صفحه 172 از 251 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182222 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

سلام دوستان. مگه ایمیل آقای مالکی همین نیست؟ku-300@tehe.auswaertiges-amt.de
    من الان ایمیل زدم بلافاصله پیغام MAILER-DEMAND از یاهو برام اومد که این ایمیل کار نمیکنه. میشه لطفا اگه ایمیل دیگه ای دارین بدین؟ خیلی اضطراریه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شهرسازی دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط سبز نمایش پست ها
    من برای تمام ایمیل های tehe.auswaertiges-amt.de
    ایمیل زدم اما همگی همین پیغام رو میدن. چیکار کنم؟؟؟
    دوست عزیز ایمیل آقای مالکی اینه: info@daad-iran.org ولی فایده ای نداره من چند روز پیش بهشون ایمیل زدم و اسکن نامه پذیرشمو هم فرستادم امروز جواب دادن که من نمی تونم کاری واستون انجام بدم فقط ایمیلتو فوروارد کردم واسه سفارت

Junior Member

سلام دوستان،
    اگر کسی وقت اضطراری گرفت، دوباره نیاز هست که کپی پاسپورتش رو به ایمیل Terminbuchung@tehe.diplo.de ارسال کنه؟؟؟

ویزا جهت شرکت در کنفرانس علمی هست و موقع گرفتن وقت اضطراری کپی پاسپورت و نامه پذیرش مقاله به ایمیلی که وقت اضطراری می داد ارسال شده.
    تشکر.

Junior Member

سلام دوستان
    من نامه پذیرش دکترام هنوز نیومده و واقعیتش نمیدونم کی میاد. با استاد هم تماس گرفتم ولی هنوز جواب نداده. حالا با توجه به اینکه فردا وقت رزرو مصاحبه هستش، به نظر شما آیا می تونم وقت مصاحب بگیرم حداکثر برای آخر سپتامبر؟ اگه نامه پذیرشم تا اون موقع نیاد، آیاد می تونم تاریخ مصاحبم رو کنسل کنم و وقت مصاحبه دیگه بگیرم؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Sharif Uof Tech

سلام
    یه شرایط شبه بحرانی پیش اومده که به شدت به راهنمایی و کمکتون نیاز دارم،
    من از موسسه ماکس پلانک واسه پی اچ دی دعوت به مصاحبه حضوری شدم، تاریخ مصاحبه 14 سپتامبر هستش. امروز که سایت سفارت رو چک کردم دیدم که نوشته چند روز دیگه وقتا واسه سپتامبر باز میشه
    با این فرض که من روز یک سپتامبر هم بتونم وقت بگیرم بعید میدونم بتونم 14 سپتامبر آلمان باشم.
    با این شرایط دو تا راه دارم:
    1. یه وقت عادی بگیرم بعد ایمیل بزنم واسه وقت اضظراری (با توجه تجربه یکی دو تا از دوستان ممکنه چون وقت عادی گرفتم دیگه جواب ندن واسه وقت اضطراری )
    2. ریسک کنم و وقت عادی نگیرم بعدش دیگه پشت سر هم ایمیل بزنم واسه وقت اضظراری
    سوال 1. با توجه به تجارب متناقض دوستان تو گرفتن وقت اضظراری کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
    سوال 2. امکان داره بعد از مصاحبه صدور ویزا کمتر از دو هفته طول بکشه؟ با رفتن سفارت و پیگیری میشه جواب ویزا رو زودتر از دو هفته گرفت؟
    خیلیییییی ممنونتونم اگه جواب بدید لفطا

نقل قول نوشته اصلی توسط bm872833 نمایش پست ها
    سلام
    من از موسسه ماکس پلانک واسه پی اچ دی دعوت به مصاحبه حضوری شدم، تاریخ مصاحبه 14 سپتامبر هستش. امروز که سایت سفارت رو چک کردم دیدم که نوشته چند روز دیگه وقتا واسه سپتامبر باز میشه
    با این فرض که من روز یک سپتامبر هم بتونم وقت بگیرم بعید میدونم بتونم 14 سپتامبر آلمان باشم.
    1. یه وقت عادی بگیرم بعد ایمیل بزنم واسه وقت اضظراری (با توجه تجربه یکی دو تا از دوستان ممکنه چون وقت عادی گرفتم دیگه جواب ندن واسه وقت اضطراری )
    سوال 1. با توجه به تجارب متناقض دوستان تو گرفتن وقت اضظراری کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
    سوال 2. امکان داره بعد از مصاحبه صدور ویزا کمتر از دو هفته طول بکشه؟ با رفتن سفارت و پیگیری میشه جواب ویزا رو زودتر از دو هفته گرفت؟
    نکته اول اینکه شما با نامه دعوت به مصاحبه نمیتونی درخواست ویزای دانشجویی یا فرصت مطالعاتی بدی. چون صرفا برای مصاحبه دعوت شدی و ادمیشن یا دعوت نامه برای شروع تحصیل از استاد نداری. در نتیجه تو سفارت احتمالا به شما میگن باید در خواست ویزای شنگن بدی بری مصاحبه اگه اوکی شد و ادمیشن گرفتی برگردی دوباره درخواست ویزای دانشجویی بدی چون شنگن قابل تبدیل نیست اونجا. پیشنهاد من با توجه به فرصت کمی که داری و وقتها هم تا نیمه سپتامبر پر شده احتمالا اینکه به استادت ایمیل بزنی و شرایط ویزا و وقت مصاحبه رو براش توضیح بدی و اونا رو قانع کنی که تلفنی یا با اسکایپ باهات مصاحبه کنن بعد که اوکی شد ادمیشن بدن که با اون بری سفارت ایجوری کارت راحت میشه واقعا.

سلام
    من باید برای اکتبر آلمان باشم برای فرصت مطالعاتی ام، اما هنوز موفق به گرفتن وقت نشدم! یه ایمیل هم به pr-100 زدم، حدود ده روز پیش اما جوابی دریافت نکردم، دیروز هم به خود ایمیل بخش ویزا visa-info زدم و جوابی هنوز نیومده! کسی میتونه راهنمایی ام کنه؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Sharif Uof Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط bm872833 نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اینکه همه وقتا تا نیمه سپتامبر پر شده بود من دیگه نتونستم وقتی بگیرم.
    دیشب یه ایمیل به pr-100@tehe.auswaertiges-amt.de زدم و همین امروز صبح (بعد از نیم ساعت کاری) یه آقایی از سفارت با من تماس گرفت و گفت که به دلیل اینکه شما ویزای شنگن میخاین با بخش فرهنگی صحبت کردن و موافقت کردن واسه 25 آگوست بهم وقت دادن
    انشالا که بقیه دوستان هم بتونن با ایمیل جواب بگیرن

سلام دوستان، این روز ها کسی تونسته واسه ویزای دانشجویی وقت اضطراری بگیره؟

Junior Member

سلام..گویا از سمت سفارت ایمیل ها رجکت می شه. من چند بار پیاممو به آقای مالکی ارسال کردم و این پیام اومد:
    Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain tehe.auswaertiges-amt.de by mx2.bund.de. [77.87.228.110].

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)