صفحه 226 از 251 نخستنخست ... 126176216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,251 تا 2,260 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member Ghmerti آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط fatta4 نمایش پست ها
    سلام شما برای ویزای کاری اقدام کردین یاتحصیلی؟
    برای دکتری.

سلام
    من میخوام با همسرم برم به دوتامون وقت نصاحبه دادن من باید چه مدارکی ببرم؟؟

همسر من قردادکاری داره و سفارت بهش وقت داده به من هم وقت داده ولی من نمی دونم من باید چه مدارکی رو با خودم ببرم لطفا هرکی تجربه داره منو راهنمایی کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Elhamoliayi نمایش پست ها
    همسر من قردادکاری داره و سفارت بهش وقت داده به من هم وقت داده ولی من نمی دونم من باید چه مدارکی رو با خودم ببرم لطفا هرکی تجربه داره منو راهنمایی کنه
    سلام تو این لینک برید توضیح داده کاملا:
    https://teheran.diplo.de/blob/207411...8/fzf-data.pdf

به نظرتون من هم میتونم با همسرم برم وقتی ایشون قرارداد داره؟؟ تجربه کسی داشته؟

زمانی که با هم بهتون وقت داده معنیش اینه که با هم هم ویزاتون صادر میشه.خیالتون راحت باشه

Junior Member

بله طبق تجربه من میتونید. مدارک هم مدارک تو سایت که برای ویزای پیوست خواسته. فقط ازتون مدرک زبان و کارت اقامت همسر رو هم نمیخواد. ولی از پاس همسرتون دو تا کپی داشته باشین مخض احتیاط. از همسر من خواست ولی نداشت و فکر کنم خودشون از تو سیستمشون برداشتن.
    وقت همسرم روزی بود که قرار بود ویزا رو بزنن تو پاس من و ویزا رو هم جوری میدادن که میتونست همزمان با من بیاد. ما بخاطر این که بچه کوچک داشتیم گفتیم تاریخ ویزا رو دیرتر بزنن تا من خونه بگیرم بعد بیان چون تو هتل نمیتونستن بمونن.
    و چون نفر اصلی هنوز وارد المان نشده اون مرحله فرستادن مدارک به اداره مهاجرت شهر مخل اقامت حذف میشه و صدور ویزا خیلی سریع میشه. برای من دو هفته و برای همسرم 24 ساغت طول کشید.

Junior Member

با سلام ،
    من یک قراردادکاری امضا شده + نامه تایید اولیه اداره کار (BA Letter) دریافت کرده ام. تاریخ شروع به کار من در قرارداد 1 ژانویه 2020 است.

از طرفی هم من هم همسرم سال گذشته ماه آگوست در سایت سفارت المان جهت ویزای بیش از 90 روز با هدف گرفتن ویزای جستجوی کارثبت نام کرده ایم.ولی با احتساب 14-13 ماه برای رسیدن نوبت وقتمان من نگران دریافت به موقع ویزا هستم لذا به دنبال وقت فوری هستم..حالا من چند سوال دارم

1-با توجه به اینکه من یه درخواست وقت ثبت شده دارم درخواست یک وقت فوری برای زمانی نزدیکتر امکان پذیر و صحیح میباشد ؟ ایا سفارت پاسخگو خواهد بود؟

2-نحوه درخواست ویزا برای همسرم به چه صورت خواهد بود؟ ایا میبایست منتظر وقت ویزای جستجوی خودش باشد و در روز مقرر مدارک ویزای پیوست به خانواده را همراه خود ببرد ؟ یا با توجه به اینکه ویزای پیوست دارای وقت دهی مجزاست میبایست برای او هم به سفارت ایمیل زده و در خواست وقت فوری کنیم ؟ و ایا نهایتا راهی وجود داره که ما همزمان با هم بریم؟

ممنون میشم دوستانی که در این زمینه تجربه مشابهی دارن ما رو راهنمایی کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط saba6363 نمایش پست ها
    با سلام ،
    من یک قراردادکاری امضا شده + نامه تایید اولیه اداره کار (BA Letter) دریافت کرده ام. تاریخ شروع به کار من در قرارداد 1 ژانویه 2020 است.

از طرفی هم من هم همسرم سال گذشته ماه آگوست در سایت سفارت المان جهت ویزای بیش از 90 روز با هدف گرفتن ویزای جستجوی کارثبت نام کرده ایم.ولی با احتساب 14-13 ماه برای رسیدن نوبت وقتمان من نگران دریافت به موقع ویزا هستم لذا به دنبال وقت فوری هستم..حالا من چند سوال دارم

1-با توجه به اینکه من یه درخواست وقت ثبت شده دارم درخواست یک وقت فوری برای زمانی نزدیکتر امکان پذیر و صحیح میباشد ؟ ایا سفارت پاسخگو خواهد بود؟

2-نحوه درخواست ویزا برای همسرم به چه صورت خواهد بود؟ ایا میبایست منتظر وقت ویزای جستجوی خودش باشد و در روز مقرر مدارک ویزای پیوست به خانواده را همراه خود ببرد ؟ یا با توجه به اینکه ویزای پیوست دارای وقت دهی مجزاست میبایست برای او هم به سفارت ایمیل زده و در خواست وقت فوری کنیم ؟ و ایا نهایتا راهی وجود داره که ما همزمان با هم بریم؟

ممنون میشم دوستانی که در این زمینه تجربه مشابهی دارن ما رو راهنمایی کنند.
    سلام وقت سریع تر میدن.
    شرکتی که براتون قرار داد داده باید به آدرس visainfo@tehe.auswaertiges-amt.de یه ایمیل بزنه با عنوان BESONDERTERMIN و توش بنویسه که شروع کار شما اون تاریخه و وقت زودتر بهتون بدن و برا سفارت قراردادتون فرم BA و شماره رجیستری شما زمانی که وقت سفارتو گرفتین(تو ایمیل تأیید وقت سفارت) رو ارسال کنه.یادتون باشه از طرف شرکت اینکار صورت بگیره که تأثیرش خیلی زیاده.
    سفارت دقیقا بعد 7 روز جواب میده و ازتون شماره رجیستر همراهتون رو میخوان.بعد از اون به هر دوتون تو یه زمان وقت میده.

Junior Member

در رابطه با این موضوع که اونها از سفارت درخواست وقت کنند با شرکت صحبت کردم ولی اونها گفتند به دلیل سیاستهای مربوط Private Data Protection شرکتمون، ما از ایمیل زدن به سفارت و درخواست وقت بزای شما معذوریم.
    در این شرایط پیشنهادتون چیه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)