صفحه 10 از 251 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Member
    رشته و دانشگاه
    Urbanism/Bauhaus Uni-Weimar

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2030 نمایش پست ها
    سلام کسی از دوستان آقای مالکی ناگهانی وقتشونو عقب انداختن؟؟؟؟
    به من امروز ایمیل زدن و وقتمو از 18 انداختن 30 جولای. من هیچ درخواستی برای این تعویق نداشتمو علت چیه؟
    وقتتون اضطراری بوده؟ ایمیل ریپلای به ایمیلی از شما بوده یا همینجوری فرستادن؟
    حتمن ایمیل بزنین و بگین بهشون. شاید اشتباه شده. حتمن رسیدگی میکنن

Junior Member

وقت اضطراری داشتم.
    اول یه ایمیلی که وقت 18 داشتم برام قبلا فرستاده بودن رو 7 ساعت پیش دوباره فرستادن، بعد یه ایمل دادن که وقتتون 18 جولای نیست عقب افتاده وقت جدید رو میگیم.
    1 ساعت بعد یه ایمیل زدن نوشتن 30 جولای شده که زیر ایمیل هم اسم حدود 11 نفر هست. اسم خودمم توی اون اسامی هست. این چه معنی میده؟
    من شروع ترمم 1 اکتبر هست نگرانم دیر بشه

سلام

منم اون موقع که پذیرشم اومد وقت اضطراری گرفتم. شما از 30 جولای تا 1 اکتیر 2 ماه وقت دارید که واسه اومدن ویزاتون کافیه. البته نگفتید چه مقطعی میرید. اونجور که من فهمیدم دکتری یه ذره بیشتر طول میکشه. ضمنا من جای دیگه هم گفتم، این تاریخ شروع ترم خیلی مهم نیست. تا 2 3 هفته بعدش هم خیلی ها هستن که میرن ثبت نام میکنن. نگران نباشید.
    ضمنا وقت اضطراری واسه چند نقر یه ایمیل میده سفارت. زیر ایمیل من هم اسامی چند نفر دیگه بود.
    موفق باشید.
    وقت اضطراری داشتم.
    اول یه ایمیلی که وقت 18 داشتم برام قبلا فرستاده بودن رو 7 ساعت پیش دوباره فرستادن، بعد یه ایمل دادن که وقتتون 18 جولای نیست عقب افتاده وقت جدید رو میگیم.
    1 ساعت بعد یه ایمیل زدن نوشتن 30 جولای شده که زیر ایمیل هم اسم حدود 11 نفر هست. اسم خودمم توی اون اسامی هست. این چه معنی میده؟
    ویرایش توسط daniyal_arj : July 11th, 2012 در ساعت 01:52 AM

ApplyAbroad Superstar

وقت اضطراری داشتم.
    اولا دیر نمیشه اصلا، نگران نباشین. ما تازه آخر آگوست مصاحبه دادیم، یک اکتبر ویزامون دستمون بود! شما چرا اینقد استرس الکی دارین؟!!!
    دوما خب این طبیعیه که این میل فقط برای شما نیست، چون فقط به شما که وقت ندادن که! اونا مثلا به 11 نفر برای این روز وقت دادن، حالا تو ساعت های مختلف و بعد اون روز بنا به دلایلی کنسل شده و مجبور شدن تمام وقت ها رو کنسل کنن، خب به همه میل زدن. مشکلی نیست بازم.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

منم همینطور شدم و ظاهرا چاره ای جز پذیرفتن وقت جدید نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    علامه طباطبایی

