صفحه 194 از 251 نخستنخست ... 94144184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204244 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,931 تا 1,940 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

اینو برای بچه هایی مینویسم که ممکنه مثل خود من کسی نباشه راهنماییشون کنه
    اول اینکه به بچه هایی که پذیرش دکتری با فاند دارن، سفارت وقت اضطراری میده پس نگران نباشین.
    دوم اینکه من بار اول 31 می ایمیل زدم به سفارت و استادم هم 2 بار ایمیل زد به سفارت، بعد از حدود 12 روز جواب دادن که "بگو استادت تاریخ شروع قراردادتو عقب بندازه" که این کارو کردم و دوباره هم خودم و هم استادم به سفارت ایمیل زدیم...در نهایت امروز که دقیقا دو هفته از اولین باری که میل زدم میگذره، به یکی از ایمیل هام جواب دادن و برای روز یک شنبه ساعت 7:30 بهم وقت دادن...
    جالب اینه که به اون ایمیلی که حاوی دعوتنامه با تاریخ جدید هست جواب ندادن، بلکه به یکی از ایمیل قبلی ها جواب رو فرستادن. انگار اصلا لازم نبوده که تاریخ دعوتنامه م عوض بشه
    من فکر میکنم چند نفر اون ایمیل رو چک میکنن و خیلی سلیقه ای تصمیم میگیرن به کی وقت بدن به کی ندن...
    در هر حال بچه های دکتری با فاند نگران نباشین، وقت اضطراری میدن

Banned

سلام
    ایمیل اول سفارت لرای من 25 آوریل اومده و تا الان ایمیلی دوم رو دریافت نکردم. لازم هست برای وقت سفارت اقدام کنم؟
    متشکرم

Banned

سلام
    برای گرفتن وقت اضطراری آژانس هایی هستن که در ازای گرفتن پول بلافاصله وقت میدن. شما میشناسین ادم مورد اطمینان؟

Junior Member

سلام معمولا دو ماه و نیم بعد از ایمیل اول میاد

Junior Member

سلام

من برای دوره دکترا می خوام برم آلمان و فاند هم دارم. البته قرارداد طوریه که به عنوان پژوهشگر باید ویزا بگیرم. باید سپتامبر برای جلسه ای حتما آلمان باشم. به نظرتون شامل شرایط وقت اضطراری می شم؟ اگر می شم باید چجوری اقدام کنم؟ باید به دانشگاه بگم میل بزنه؟

Banned

ايميل دوم من بعد از 2 ماه نوز نيومده
    طبيعيه به نظرتون
    خواهشا يكي يه اميد بده، مرديم از استرس!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط muffler نمایش پست ها
    ايميل دوم من بعد از 2 ماه نوز نيومده
    طبيعيه به نظرتون
    خواهشا يكي يه اميد بده، مرديم از استرس!!!
    دوست عزیز نگران نباشید. با توجه به شلوغی این موقع از سال و درخواست های زیاد کاملا طبیعی هست.

Junior Member

ببخشید شروع قرارداد شما از چه ماهی هست؟ من اول می ایمیل اول رو گرفتم و شروع قراردادم اول اکتبر(دکتری با فاند) به نظر شما وقت اضطراری شامل من میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NHSF نمایش پست ها
    اینو برای بچه هایی مینویسم که ممکنه مثل خود من کسی نباشه راهنماییشون کنه
    اول اینکه به بچه هایی که پذیرش دکتری با فاند دارن، سفارت وقت اضطراری میده پس نگران نباشین.
    دوم اینکه من بار اول 31 می ایمیل زدم به سفارت و استادم هم 2 بار ایمیل زد به سفارت، بعد از حدود 12 روز جواب دادن که "بگو استادت تاریخ شروع قراردادتو عقب بندازه" که این کارو کردم و دوباره هم خودم و هم استادم به سفارت ایمیل زدیم...در نهایت امروز که دقیقا دو هفته از اولین باری که میل زدم میگذره، به یکی از ایمیل هام جواب دادن و برای روز یک شنبه ساعت 7:30 بهم وقت دادن...
    جالب اینه که به اون ایمیلی که حاوی دعوتنامه با تاریخ جدید هست جواب ندادن، بلکه به یکی از ایمیل قبلی ها جواب رو فرستادن. انگار اصلا لازم نبوده که تاریخ دعوتنامه م عوض بشه
    من فکر میکنم چند نفر اون ایمیل رو چک میکنن و خیلی سلیقه ای تصمیم میگیرن به کی وقت بدن به کی ندن...
    در هر حال بچه های دکتری با فاند نگران نباشین، وقت اضطراری میدن
    خیلی ممنون از راهنماییتون، شما قبلش مدارک رو برای تایید برده بودید سفارت؟

Junior Member

با عرض سلام خدمت تمام دوستان عزیز.. من از دانشگاه وایمار پذیرش فوق لیسانس گرفتم که شروعش اکتبر 2017 هست.. پذیرش دیروز (8 جولای) به دستم رسیده.. حالا واسه وقت میخوام اقدام کنم، میگن زودترین وقت نوامبر هست که تازه بررسی کنن احتمالا میکشه به دسامبر که میشه چند ماه بعد از شروع کلاسها. این Course من هم سالی یکبار ارائه میشه. یعنی امسال نرم، باید یک سال علاف بشم... هیچ راهی نداره من زودتر وقت بگیرم ؟ (ایمیل زدم به سفارت، امروز هم رفتم دم در سفارت اونا گفتن باید صبر کنی و راهی نداره) کسی تجربه ای نداره که کمک کنه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)