صفحه 186 از 251 نخستنخست ... 86136176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,851 تا 1,860 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط naleshkin نمایش پست ها
    دوستان من بازهم به بخش فرهنگی سفارت میل زدم و متاسفانه این بار هم مثل بار قبلی که قسمت ویزا درخواست رو قبول نکرد بازهم جوابشون یه من منفی بود!
    Dear Applicant,

The German Embassy cannot grant any further appointments via e-mail at the moment. The visa department is working at its capacity limit due to the high demand for appointments. On the Embassy’s website, free appointments are posted regularly. Please book an appointment via the online system.

Thank you and best regards

Visa Section
    میشه آدرس ایمیلی را که باهاش تماس گرفتید را بگید؟
    دیگه آقای مالکی توی بخش فرهنگی سفارت نیست؟ من شنیدم خیلی کار دانشجوها را راه می انداخته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein49 نمایش پست ها
    میشه آدرس ایمیلی را که باهاش تماس گرفتید را بگید؟
    دیگه آقای مالکی توی بخش فرهنگی سفارت نیست؟ من شنیدم خیلی کار دانشجوها را راه می انداخته.
    شما با ایمیل
    visa-info@tehe.diplo.de
    تماس بگیرید و درخواستتان را مطرح کنید.
    چک کنید که شرایطی که تو یکی از پست های قبلی ذکر کردم رو داشته باشید. در صورت داشتن اون شرایط شانس بیشتری دارید.
    موفق باشید.

Junior Member

با سلام و عرض احترام من یک سوال داشتم خدمتتون البته تازه متوجه این پیج شدم چون سوالمو تو پیج گرفتن وقت هم عنوان کرده بودم ولی اینجا مرتبط تره.از ادمین هم عذر میخوام.
    ممنون میشم فقط سریع جوابمو بدید . من برای یک کنگره تو المان برای 18 سپتامبر دعوت شدم . 3 روز پیش به واحد فرهنگی ایمیل زدم و اونها هم سریع برام ساعت 10 روز دو شنبه (پریروز) را برای مصاحبه رزرو کردن متاسفانه همون روز حال مادرم خیلی بد شد و من نتونستم به مصاحبه برسم و در چند ایمیل دلیل نرفتن رو توضیح دادم ولی جواب ندادن حالا امروز با واحد فرهنگی حرف زدم گفتن که شما می بایستی میومدی و با این اوصاف دیگه ما برای شما وقت رزرو نمیکنیم با قسمت ویزا و کنسولی تماس بگیرید. در همین حین امروز در کمال ناامیدی خوشبختانه تونستم تو اون سامانه تعیین وقت انلاین ثبت نام کنم و برام یک ایمیل پیگیری اومد . اما نکته اینجاست ایا امکان داره برای پنج شنبه بهم وقت بدن . چون غیر از این روز دیگه بدرد من نمیخوره و اگر کسی شماره مستقیم بخش ویزا رو داره واقعا ممنون میشم بذاره تا فردا بهشون زنگ بزنم . لطفا راهنماییم کنید . سپاس فراوان

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط m20160 نمایش پست ها
    با سلام و عرض احترام من یک سوال داشتم خدمتتون البته تازه متوجه این پیج شدم چون سوالمو تو پیج گرفتن وقت هم عنوان کرده بودم ولی اینجا مرتبط تره.از ادمین هم عذر میخوام.
    ممنون میشم فقط سریع جوابمو بدید . من برای یک کنگره تو المان برای 18 سپتامبر دعوت شدم . 3 روز پیش به واحد فرهنگی ایمیل زدم و اونها هم سریع برام ساعت 10 روز دو شنبه (پریروز) را برای مصاحبه رزرو کردن متاسفانه همون روز حال مادرم خیلی بد شد و من نتونستم به مصاحبه برسم و در چند ایمیل دلیل نرفتن رو توضیح دادم ولی جواب ندادن حالا امروز با واحد فرهنگی حرف زدم گفتن که شما می بایستی میومدی و با این اوصاف دیگه ما برای شما وقت رزرو نمیکنیم با قسمت ویزا و کنسولی تماس بگیرید. در همین حین امروز در کمال ناامیدی خوشبختانه تونستم تو اون سامانه تعیین وقت انلاین ثبت نام کنم و برام یک ایمیل پیگیری اومد . اما نکته اینجاست ایا امکان داره برای پنج شنبه بهم وقت بدن . چون غیر از این روز دیگه بدرد من نمیخوره و اگر کسی شماره مستقیم بخش ویزا رو داره واقعا ممنون میشم بذاره تا فردا بهشون زنگ بزنم . لطفا راهنماییم کنید . سپاس فراوان
    سلام
    شما شرایط گرفتن وقت اضطراری رو ندارین. وقت اضطراری رو به بیمارها میدن و گاهی به دانشجوهای دکترایی که فاند دارن و درسشون تو یه تاریخ نزدیکی شروع میشه.
    ضمن اینکه خود وقت اضطراری هم به این سرعتی که شما لازم دارین نیست!! یعنی وقتی ایمیل می زنین برای وقت اضطراری، با فرض داشتن شرایطش، طرف برای ده روز دیگه بهتون وقت میده. ولی شما می خواین نهایتا تا یه هفته دیگه بهتون وقت بدن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    شما شرایط گرفتن وقت اضطراری رو ندارین. وقت اضطراری رو به بیمارها میدن و گاهی به دانشجوهای دکترایی که فاند دارن و درسشون تو یه تاریخ نزدیکی شروع میشه.
    ضمن اینکه خود وقت اضطراری هم به این سرعتی که شما لازم دارین نیست!! یعنی وقتی ایمیل می زنین برای وقت اضطراری، با فرض داشتن شرایطش، طرف برای ده روز دیگه بهتون وقت میده. ولی شما می خواین نهایتا تا یه هفته دیگه بهتون وقت بدن.
    پس علانا شانسی ندارم درسته ؟؟

