صفحه 163 از 251 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

من از اول آپریل شروع ترمم هست و دانشگاه توی نامه پذیرش (ایمیل کردن هنوز خود نامه به دستم نرسیده) نوشته که تا مارچ اونجا باش یعنی 2 ماه دیگه. الان اگه وقت اضطراری ندند که من نمیرسم
    توی وقت آنلاین هم که من میرم فقط این جملات را نوشته :

Appointments for this day cant be booked anymore
    All appointments for this day are taken
    Appointments for this date cant be booked
    میشه بگین منظورشون به ترتیب از این جملات چیه؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidia نمایش پست ها
    من از اول آپریل شروع ترمم هست و دانشگاه توی نامه پذیرش (ایمیل کردن هنوز خود نامه به دستم نرسیده) نوشته که تا مارچ اونجا باش یعنی 2 ماه دیگه. الان اگه وقت اضطراری ندند که من نمیرسم

مرسی
    سلام

اولی که یعنی تاریخ هایی که گذشته..
    دومیی عنی این روزهارو گرفتن دوستان
    سومی هم یعنی همون هایی که باید صبر کنید باز شن..

من امروز سفارت بودم.. ی خانمی همین مشکل داشت البته اون امروز وقت مصاحبش بود ولی گویا ویزاش به موقع نمیرسید .. بهش گفته بودن نهایت از دانشگاه بخواه پذیرش جدید بهت بدن..

موفق باشید

Junior Member

مرسی
    اگه پذیرش دکتری با بورس داشته باشی مثل اینکه وقت اضطراری می دن بهت.
    در غیر اینصورت یک عده ای هم گفتن که اگه دانشگاهت به سفارت ایمیل بده که به این بنده خدا :دی وقت اضطراری بدین, این کار رو می کنن.

مرسی
    همینطور که پیگیر وقت اضطراری هستید، پیگیر گرفتن وقت عادی هم باشید الان نگاه کردم از 13 فوریه به بعد خالیه. اگر نتایج ویزای دوستان رو نگاه کنید می بینید کسانی هم بودند که دو هفته ای ویزاشون اومده. به نظر من شانس وقت عادی رو هم از دست ندید. نهایتا وقت اضطراری که گرفتید اون رو کنسل می کنید. (این کاری بود که یکی از دوستان من انجام داد و مشکلی هم براشون پیش نیومد) برای گرفتن وقت عادی لازمه حداکثر یک هفته 7 صبح تا 5 عصر بدون وقفه پشت مانیتور باشید و صفحه تعیین وقت رو ریفرش کنید. (صفحه وقت گرفتن از سفارت رو مطالعه کنید) نگران نباشید، به موقع به مصاحبه می رسید

Junior Member

سلام،ببخشید شما دقیقا چه اطلاعاتی رو در ایمیلتون به سفارت نوشتین؟ اگر جواب بورس هنوز نیومده باشه ،وقت اضطراری نمیدن؟ وزارت علوم تا اخر بهمن اجازه خروج به همسرم داده، ولی پاسپورت دانشجویی همسرم هفته ی بعد اماده میشه، و ما خیلیییی کمبود وقت داریم، اگر مکنه راهنمایی بفرمایین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan86 نمایش پست ها
    سلام،ببخشید شما دقیقا چه اطلاعاتی رو در ایمیلتون به سفارت نوشتین؟ اگر جواب بورس هنوز نیومده باشه ،وقت اضطراری نمیدن؟ وزارت علوم تا اخر بهمن اجازه خروج به همسرم داده، ولی پاسپورت دانشجویی همسرم هفته ی بعد اماده میشه، و ما خیلیییی کمبود وقت داریم، اگر مکنه راهنمایی بفرمایین
    سلام

من واسه گرفتن وقت اضطراری فقط خودمو معرفی کردم، گفتم بورس شدم و چون میدونم بهم چک امنیتی میخوره میخوام که بهم وقت اضطراری بدید.. نامه بورسیه و پاسپورتمم اسکن کردم فرستادم..

