صفحه 157 از 251 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

خواهش می کنم
    من یه وقت برا 1 سمپتامبر قبلا گرفته بودم امروز که خواستم وقت بگیرم شماره پاسمو قبول نکرد من هم شماره پاس قدیممو دادم به نظرتون مشکلی پیش می یاد ؟ با توجه به اینکه امروز 1 سپتامبر رو باز نکرده بودن و اگر من کنسل کنم دیگری می تونه بگیره و حق کسی ضایع نمی شه نظرتون چیه؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز تونستم یه وقت واسه 23 مرداد بگیرم ولی امتحان زبانم 24 مرداده.ممکنه ریجکت بشم؟ یا بهم وقت میدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط Atefe_165n نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز تونستم یه وقت واسه 23 مرداد بگیرم ولی امتحان زبانم 24 مرداده.ممکنه ریجکت بشم؟ یا بهم وقت میدن؟
    اگه بقیه مدارکت همه اوکیه ، نقص مدرک میخوری چند روز بعدش مدرک زبانتو میبری ، ریجکت اینا نمیشی ، نگران نباش

Junior Member

دوستان شما کی رفتید که شد وقت بگیرید؟

در مورد امتحان هم اگه قبول بشید می تونید مدارک رو ببرید اگه حالشون خوب باشه و قبول کنن!

دوستان من باید هر چه سریعتر یه وقت سفارت بگیرم!
    پذیرشم اومده،ثبت نام کلاس زبان هم دارم،امتحان b1 رو هم دادم!راهنمایی کنید بی زحمت
    ویرایش توسط sepidehreg : July 31st, 2014 در ساعت 12:20 PM دلیل: مرتبط

Junior Member

سلام، امروز وقت های آگوست از چه تاریخی باز شده بود؟
    من قبلا برای 18 آگوست وقت گرفته بودم. آیا سیسیتم به اجازه میداده دوباره وقت بگیرم با توجه به اینکه شماره پاسپورتم ثبت شده بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin201 نمایش پست ها
    سلام، امروز وقت های آگوست از چه تاریخی باز شده بود؟
    من قبلا برای 18 آگوست وقت گرفته بودم. آیا سیسیتم به اجازه میداده دوباره وقت بگیرم با توجه به اینکه شماره پاسپورتم ثبت شده بوده؟
    فکر کنم اجازه میده، چون من تو قسمت Residence permit برای 17 آگوست وقت گرفته بودم، بعد که برای دانشجویی باز شد دوباره وقت گرفتم و شد، اونوقت قبلی رو کنسل کردم

Junior Member

کی باز شد؟ من 7 سپتامبر وقت گرفتم که خیلی دیره چون اکتبر باید اونجا باشم می شه دوباره وقت گرفت قبلی رو کنسل کرد؟ کی ها باز می شه؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ttf نمایش پست ها
    کی باز شد؟ من 7 سپتامبر وقت گرفتم که خیلی دیره چون اکتبر باید اونجا باشم می شه دوباره وقت گرفت قبلی رو کنسل کرد؟ کی ها باز می شه؟
    وقت مشخصی نداره. معمولا اول هفته ها باز می شه و بهتره از یکشنبه صبح هر یه ربع یه بار سایت رو چک کنین ولی بازم ریسک نکنین، یه بار دیدین آخر هفته هم سایت اجازه گرفتن وقت رو بهتون بده. بهتره همیشه به طور مرتب سایت رو چک کنین.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط ttf نمایش پست ها
    ارور ميده كه با اين شماره پاسپورت قبلا در سيستم وقت گرفته شده! حالا مثلا اگه شماره پاسپورتتو اشتباه نوشته بودي ميتوني وقت بگيري دوباره و اون يكي هم كنسل كني

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    ارور ميده كه با اين شماره پاسپورت قبلا در سيستم وقت گرفته شده! حالا مثلا اگه شماره پاسپورتتو اشتباه نوشته بودي ميتوني وقت بگيري دوباره و اون يكي هم كنسل كني
    گویا یکی دیگه از دوستان هم همین مشکل رو داشته، چون قبلا وقت گرفته بوده برای وقت جدید سیستم شماره پاسپورت رو قبول نکرده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)