صفحه 204 از 251 نخستنخست ... 104154194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,040 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط dg20 نمایش پست ها
    ویزای شنگن نبودن ؟
    نه ویزای اولیه دکتری بودن، البته خودشونم گفتن شگفت انگیز هست.
    البته بیشترشونم بین همون 6-10 هفته بود. ولی نمیدونم، من دو تا از دوستام کشورهای دیگه رفتن (سوئد و اتریش) جفتشون با ایمیل و اصرار استادشون حدود 1(سوئد) 2.5(اتریش) ماه ویزاشونو از صفر تا 100 گرفتن. به خاطر همین گفتم ممکنه ایمیل استاد خیلی تاثیر داشته باشه. ولی فکر کنم قضیه ی آلمان با این داستاناش فرق کنه.
    ممنون

Junior Member

سلام. من میخوام برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه برم. نامه حمایت مالی وزارت علوم رو گرفتم. طبق دعوت نامه استاد از آپریل باید آلمان باشم. منتهی چون 1 سپتامبر تو سیستم سفارت ثبتنام کردم مطمئن نیستم که بتونم به موقع ویزا بگیرم. میخواستم بدونم آیا فرصت مطالعاتی ها هم میتونن برای وقت اضطراری اقدام کنن یا نه؟...توی قسمت مدت زمان دریافت ایمیل یکی رو دیدم که نوشته بود فرصت مطالعاتیه و وقت اضطراری گرفته ولی ننوشته بود فاندش همین وزارت علومه یا که از استاد گرفته که به نظرم برای فرصت خیلی بعیده که استاد فاند بده...در ضمن من برای فاند DAAD هم اقدام کرده بودم که برای مصاحبش هم رفتم، اگه اون درست بشه مثل اینکه خودشون وقت میگیرن برامون ولی اون تا فوریه یا مارچ طول میکشه تا جوابش بیاد. به نظرتون تا اون موقع صبر کنم یا که خودم زودتر اقدام کنم

سلام به همه دوستان و تشکر بابت راهنمایی هاتون
    من میخوام امسال برای دوره preparatory program این اکادمی موسیقی اقدام کنم ولی با توجه به مدت زمان های عجیب و غریب ویزای توریسیتی ( برای آزمون عملی یا همون audition ) و ویزای دانشجویی یه مقداری سردرگم شدم که اینجوری که من به هیچ وجه به این زمان بندی ها نمیرسم
    حالا الان تو این فروم میبینم که ظاهرا چیزی وجود داره به نام وقت اضطراری و فقط هم برای شرایط بحرانی انسانی و اینجور چیزها نیست و ظاهرا دانشجو ها هم میتونن از این حالت استفاده کنند
    با توجه به این که توی سایت آکادمی نوشته شده که در مورد ویزا ما تا جای ممکن کمکتون میکنیم، فکر میکنید من میتونم بدون مشکل خودم رو به این زمان بندی برسونم؟ یعنی دو بار من باید ویزا بگیرم، یه ویزای توریستی برای امتحان حضوری، بعد از پذیرش نهایی هم یه ویزای دانشجوی.
    این هم لینک زمان بندی های آکادمی
    https://barenboimsaid.de/admissions/apply-now
    به نظرتون لازمه که ازشون بخوام که جواب پذیرش اولیه من رو زودتر اعلام کنند که بتونم زودتر برای ویزای توریستی اقدام کنم؟ یا اینکه حتی من هم مدارک و فایل های ویدیویی پذیرش رو زودتر بفرستم براشون
    خیلی خوشحال میشم اگه کمکم کنید