موفق باشید

Junior Member

یکی از دوستان در این فروم به من ایمیلی دادند و من به محض اینکه ایمیل زدم واسه هفته بعدش به من وقت اضطراری دادن . جالب اینجاست که تا اون موقع من مدارکم آماده نمیشد و یک هفته واسم عقب انداختن. نکته مهمی که در ایمیل به من گفته شد این بود که شما آیا وقت عادی گرفتی؟ منم گفتم نه هنوز. و ایشون (خانم زنگنه) گفتند که خیلی خوبه چون یه عده وقت عادی میگیرند و بعد میاند یه وقت دیگه میگیرند
    I’m glad that you didn’t book an online appointment because lots of students do it and at the same time contact us (cultural section) and ask us to get an early appointments. It means they book two appointments for one person!
    اگر خاطرتون باشه یه مدت هم وقت اضطراری نمیداند یکی از دلایلش همین میتونه باشه چون دوباره کاری بوجود میاد و باعث میشه اونا را پشیمون کنید در این مسئله. فلذا من ایمیل را میزارم اینجا منتها خودتون سعی کنید درست استفاده کنید که دیگران هم بتونند استفاده کنند. اول اگر وقت لازم دارید حتما حتما آنلاین بصورت عادی وقت بگیرید. اما اگرمیبینید وقتتون واقعا خیلی کمه از این طریق وقت بگیرید. در ثانی اگر شرایططون اکی بود قبل اینکه وقت آنلاین بگیرید با ایشون مکانبه کنید. در ایمیل هم نامه پذیرشتون را ضمیمه کنید. وحتما انگلیسی یا آلمانی ایمیل بزنید.
    pr-100@tehe.auswaertiges-amt.de
    موقع تایید مدارک هم این ایمیل و به یکی دوستان دادم از همونجا جلوی درب سفارت ایمیل زد و وقت بهش دادن. اینم بگم حتما نباید فاند داشته باشید مهم اینه که فقط نامه پذیرشتون نشون بده که نیاز به وقت اضطراری دارید.
    امیدوارم همونطور که کاربر maryam1315 این کمک بزرگ را به من کردند به شماهم در این راستا کمکی بشه....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biostatistics

با سلام میشه لطفا کسی کمک کنه
    من نامه پذیرش برای اکتبر 2014 داشتم اما چون نتونستم مدارک حاضر کنم استادم در آلمان گفتند هر وقت کارات تموم شد بهم خبر بده
    می خوام ببینم با همون نامه پذیرش می تونم درخواست وقت اضطراری کنم یا نامه جدید بگیرم
    و اگه دومی درسته تاریخ نامه برای کی باشه بهتره آیا فوریه یا مارس؟ (جهت فرصت مطالعاتی)
    باید هر چه سریعتر ویزا بگیرم وقتم تمومه

یکی از دوستان در این فروم به من ایمیلی دادند و من به محض اینکه ایمیل زدم واسه هفته بعدش به من وقت اضطراری دادن . جالب اینجاست که تا اون موقع من مدارکم آماده نمیشد و یک هفته واسم عقب انداختن. نکته مهمی که در ایمیل به من گفته شد این بود که شما آیا وقت عادی گرفتی؟ منم گفتم نه هنوز. و ایشون (خانم زنگنه) گفتند که خیلی خوبه چون یه عده وقت عادی میگیرند و بعد میاند یه وقت دیگه میگیرند
    I’m glad that you didn’t book an online appointment because lots of students do it and at the same time contact us (cultural section) and ask us to get an early appointments. It means they book two appointments for one person!
    اگر خاطرتون باشه یه مدت هم وقت اضطراری نمیداند یکی از دلایلش همین میتونه باشه چون دوباره کاری بوجود میاد و باعث میشه اونا را پشیمون کنید در این مسئله. فلذا من ایمیل را میزارم اینجا منتها خودتون سعی کنید درست استفاده کنید که دیگران هم بتونند استفاده کنند. اول اگر وقت لازم دارید حتما حتما آنلاین بصورت عادی وقت بگیرید. اما اگرمیبینید وقتتون واقعا خیلی کمه از این طریق وقت بگیرید. در ثانی اگر شرایططون اکی بود قبل اینکه وقت آنلاین بگیرید با ایشون مکانبه کنید. در ایمیل هم نامه پذیرشتون را ضمیمه کنید. وحتما انگلیسی یا آلمانی ایمیل بزنید.
    pr-100@tehe.auswaertiges-amt.de
    موقع تایید مدارک هم این ایمیل و به یکی دوستان دادم از همونجا جلوی درب سفارت ایمیل زد و وقت بهش دادن. اینم بگم حتما نباید فاند داشته باشید مهم اینه که فقط نامه پذیرشتون نشون بده که نیاز به وقت اضطراری دارید.
    امیدوارم همونطور که کاربر maryam1315 این کمک بزرگ را به من کردند به شماهم در این راستا کمکی بشه....
    دوست عزیز میشه لطف کنید بگید این ایمیلی که زدید و جوابی که دادن مال همین ترم که شروعش آوریله بود یا ماله قبلتره؟ چون این پست های آخر همه میگن دیگه وقت اضطراری داده نمیشه و وقت عادی هم تا ۵ مارچ پره و در صورتی که وقت اضطراری ندن من نمیدونم چی کار باید بکنم خیلی اوضاعم بهم میریزه

Junior Member

دوستان سلام
    یه سؤال دارم که نمی دونستم کجا باید مطرح کنم.
    کسی می دونه آیا برای ویزای شنگن دیدار با بستگان هم وقت اضطراری میدن یا نه و کلاً چجوری میشه وقت زودهنگام گرفت؟
    متأسفانه قانون جدید اسکن پاسپورت رو نمی دونستیم و وقتمون از دست رفت
    ممنون میشم اگه می دونید کمک کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)