صفحه 192 از 251 نخستنخست ... 92142182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

سلام
    دوستان من چندتا سوال فوری دارم ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
    این لینک دعوتنامه ای هست که برای من ارسال شده:

http://s8.picofile.com/file/8290481776/letter.png

ظاهرا برای مقطع دکتری حدودا ۴-۵ ماه طول میکشه تا ویزا بیاد، ۲ ماه هم طول میکشه تا سفارت وقت بده. با این اوصاف من باید تقاضای وقت اضطراری بکنم؟ باتوجه به اینکه از من خواسته شده تا قبل از پاییز اونجا باشم.

من به زبان آلمانی آشنایی ندارم ولی به نظر میاد زمان مشخصی در نامه تعیین نشده و استادم صرفا توی ایمیلش از من خواست قبل پاییز اونجا باشم. اگر نرسم میتونم دیفر کنم؟

من آیلتس ۶ دارم، آیا لازمه دوباره آزمون بدم برای سفارت؟ تو سایت دانشگاه زده آیلتس ۶.۵ میخواد، ولی استادم گفت زبانت خوبه نمیخواد آزمون بدی. ممکنه سفارت گیر بده؟

خیلی ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام
    سفارت به من وقت اضطراری داده برای 5 روز دیگه!!! ولی توی این مدت من دانشنامه ارشدم رو نمیتونم تحویل بگیرم. به نظرتون اگر یه گواهی لاتین از دانشگاه بگیرم قبول میکنن؟ یا بگم تاریخ رو کنسل کنن؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط missordoni نمایش پست ها
    سلام
    سفارت به من وقت اضطراری داده برای 5 روز دیگه!!! ولی توی این مدت من دانشنامه ارشدم رو نمیتونم تحویل بگیرم. به نظرتون اگر یه گواهی لاتین از دانشگاه بگیرم قبول میکنن؟ یا بگم تاریخ رو کنسل کنن؟
    اگه برای اون کاری که میخوایید برید ددلاین خاصی ندارید و دانشنامتون هم الزامیه میتونید کنسل کنید بعدا دوباره وقت بگیرید. اما اگه ددلاین خاصی دارید و داننشنامه زیاد مهم نیست یاحتی اگه مهم هم باشه باز مجبورید ریسک کنید و در سر وقت اضطراریتون برید. چون ددلاین خاص دارید. البته یک راه دیگه هم هست که میتونید سر وقت اضطراری برید که دوحالت داره یا بخاطر نبود دانشنامه نقص مدرک میخورید یا ریجکت میشید. البته اگه تصمیم گرفتید سر وقتتون برید حتما برای افیسر توضیح بدید چرا دانشنامتون نیست و سعی کنید قانعش کنید.
    ویرایش توسط payam01 : April 6th, 2017 در ساعت 09:40 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    اگه برای اون کاری که میخوایید برید ددلاین خاصی ندارید و دانشنامتون هم الزامیه میتونید کنسل کنید بعدا دوباره وقت بگیرید. اما اگه ددلاین خاصی دارید و داننشنامه زیاد مهم نیست یاحتی اگه مهم هم باشه باز مجبورید ریسک کنید و در سر وقت اضطراریتون برید. چون ددلاین خاص دارید. البته یک راه دیگه هم هست که میتونید سر وقت اضطراری برید که دوحالت داره یا بخاطر نبود دانشنامه نقص مدرک میخورید یا ریجکت میشید. البته اگه تصمیم گرفتید سر وقتتون برید حتما برای افیسر توضیح بدید چرا دانشنامتون نیست و سعی کنید قانعش کنید.
    مرسی از پاسختون
    ددلاین خاصی تو نامه ی پذیرش ذکر نشده. اگر سر مصاحبه نرم خیلی تاثیر بدی داره؟ گواهی رسمی لاتین به هیچ عنوان مورد قبول نیست؟