Junior Member

سلام دوستان،
    من هفته پیش برای مصاحبه دکترا یکی از موسسات ماکس‌پلانک آلمان دعوت شدم که تاریخ مصاحبه ۲۳ تا ۲۶ ژانویه هست. برای ویزای شینگن درخواست دادم که سفارت برای ۲۶ مارچ به من وقت داده که به درد من نمیخوره. آیا راهی هست که به وقت اضطرارای گرفت؟
    به سفارت ایمیل دادم و شماره تلفنشون هم اشغال هست کلا.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negarf نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من هفته پیش برای مصاحبه دکترا یکی از موسسات ماکس‌پلانک آلمان دعوت شدم که تاریخ مصاحبه ۲۳ تا ۲۶ ژانویه هست. برای ویزای شینگن درخواست دادم که سفارت برای ۲۶ مارچ به من وقت داده که به درد من نمیخوره. آیا راهی هست که به وقت اضطرارای گرفت؟
    ممنون
    منم سوالم همینه میشه لطفا کسی پاسخ بده؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط negarf نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ممنون
    میتونین دعوت نامه رو برای سفارت بفرستین تا شاید وقت نزدیک تر بدن. در غیر این صورت باید از کشور دیگه شنگن ویزای توریستی بگیرین که اونم احتمالات خودش رو داره.

سلام دوستان،
    من درست متوجه نشدم، آیا وقت اضطراری به هر دانشجوی دکترایی که تاریخ پذیرشش تو فاصله ی به اندازه ی کافی اضطزازی ای (مثلاً 3 یا 4 ماه) باشه تعلق میگیره، یا اون هم شرایط داره؟
    و مراحل وقت اضطراری چطوره؟ مثلاً از دریافت ایمیل اول تا ایمیل دوم ( که وقت مصاحبه رو اعلام میکنن) تا خود روز مصاحبه، حداقل و حداکثرش، با در نظر گزفتن وقت اضطراری چقدره؟
    ممنون میشم جواب بدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_geraili نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من درست متوجه نشدم، آیا وقت اضطراری به هر دانشجوی دکترایی که تاریخ پذیرشش تو فاصله ی به اندازه ی کافی اضطزازی ای (مثلاً 3 یا 4 ماه) باشه تعلق میگیره، یا اون هم شرایط داره؟
    و مراحل وقت اضطراری چطوره؟ مثلاً از دریافت ایمیل اول تا ایمیل دوم ( که وقت مصاحبه رو اعلام میکنن) تا خود روز مصاحبه، حداقل و حداکثرش، با در نظر گزفتن وقت اضطراری چقدره؟
    ممنون میشم جواب بدین.
    قطعی نمیشه مطئن بود ولی به این صورته که اگر چند هفته ای از ثبت نامتون در سایت سفارت گذشته باشه(یعنی دریافت ایمیل اول) بعد به آقای ملکی که در بخش فرهنگی هستن میتونید یک میل بزنید که من دعوت نامم آماده هست و استادم هم تاریخ قراردادم رو مثلا برای 2یا 3ماه دیگه درج کرده و در نتیجه عجله دارم، اگر ممکنه برای من یک وقت اضطراری تعیین کنید. در اخر هم دعوت نامه استادتون و اگر صورت قرار دادتون رو دارید به ایمیل حتما باید اتچ کنید. دوستان من گفتن حدود 1هفته بعد از زدن این ایمیل بهشون جواب دادن و برای یک هفته بعد هم وقت مصاحبه تعیین کردند. یعنی از روز زدن ایمیل به اقای ملکی تونستن برای 2هفته بعدش وقت مصاحبه بگیرن.
    همچنین میگن اگر جواب رد هم شنیدین استادتون میتونن باز یه ایمیل جداگانه به این آقای ملکی بزنن و دوباره درخواست کنن. احتمال عملی شدن این روش هست ولی کسی رو میشناسم که هم به خودشون و هم به استادشون جواب رد دادن پس نمیشه 100درصد مطمئن باشید که میتونید در عرض 20روز وقت بگیرید.

Junior Member

دوستان کسی تونسته اخیرا از سفارت وقت اضطراری بگیره؟ من پذیرش دکترام اومده و فاند هم دارم، تاریخ شروع به کارم از اول فوریه خورده! ولی متاسفانه در یکماه اخیر دو بار به سفارت که ایمیل زدم هنوزم پاسخی نداده... واقعا نگرانم با این اوضاع وقت دادن سفارت... این ایمیل بخش فرهنگی چیه؟ کسی اخیرا پاسخی ازشون دریافت کرده؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Junior Member

منم مشكل شما رو دارم سفارت آزم خواسته مداركم رو إرسال كنم ولي بعد إز اون بن جوابي نداده؟أيا وفتن به خود سفارت فايده اَي داره؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)