صفحه 164 از 251 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

دوستان من پذیرش PhD با بورس دارم، میشه طریقه گرفتن وقت اضطراری و ایمیل آدرسیو که باید بهش میل بزنم بگید؟؟ در ضمن وقتی میل می زنیم میتونیم بهشون بگیم که برای یه ماهه دیگه میخوایم تا مدارکمون کامل بشه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarlayegh نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه لطف کنید بگید این ایمیلی که زدید و جوابی که دادن مال همین ترم که شروعش آوریله بود یا ماله قبلتره؟ چون این پست های آخر همه میگن دیگه وقت اضطراری داده نمیشه و وقت عادی هم تا ۵ مارچ پره و در صورتی که وقت اضطراری ندن من نمیدونم چی کار باید بکنم خیلی اوضاعم بهم میریزه
    بله مال همین ترم که از آپریل شروع میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soooosan نمایش پست ها
    دوستان من پذیرش PhD با بورس دارم، میشه طریقه گرفتن وقت اضطراری و ایمیل آدرسیو که باید بهش میل بزنم بگید؟؟ در ضمن وقتی میل می زنیم میتونیم بهشون بگیم که برای یه ماهه دیگه میخوایم تا مدارکمون کامل بشه؟؟
    ایمیل و من 2-3 تا پست بالاتر گذاشتم. طریقه ی خاصی نداره نداره شما ایمیلی تحت عنوان وقت اضطراری مینویسید و شرایطتون را درش اعلام میکنید و حتما اگه راهی داشته باشه بهتون کمک میکنند. از اونجایی که اسمش پیداست وقت اضطراریه و اینکه واسه یه ماهه دیگه بخواند وقت بدند و نمیدونم. به نظرم شما مدارک و جمع کن و بعد ایمیل بزنید. اگر هم میدونید که بهتره اول ایمیل بزنید بپرسید که شرایطتتون اینجوره. من وقتی ایمیل زدم واسه 4 روز بعد بهم وقت دادند منم یکی دوتا مدارکم تا اون روز کامل نمیشد بهشون گفتم وقتم 1 هفته عقب انداختن و یه جوری گفتند که انگار دیگه جای چونه نبود. منم تا 1 هفته بعد مدراکم حاضر میشد و خوب ناراضی نبودم.

Junior Member

سلام
    دوستان کلا وقت اضطراری نمیدن ؟ من هم ایمیل زدم هم تلفن برای وقت اضطراری، ولی تو جواب ایمیلم گفته وقت اضطراری نداریم و تلفنی هم ازم پرسید برای چه مقطعی پذیرش داری. وقتی گفتم ارشد گفت اصلا وقت اضطراری برای ارشد نمی دیم. شاید برای دکترا بشه ولی برای ارشد به هیچ عنوان وقت اضطراری نمی دیم. حالا از دوستان کسی هست که برای مقطع ارشد وقت اضطراری گرفته باشه ؟؟؟ کلا چه راهکاری هست واسه اینکه موقعیت ادامه تحصیل رو از دست ندیم ؟

من تو ایمیلم هم نامه پذیرش و هم مکاتبه با دانشگاه که آخرین مهلت برای اقدام رو بهم گفته بودن براشون فرستاده بودم !!!