شنبه من درخواست وقت اضطراری دادم که دیروز اقای مالکی گفت نامه پذیرش رو بفرست, فرستادم. امروز صبح این ایمیل رو گرفتم, کسی میدونه حتما باید شرکت کرد و یا اصلا جریان این نامه چیه؟ چون چک لیستی که فرستادند برای درخواست ویزای شینگنه.
    من مشکلی ندارم که برم همه مدارکام رو تایید شده دارم بغیر از ترجمه پیش دانشگاهی.
    Dear all,
    you have sent us your request for getting an appointment for visa application. We would like to invite you to come over by us in the cultural Section on Wednesday 18.July.2012 at 11:30 am. We will check your application papers for correctness and completeness. After that we will discuss the matter with the visa section asking for extra appointments for you. Please be informed all of our appointment are at the moment booked till mid Aug. The appointment on 18.July.2012 is only for checking. The appointment for visa application we would give you next week if possible.
    Please come over with all documents in two sets (one original set and one copy) in the correct order.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط moja نمایش پست ها
    شنبه من درخواست وقت اضطراری دادم که دیروز اقای مالکی گفت نامه پذیرش رو بفرست, فرستادم. امروز صبح این ایمیل رو گرفتم, کسی میدونه حتما باید شرکت کرد و یا اصلا جریان این نامه چیه؟ چون چک لیستی که فرستادند برای درخواست ویزای شینگنه.
    من مشکلی ندارم که برم همه مدارکام رو تایید شده دارم بغیر از ترجمه پیش دانشگاهی.
    Dear all,
    you have sent us your request for getting an appointment for visa application. We would like to invite you to come over by us in the cultural Section on Wednesday 18.July.2012 at 11:30 am. We will check your application papers for correctness and completeness. After that we will discuss the matter with the visa section asking for extra appointments for you. Please be informed all of our appointment are at the moment booked till mid Aug. The appointment on 18.July.2012 is only for checking. The appointment for visa application we would give you next week if possible.
    Please come over with all documents in two sets (one original set and one copy) in the correct order.
    یه وقتی تعیین کردن که مدارکتون رو چک کنن، حتما برین! چون آقای مالکی ممکنه ترتیب مدارک رو براتون تغییر بده، همون طور که برای ما تغییر داد. مثلا سفارت گفته بود دو نسخه کپی آقای مالکی به ما گفت یه نسخه بیارین و نه بیشتر، ترتیبی که طبق چک لیست بود رو هم اندکی تغییر داد و در نهایت هم مسئول مصاحبه دقیقا به همون تریتبی که آقای مالکی گفته بود و دقیقا یه سری کپی خواست. حالا شما هم برین شاید چیزی برای شما هم تغییر کرد.

Member
    رشته و دانشگاه
    علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    یه وقتی تعیین کردن که مدارکتون رو چک کنن، حتما برین! چون آقای مالکی ممکنه ترتیب مدارک رو براتون تغییر بده، همون طور که برای ما تغییر داد. مثلا سفارت گفته بود دو نسخه کپی آقای مالکی به ما گفت یه نسخه بیارین و نه بیشتر، ترتیبی که طبق چک لیست بود رو هم اندکی تغییر داد و در نهایت هم مسئول مصاحبه دقیقا به همون تریتبی که آقای مالکی گفته بود و دقیقا یه سری کپی خواست. حالا شما هم برین شاید چیزی برای شما هم تغییر کرد.
    مرسی از راهنمایی

پس میرم, فقط به نظر شما بردن گواهی حساب بانکی ضروریه؟ من الان این پول رو دارم فقط نمیدونم میتونم تا فردا به حساب بزارمش و گواهی رو بگیرم یا نه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط moja نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی

پس میرم, فقط به نظر شما بردن گواهی حساب بانکی ضروریه؟ من الان این پول رو دارم فقط نمیدونم میتونم تا فردا به حساب بزارمش و گواهی رو بگیرم یا نه.
    نه لازم نیست حتما ببرین. آقای مالکی که دونه دونه مدرکتونو نمی گیره که! همون طوری که شما وایستادین، اونم وایستاده، پنج دقیقه از رو لیستی که دستشه میگه اینجوری بچینین، همین، بعد اگه سوالی هم داشته باشین جواب میده (مثلا یکی دانشنامه اش آزاد نیست، یکی ریزنمره اش فلانه). کلا ده دقیقه طول نمی کشه کارش. فقط همونجا که هرچیزی رو داره میگه سریع نگاه کنین ببینین در موردش سوالی دارین یا نه، یا مثلا توی فرم ها هم اگه چیزی رو نمی دونستین چه جوری پر کنین جوابتونو میده.

بچه هایی که وقت اضطراری گرفتن، چه جوری پرینت گرفتن بردن سفارت؟ آخه آقای مالکی تو یه ایمیل( نامه اتچ نکرده) بهم گفته که فلان روز و فلان ساعت وقتته. منم نمیدونم چه جوری این ایمیلو ببرم سفارت.
    زنگم میزنم برنمیدارن تو سفارت...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)