کشاورزی می شوند که به نفع خود فرد نمی باشد.
    بعد از افراد فاند دار، به ترتیب سایر گروه ها بررسی خواهند شد.
    نکته ی نهایی، وقتی به دکتر ایمیل زدید، دیگه از طریق سفارت و دانشگاه و غیره پیگیری نکنید، چون حجم پیگیری ها فقط باعث به هم ریختگی بخش های مختلف سفارت و مجدد تاخیر در کار خود افراد می شود. به دکتر کشاورزی اعتماد کنید. مدارکتان آماده باشد و دو روزه وقت برای شما در نظر گرفته می شود.

Junior Member

سلام، من خیلی زیر رو کردم سایت رو از آخر هم جواب درستی نگرفتم. آیا سفارت ریز نمرات غیر رسمی و گواهی موقت رو برای کسانی که قرارداد کاری دارند و بنابراین دانشگاه مقصد این مدارک رو ازشون قبول کرده، قبول می کنه یا حتما باید ترجمه رسمی با مهر وزارت دادگستری و ... باشه؟
    یک سوال دیگه هم داشتم من هلس اینشورنسم TK برای اول آپریل ثبت شده و یک نامه برام از طرف اونها ارسال شده. آیا هنوز باید اون بیمه ی 90 روزه رو بگیرم یا بردن همین نامه کفایت میکنه؟
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_2004la نمایش پست ها
    دقت کنید فقط افرادی که فاند دارند با دکتر کشاورزی تماس بگیرند!!
    چون سایر افراد بدون فاند موجب زحمت و کدورت سفارت و دکتر کشاورزی می شوند که به نفع خود فرد نمی باشد.
    بعد از افراد فاند دار، به ترتیب سایر گروه ها بررسی خواهند شد.
    نکته ی نهایی، وقتی به دکتر ایمیل زدید، دیگه از طریق سفارت و دانشگاه و غیره پیگیری نکنید، چون حجم پیگیری ها فقط باعث به هم ریختگی بخش های مختلف سفارت و مجدد تاخیر در کار خود افراد می شود. به دکتر کشاورزی اعتماد کنید. مدارکتان آماده باشد و دو روزه وقت برای شما در نظر گرفته می شود.
    سلام، من خیلی زیر رو کردم سایت رو از آخر هم جواب درستی نگرفتم. آیا سفارت ریز نمرات غیر رسمی و گواهی موقت رو برای کسانی که قرارداد کاری دارند و بنابراین دانشگاه مقصد این مدارک رو ازشون قبول کرده، قبول می کنه یا حتما باید ترجمه رسمی با مهر وزارت دادگستری و ... باشه؟
    یک سوال دیگه هم داشتم من هلس اینشورنسم TK برای اول آپریل ثبت شده و یک نامه برام از طرف اونها ارسال شده. آیا هنوز باید اون بیمه ی 90 روزه رو بگیرم یا بردن همین نامه کفایت میکنه؟
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)