Junior Member

الان که گفته می شود اقای مالکی رفته و ای میل ها مسدودند کسی جایگزین ایشان هست که کمک کنه و یا
    وقت اضطراری بده؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidia نمایش پست ها
    یکی از دوستان در این فروم به من ایمیلی دادند و من به محض اینکه ایمیل زدم واسه هفته بعدش به من وقت اضطراری دادن . جالب اینجاست که تا اون موقع من مدارکم آماده نمیشد و یک هفته واسم عقب انداختن. نکته مهمی که در ایمیل به من گفته شد این بود که شما آیا وقت عادی گرفتی؟ منم گفتم نه هنوز. و ایشون (خانم زنگنه) گفتند که خیلی خوبه چون یه عده وقت عادی میگیرند و بعد میاند یه وقت دیگه میگیرند
    I’m glad that you didn’t book an online appointment because lots of students do it and at the same time contact us (cultural section) and ask us to get an early appointments. It means they book two appointments for one person!
    اگر خاطرتون باشه یه مدت هم وقت اضطراری نمیداند یکی از دلایلش همین میتونه باشه چون دوباره کاری بوجود میاد و باعث میشه اونا را پشیمون کنید در این مسئله. فلذا من ایمیل را میزارم اینجا منتها خودتون سعی کنید درست استفاده کنید که دیگران هم بتونند استفاده کنند. اول اگر وقت لازم دارید حتما حتما آنلاین بصورت عادی وقت بگیرید. اما اگرمیبینید وقتتون واقعا خیلی کمه از این طریق وقت بگیرید. در ثانی اگر شرایططون اکی بود قبل اینکه وقت آنلاین بگیرید با ایشون مکانبه کنید. در ایمیل هم نامه پذیرشتون را ضمیمه کنید. وحتما انگلیسی یا آلمانی ایمیل بزنید.
    pr-100@tehe.auswaertiges-amt.de
    موقع تایید مدارک هم این ایمیل و به یکی دوستان دادم از همونجا جلوی درب سفارت ایمیل زد و وقت بهش دادن. اینم بگم حتما نباید فاند داشته باشید مهم اینه که فقط نامه پذیرشتون نشون بده که نیاز به وقت اضطراری دارید.
    امیدوارم همونطور که کاربر maryam1315 این کمک بزرگ را به من کردند به شماهم در این راستا کمکی بشه....
    ممنون از توضيحتون. فقط ميشه لطف كنيد بگيد براي چه مقطعي اقدام كرديد؟؟ چون ظاهرا فقط براي دكترا وقت اضطراري ميدن. درسته؟؟ من براي مستر اقدام كردم براي summer و نتيجه پذيرشم اواخر فوريه مشخص ميشه. متاسفانه الان تا 20 مارچ وقت ها پر شده . به نظر شما صبر كنم تا پذيرشم بياد و وقت اضطراري بگيرم؟؟ يا دوباره منتظر باشم كه سفارت وقت ها رو باز كنه ؟؟ هرچند اصلا نميشه روي نوبت گرفتن عادي حساب كرد چون ضرب العجلي پر ميشه حتي اگه بتونم بگيرم ديگه ميشه براي بعد از ٢٠ مارچ كه خيلي ديره!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnaz1991 نمایش پست ها
    ممنون از توضيحتون. فقط ميشه لطف كنيد بگيد براي چه مقطعي اقدام كرديد؟؟ چون ظاهرا فقط براي دكترا وقت اضطراري ميدن. درسته؟؟ من براي مستر اقدام كردم براي summer و نتيجه پذيرشم اواخر فوريه مشخص ميشه. متاسفانه الان تا 20 مارچ وقت ها پر شده . به نظر شما صبر كنم تا پذيرشم بياد و وقت اضطراري بگيرم؟؟ يا دوباره منتظر باشم كه سفارت وقت ها رو باز كنه ؟؟ هرچند اصلا نميشه روي نوبت گرفتن عادي حساب كرد چون ضرب العجلي پر ميشه حتي اگه بتونم بگيرم ديگه ميشه براي بعد از ٢٠ مارچ كه خيلي ديره!!
    من برای ارشد اقدام کردم. و به یکی د. نفر هم که دکترا بودند از همین طریق کمک کردم و وقت گرفتند.
    شما برای گرفتن وقت اضطراری ، تا اونجایی که من میدونم، نیاز دارید که برگه پذیرشتون آمده باشه. با این حال اگر میدونید 100 درصد پذیرش میگیرد به اون طرف توی ایمیل بگید ببینید چی میگه بهتون.
    البته من فکر میکنم ایشون میگه وقتی پذیرشت 100 درصد جوابش اومد ایمیل بزن تا برات یه وقت فیکس کنم. با این حال شما امتحان کنید.
    باز اگر سوالی هست در خدمتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

دوستان عزیز، شمن خسته نباشید و آرزوی بهترین ها برای شما، می دونم که همه استرس دارید، امیدوارم که کار همه درست شه
    من برای دوره ارشد ازدانشگاه fu-berlin پذیرش گرفتم، خب کلاس ها تا 15 آپریل شروع میشه، و من وقت سفارتم 9 مارس هست، یعنی نزدیک 36 روز یا 5 هفته، به نظرتون تقاضا وقت اضطراری برای 25 فوریته بکنم کنم که بشه نزدیک 7 هفته ؟
    بچه ها واقعا ممنون می شم درست راهنماییم کنید
    ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad18r200 نمایش پست ها
    دوستان عزیز، شمن خسته نباشید و آرزوی بهترین ها برای شما، می دونم که همه استرس دارید، امیدوارم که کار همه درست شه
    من برای دوره ارشد ازدانشگاه fu-berlin پذیرش گرفتم، خب کلاس ها تا 15 آپریل شروع میشه، و من وقت سفارتم 9 مارس هست، یعنی نزدیک 36 روز یا 5 هفته، به نظرتون تقاضا وقت اضطراری برای 25 فوریته بکنم کنم که بشه نزدیک 7 هفته ؟
    بچه ها واقعا ممنون می شم درست راهنماییم کنید
    ممنون.
    شما تقاضای وقت اضطراری بکنید اگر دادند که چه بهتر و اگه ندادند همون 5 هفته هم میتونه کافی باشه.
    یکی از دوستام همین چندروز پیش بعد از 4 هفته اومد ویزاش. (فرم امنیتی نداشت)
    من خودم رفتم تو هفته 7 و هنوز هیچی (فرم امنیتی داشتم)

Junior Member pedramab آواتار ها

من به اون ایمیل میل زدم نامه پذیرش هم فرستادم ولی گفتن که وقت اضطراری نمیدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)