صفحه 168 از 251 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

سلام. شما حتما روزی که نوبت دارید تشریف ببرید در غیر اینصورت تا شش ماه دیگه نمیتونید نوبت بگیرید...شاید اونجا پرونده شما تحویل بگیره و براتون نقص مدرک بزنه که بقیه مدارک چند وقت دیگه تحویل بدهید، و یا اینکه به خود من گفت باید اصل مدرک مورد تایید سفارت قرار بگیره و برام تشکیل پرونده نداد و گفت دوباره نوبت بگیر...حتما در ساعت مقرر حضور داشته باشید...

Junior Member

سلام من میخوام واسه سال آینده واسه master اپلای کنم ولی یه سوال جدا ذهنمو مشغول کرده. بعد از اتمام deadline ممکنه چند هفته طول بکشه تا جواب پذیرش بیاد بر فرض اینکه من accept بشم،چطور میتونم به اون سرعت وقت سفارت بگیرم؟ باید چند ماه زودتر وقت بگیرم یا این وقت اضطراری واسه مستر هم صدق میکنه؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sara6888 نمایش پست ها
    سلام من میخوام واسه سال آینده واسه master اپلای کنم ولی یه سوال جدا ذهنمو مشغول کرده. بعد از اتمام deadline ممکنه چند هفته طول بکشه تا جواب پذیرش بیاد بر فرض اینکه من accept بشم،چطور میتونم به اون سرعت وقت سفارت بگیرم؟ باید چند ماه زودتر وقت بگیرم یا این وقت اضطراری واسه مستر هم صدق میکنه؟ ممنون
    وقت اضطراری خیلی وقته که دیگه نمیدن، در اندک موارد استثنا، که داخل سایت سفارت نوشته راجع بهش !
    به طور معمول شما حداقل 4 تا 6 هفته بعد از ددلاین دانشگاه در نظر بگیر که پذیشرشتون دستتون میرسه، البته بازم استثنا وجود داره و ممکنه دیر و زود بشه.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط goldoon نمایش پست ها
    بچه ها من قبل ازین که بتونم وقت بگیرم یه ایمیل زدم برای سفارت و توضیح دادم که ترمم از اکتبر شروع میشه و خودم برای ویزای دانشجویی و همسرم ویزای همراه نیاز به وقت داریم .. بعد از چند روز خودم تونستم برای جفتمون وقت بگیرم .. الان برام از سفارت یه ایمیل اومده و به خودم تنها واسه 10 روز دیگه وقت اضطراری داده و گفته غیر قابل کنسل کردنه .. من تا ده روز دیگه مدارکم کامل نشده و آمادگی ندارم برم .. چیکار کنم؟

تو اون ایمیلم نوشته بودم که برای اوایل جولای وقت لازم دارم و در اصل فقط سوال پرسیده بودم که آیا زمان خاصی وقتا باز میشه یا رندوم هست و فقط راهنمایی خواسته بودم .. کسی میتونه کمک کنه؟ خیلی نگرانم .. من اصلا درخواست وقت اضطراری نداده بودم فقط راهنمایی خواسته بودم
    شما برای چه مقطعی پذیرش دارید؟ من برای مستر پذیرشم اومده و نگرانم که به موقع وقت پیدا نکنم. بنظرتون منم ایمیل برای وقت اظطراری بزنم؟ تمام مدارکمم آمادست

سلام دوستان توی این لینک سایت سفارت یه متنی منو متعجب کرد
    این متن تازه است یا مال خیلی وقت پیشه و من ندیدمش ؟

The following announcement aims at all students and guest researchers, applying for a long-term-stay visa:
    As of now – depending on availability – appointments for long-term-stay visa applications by students and guest researchers will also be assigned via email. The corresponding email should already indicate in the “subject”-field, that the applicant is requesting an appointment. A passport copy as well as an invitation letter, admission or other official letter by the university or institute has to be attached. The email should without a doubt clarify the purpose of stay. Requests that do not meet these criteria will not be considered. The embassy emphasizes that a request via email does not constitute a legal claim to get an appointment. Appointments are allocated depending on the individual case and the availability. Applicants who receive an appointment will be notified via email. We expressly ask you to refrain from inquiries and multiple sending of emails. An appointment that is allocated via email does not release from the obligation to provide complete documents. Relatives have to book appointments by themselves via our website.

Junior Member

سلام
    میخواستم ببینم کسی میدونه برای درخواست وقت اضطراری برای دیدار از بستگان باید به جه ایمیلی میل زد؟ممنون اکه زود حواب بدید.

Junior Member

خانم زنگنه فقط وقت ویزای دانشجویی میدهند؟

Junior Member

من تاریخ شروع اسکالرشیپم 18 جولایه و تازه امروز گذرنامم آماده شد! چکار کنم؟! :|

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvip نمایش پست ها
    سلام. بله من موفق شدم. خیلی هم زود وقت داد... یعنی واسه سه چهار روز بعدش که میشه الان.
    فکر می کنم کسایی که واسه دکتری بورس دارن رو راحت وقت می ده.
    البته من به چند تا از این آدرس ها که اینجا بود فرستادم. یکیش جواب داد.
    ببخشید منم شرایط شما رو دارم، میشه بگید کدوم یکی از ایمیل ها جواب داد ؟

Junior Member

سلام
    من امروز برای 11 اگوست وقت دانشجویی گرفتم ولی متاسفانه شماره پاس قبلیمو دادم نه پاس جدید رو
    الان باید اسکن پاس رو بفرستم
    چیکار میتونم بکنم
    لطفا هرکی میدونه راهنمایی کنه من رو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)