صفحه 161 از 251 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

جالبه! من توی جولای از خود آقای مالکی وقت گرفتم. اتفاقا خیلی سریع به ایمیلم جواب دادند بعد از یک روز.
    البته نامه پذیرشو براشون ایمیل کردم. متاسفانه وقتو برای سه هفته بعدش دادن.
    احتمالا الان سرشون خیلی شلوغه!
    فک کنم تنها راه اینکه هر روز سایتو چک کنید.

Junior Member

سلام، من وقت اضطراری درخواست کردم ولی جواب اومد که دیگه نمی شه! امروز هم رفتم توی صف اطلاعات که خانومه گفت وقت اضطراری نمی دیم!

به نظر می آد که هیچ وقتی هم باز نیست ( جلوی همه ی روزا توی همه ی ماه ها یا نوشته: Appointments for this day cant be booked anymore یا All appointments for this day are taken)

باید چی کار کنم؟ چه ساعت هایی این وقت ها باز میشه؟ فقط ساعت های اداریه یا شب ها هم رفرش کنم؟ اگه باز بشه یه روز،گذینه اش توی سایت چه شکلی می شه؟

از دست این دلال ها کاری بر می آد؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mefmef نمایش پست ها
    سلام، من وقت اضطراری درخواست کردم ولی جواب اومد که دیگه نمی شه! امروز هم رفتم توی صف اطلاعات که خانومه گفت وقت اضطراری نمی دیم!

به نظر می آد که هیچ وقتی هم باز نیست ( جلوی همه ی روزا توی همه ی ماه ها یا نوشته: Appointments for this day cant be booked anymore یا All appointments for this day are taken)

باید چی کار کنم؟ چه ساعت هایی این وقت ها باز میشه؟ فقط ساعت های اداریه یا شب ها هم رفرش کنم؟ اگه باز بشه یه روز،گذینه اش توی سایت چه شکلی می شه؟

از دست این دلال ها کاری بر می آد؟
    دیگه خیلی وقته که وقت اضطراری نمیدن !
    چاره ای نیست ! باید چند روز وقت بذارین و بشینین پای سیستم تعیین وقت آنلاین و چشم از صفحه برندارین !
    خیلی وقت مشخصی هم نداره ! البته روز تعطیل که باز نمیشه وقتها !
    تا 4 بعد از ظهر شما چک کنین ! معمولا اگه بخوان باز کنن 3-4 روز یا یک هفته رو با هم باز می کنن تا شما بتونی رزرو کنی !
    وقتی باز بشه مینوسه Available و میتونی به آرزوت برسی !

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

دیگه نوبت اضطراری نمیدن به هیچ وجه، تلاش نکنین.
    نوبتای معمولی هم روزای یکشنبه و دوشنبه باز میشه. از صبح ساعت 7 تا 16 هر نیم ساعت چک کنین سایتو.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng

فووووریییی:دوستان درخواست ویزای شنگن توریستی من هفته پیش رد شد و اعتراض زدم چون احتمال زیاد اشتباه شده،حالا اگه بگن دوباره برای مصاحبه باید بیای خودشون وقت میدن یا باید وقت اضطراری گرفت؟و اینکه به این کیس وقت اضطراری میدن؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazilein نمایش پست ها
    فووووریییی:دوستان درخواست ویزای شنگن توریستی من هفته پیش رد شد و اعتراض زدم چون احتمال زیاد اشتباه شده،حالا اگه بگن دوباره برای مصاحبه باید بیای خودشون وقت میدن یا باید وقت اضطراری گرفت؟و اینکه به این کیس وقت اضطراری میدن؟
    سلام،

تا جایی که من می دونم فقط و فقط برای بعضی بیماران اونم در شرایط خیلی خاص، وقت اضطراری داده می شه.

Junior Member

امکان داره علت رد شدنشو بگید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng

نقل قول نوشته اصلی توسط om93 نمایش پست ها
    امکان داره علت رد شدنشو بگید؟
    توی نامه نوشته بود مدارک ارائه شده نا کافی بود(عدم ارائه گواهی اشتغال) و اینکه به موقع برگردید برای ما ثابت نشده
    در صورتی که من همه مدارک رو کامل دادم و حتی مصاحبه کننده روی مدارکم OK نوشت،برای همین فکر میکنم یا اشتباهی شده یا مدارک رو گم کردن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2015 نمایش پست ها
    سلام،

تا جایی که من می دونم فقط و فقط برای بعضی بیماران اونم در شرایط خیلی خاص، وقت اضطراری داده می شه.
    سلام،خوب وقتی خودشون تماس بگیرن برای تجدید نظر مصاحبه بذارن لابد خودشون وقت میدن...البته اینو از کسی شنیدم، اطلاع ندارم

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

سلام،خوب وقتی خودشون تماس بگیرن برای تجدید نظر مصاحبه بذارن لابد خودشون وقت میدن...البته اینو از کسی شنیدم، اطلاع ندارم
    سلام،

شما شرایطتون متفاوته. با توجه به پستاتون، شما مدارکی رو که نقیض دلایل ریجکت شما رو ثابت می کنن به همراه یه نامه اعتراض ببرین سفارت و نیازی به مصاحبه نیست. اونها مدارک شما رو بررسی و نتیجش رو بهتون اعلام می کنن.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)