Senior Member bayazee آواتار ها

مرسی از پاسختون
    ددلاین خاصی تو نامه ی پذیرش ذکر نشده. اگر سر مصاحبه نرم خیلی تاثیر بدی داره؟ گواهی رسمی لاتین به هیچ عنوان مورد قبول نیست؟
    اگر مدارک دانشگاهی در چک لیست اومده تا جایی که من می دونم شما باید اصل ترجمه رسمی تائید شده رو بدید سفارت. مدارک موقت هم ترجمه رسمی و تائید نمی شه. بعید هم هست گواهی رو سفارت قبول کنه جای مدرک. اگر اینا شدنی بود احتمالا خیلی از دوستان بجای پرداخت هزینه های زیاد برای آزاد کردن مدرک با یک گواهی ویزا می گرفتن و می رفتن.
    البته باز این حدس و نظر منه و ممکنه درست نباشه. می شه ریسک کرد و روز مصاحبه رفت با حداکثر مدارک ممکنه. حالا بستگی به روال سفارت و نظر افیسر داره. ممکنه با احتمال کمی قبول کنه یا ممکنه نقص مدرک بزنه یا حتی پرونده تشکیل نده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    دوست عزیز منم چند هفته قبل مشکل شمارو داشتم من پذیرش با فاند داشتم ازونجائیکه دورم تاریخ ابتدا و انتها داشت و امکان داشت فاندمو از دست بدم همه مدارکم از جمله نامه پدیرش با تاریخ و نامه فاند رو فرستام به همون ایمیلی که توو سایتش هست (ویزا اینفو).خداروشکر واسه یک هفته بعد بهم وقت دادن.تلاشتون رو بکنید خدا بزرگه
    میشه بگید چند روز بعد از ایمیلی که فرستادین ایمیل از سفارت براتون اومد؟

مرسی از پاسختون
    میشه بگین چطوری وقت گرفتین؟
    کی ایمیل زدین و کی بهتون پاسخ دادن؟
    ایا ایمیلی که فرستادین رو چندین بار تکرار کردین یا همون دفعه اول پاسخ دادن؟

Junior Member ahmadboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Agri

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    من یه چیزی برام خیلی تعجب اوره اخه مگه اینا چقدر متقاضی ویزا دارن که اینجوری وقت میدن والا اگه تعدادشون میلیونی هم باشه که نیست اگه به هر نفر 15 دقیقه مصاحبه اختصاص بدن باز هم کمتر از یک ماه باید وقت طول بکشه
    داداش دلشون که نسوخته واسه ماها...ما باید این همه دوندگی کنیم که آخر برسیم به مقصد یا نرسیم !
    انشاالله تعداد بیشتری کارمند بگیرن تا درخواست ها رو زودتر بررسی کنن.
    دنیا انقدر بما سخت مگیر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Polymer Engineering

دوستان ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید.
    من برای mba اپلای کردم و تونستم اسکالرشیپ ۵۰درصد بگیرم. دانشگاهش طبیعتا خصوصی و جزو برترینهای آلمانه. ولی باید تا جولای شهریه ترم اولم رو پرداخت کنم.
    با داشتن نامه اسکالرشیپ و نامه ای که تاریخ واریز شهریه (جولای) و شروع ترم (آگست) هست میتونم تقاضای وقت اضطراری کنم؟
    الان ۷۰ روز شده و از وقت مصاحبه خبری نیست. چون مستر دومم هست میترسم بیشتر از ۱۰ هفته هم طول بکشه پروسه بررسی مدارکم.

با سلام

دوستان من دیروز یک ایمیل زدم به سفارت برای گرفتن وقت اضطراری، که فورا بعدش یک ایمیل template فرستاد که نوشته اگر جوابت در FAQ نباشه باهاتون تماس میگیریم. میخواستم ببینم واقعا ایمیل رو رسیدگی میکنن؟ یا دوباره ایمیل بزنم بهشون؟ اگر بخوان جواب بدن معمولا چند روزه جواب میدن؟

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)