صفحه 1 از 251 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض گرفتن وقت اضطراری از سفارت

با عرض سلام

دیدم دوستان بسیاری در مورد اینکه آیا وقت اضطراری مناسب اونا هست یا نه، سوال دارن، به نظرم اومد خوبه که این تاپیک رو جدا کنیم.

لطفا سوالات مربوط به وقت اضطراری رو اینجا بپرسین
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

ایمیل آقای مالکی، جهت گرفتن وقت اضطراری:

".TEHE KU-300 Maleki, Mostafa" <ku-300@tehe.auswaertiges-amt.de>

:d بچه ها ایمیل بزنیم برای وقت اضطراری باید انگلیسی باشه یا فارسی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel12 نمایش پست ها
    :d بچه ها ایمیل بزنیم برای وقت اضطراری باید انگلیسی باشه یا فارسی ؟
    توی پست‌های قبلی دوستان توضیح داده بودند:
    ایمیل ها به سفارت یا باید انگلیسی باشد یا آلمانی.
    کوچ تا چند؟ مگر می شود از خویش گریخت؟
    بال، تنها غم غربت به پرستوها داد.

Junior Member

معمولا ایمیل درخواست وقت اضطراری رو کی جواب میدن؟ من ایمیل زدم به آقای مالکی ولی هنوز جوابی نگرفتم. نگرانم دیر بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2030 نمایش پست ها
    معمولا ایمیل درخواست وقت اضطراری رو کی جواب میدن؟ من ایمیل زدم به آقای مالکی ولی هنوز جوابی نگرفتم. نگرانم دیر بشه.
    آقای مالکی جواب میده. ممکنه همون روز جواب بده ممکنه تا یک هفته بعد. ولی اگر ایمیلتان مشکلی نداشته باشد (انگلیسی یا آلمانی باشه و نامه ی پذیرشتون هم بهش ضمیمه باشه) حتما جواب میده.

Junior Member

سعی کردم تلفنی تماس بگیرم، کسی شماره رو جواب نمیداد. الان 2 روزه ایمیل زدم

دوستان
    حالا که یه تاپیک مجرا برای وقت اضطراری درست شده من یه توضیح مختصری بدم شاید بعضی از سوالها را جواب بده:
    1- وقت اضطراری را هنگامی می‌گیرند که نامه پذیرش شما به دستتون رسیده و می‌خواهید زودتر برای ویزا اقدام کنید.
    2- برای درخواست وقت اضطراری باید یک ایمیل انگلیسی یا آلمانی به آقای مالکی (ku-300@tehe.auswaertiges-amt.de) بزنید و نامه ی پذیرشتان را هم بهش ضمیمه کنید. توی ایمیل باید بگید که نیاز به وقت اضطراری دارید. لازم نیست دلیلی برایش ذکر کنید.
    3- بعد از اینکه ایمیل را فرستادید آقای مالکی در عرض چند روز (بسته به اینکه ظرفیت خالی چقدر باشه) به شما جواب میدهند. یک روز تا یک هفته معمول است.
    4- وقتی که برای شما در نظر گرفته میشود معمولا برای یک هفته بعد تا یک ماه بعد است. بنابراین مطمئن باشید که همه ی مدارکتون تا اون وقت حاضر میشه. اعم از ترجمه و ... .
    5- روزی که برای مصاحبه میرید احتیاطا ایمیل جواب آقای مالکی را پرینت بگیرید و همراه خودتان ببرید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rafigh82 نمایش پست ها
    دوستان
    حالا که یه تاپیک مجرا برای وقت اضطراری درست شده من یه توضیح مختصری بدم شاید بعضی از سوالها را جواب بده:
    1- وقت اضطراری را هنگامی می‌گیرند که نامه پذیرش شما به دستتون رسیده و می‌خواهید زودتر برای ویزا اقدام کنید.
    2- برای درخواست وقت اضطراری باید یک ایمیل انگلیسی یا آلمانی به آقای مالکی (ku-300@tehe.auswaertiges-amt.de) بزنید و نامه ی پذیرشتان را هم بهش ضمیمه کنید. توی ایمیل باید بگید که نیاز به وقت اضطراری دارید. لازم نیست دلیلی برایش ذکر کنید.
    3- بعد از اینکه ایمیل را فرستادید آقای مالکی در عرض چند روز (بسته به اینکه ظرفیت خالی چقدر باشه) به شما جواب میدهند. یک روز تا یک هفته معمول است.
    4- وقتی که برای شما در نظر گرفته میشود معمولا برای یک هفته بعد تا یک ماه بعد است. بنابراین مطمئن باشید که همه ی مدارکتون تا اون وقت حاضر میشه. اعم از ترجمه و ... .
    5- روزی که برای مصاحبه میرید احتیاطا ایمیل جواب آقای مالکی را پرینت بگیرید و همراه خودتان ببرید.
    اضافه میکنم
    در مورد 5 حتما ببرین، چون این برگه مثل پرینت کانفریم گرفتن وقت برای سایر بچه ها از طریق سایت هست.
    ضمنا اگر قبلا وقت گرفتین و از طریق وقت اضطراری میخواین وقتتون رو جلو بندازین، حتما وقتی رو که گرفتین باید کنسل کنین، به آقای مالکی ایمیل بزنین و بگین که قبلا وقت داشتین و الان می خواین اون رو کنسل کنین.

Junior Member

سلام من امروز به آقای مالکی ایمیل زدم و گفتم کلاسام 1 سپتامبر شروع میشه و وقت اضطراری می خوام گفتن ما اول جولای وقتهای جدید برای دانشجوها تعیین می کنیم و باهات تماس می گیریم. فکر می کنید مثلا کی بهم وقت می دن؟ اصلا اینجوری به سپتامبر می رسم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)