ApplyAbroad Superstar

پس علانا شانسی ندارم درسته ؟؟
    برای وقت اضطراری، متاسفانه خیر.

Junior Member

سلام دوستان سوال بسیار مهم . ایا شینگن تو 9 روز جوابش میاد . من امروز از سفرت پرسیدم گفتن برای کسی که یکبار رفته باشه المان 9 روزه میاد این چقدر درسته دوستان .

Junior Member

سلام خودتون پرسیدین؟
    سلام دوستان سوال بسیار مهم . ایا شینگن تو 9 روز جوابش میاد . من امروز از سفرت پرسیدم گفتن برای کسی که یکبار رفته باشه المان 9 روزه میاد این چقدر درسته دوستان .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    هیچ قانون خاصی نداره. من یه بار گرفتم، طرف برای حدود یه هفته بعدش بهم داد. گفتم به این نمیرسه ترجمه ی مدارک و این چیزام. دوباره بهم داد برای حدود 17 روز بعد از اون وقت قبلی و گفت وقت دیگه ای این وسط نداریم که بهت بدیم. اما فکر می کنم معمولش همون 10 روز بعد اینا هست. این طوری نیست که بگین امروز که ایمیل بزنین برای فرداش بهتون میده.
    سلام به شما، شرایطتون چی بود که با ویزای اضطراری شما موافقت کردن؟ ممنونم از پاسختون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kTKK1395 نمایش پست ها
    سلام به شما، شرایطتون چی بود که با ویزای اضطراری شما موافقت کردن؟ ممنونم از پاسختون
    سلام
    من سال 2011 وقت گرفتم. الان دیگه درسمم داره تموم میشه!
    ولی خب هنوزم اگه قرار باشه وقت اضطراری رو به دانشجوها بدن، شرایطش همونه. من پذیرش دکترا داشتم، با فاند، از یکی از بهترین دانشگاهای آلمان، یه نامه از استادم که گفته بود اگه دیرتر شد اشکالی نداره (تو نامه ی پذیرشم نوشته بود اکتبر، ولی تو نامه ی استاد گفته بود نوامبر هم باشه یا هرچه سریع تر بعدش، بازم مشکلی نداره)، یه نامه ی دیگه از استادم که گفته بود ما می خوایم این شخص هرچه سریع تر اینجا باشه و این شخص یه اولیه که دومی نداره (!!) (بعد از اینکه اومدم آلمان یه بار اون نامه رو خوندم دیدم چه تعریفایی از من کرده! انگاری انیشتینو دعوت کرده!!). بقیه ی مدارکم هم که بود دیگه.
    کلا این طور که از تجربه ها برمیاد و دیگران میگن، هرچی شرایطتون از نظر علمی بالاتر باشه، شانستون برای گرفتن وقت اضطراری بیشتره. یعنی اگه یه نفر از مثلا ماکس پلانک فاند داشته باشه به نسبت کسی که از یه هوخشوله فاند داشته باشه، شانس بیشتری داره برای گرفتن وقت اضطراری (البته و صد البته که زمان شروع کارتون و اینکه واقعا چقدر اضطرار داره خودش مهم ترین عامله).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)