صفحه 102 از 251 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahyarde نمایش پست ها
    آقا ممنون
    من الان تونستم وقت بگیرم واسه 2 جولای
    دیگه به مستر مالکی ایمیل زدم گفتم خودم گرفتم
    بهش ایمیل زدم به آلمانی به انگلیسی جواب داده بود )
    مرسی آقا
    امکانش هست که محتوا ه متن ایمیلی که به آقلی مالکی یا خانم قربانی زده اید رو بدونم؟
    سپاس

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

بچه ها من نمیدونستم این سوال رو کجا مطرح کنم اینجا مطرح کردم
    من امروز مدارکمو دادم سفارت تایید کنن... ولی تازه فهمیدم ریزنمره دیپلم و پیش دانشگاهی رو هم میخوان... بس که همه جا مینویسن ریزنمره و منظورشون نمره لیسانس هست من اشتباه کردم ... 3 شنبه مصاحبه دارم(وقت اضطراری گرفتم) بنظرتون گیر میدن؟ مثلا بنظرتون امکانش هست مثه گواهی کنکور زیر سیبیلی رد کنن(آخه دیپلماش هست دیگه!!!)؟ یا مثلا اینطوریه که بگن هفته بعد بیار یا همه چی کلن بهم میریزه اصن درخواست رو قبول نمیکنن؟(آخه اصلا دانشگاه آخن از من ریزنمره های دیپلممو نخواسته بعلت همین من اصن سراغش نرفتم!!! فقط خود دیپلم رو خواسته)
    بعد اگر مجبور شم ترجمه کنم هم دیپلم هست هم پیش؟ فقط دیپلم نمیشه ؟
    Lest YOU forget who YOU really are!!!
    زین دوهزاران من و ما ای عجبا من چه منم ××گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم
    قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن ×××ظلمات است بترس از خطر گمراهی

نقل قول نوشته اصلی توسط Eddie نمایش پست ها
    امکانش هست که محتوا ه متن ایمیلی که به آقلی مالکی یا خانم قربانی زده اید رو بدونم؟
    سپاس
    سلام. من به آقای مالکی ایمیل زدم. ولی گویا خانم قربانی هم سریعا وقت میدن... خدا حفظشون کنه
    متن نامه رو اتچ کردم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Hello friends,
    I have a question about getting an appointment.
    I have been checking the website of the online appointment system, but failed to get an appointment.
    I will be pleased if you let me know how I can get an appointment.
    .My studies start in October and I like to assure that I have ample time to get my visa

Thanks folks,

سلام دوستان
    راستش میخواستم بدونم شرایط گرفتن وقت اضطراری چیه؟
    آیا امکانش هست که الان وقت معمولی بگیرم و بعدش برای وقت اضطراری هم اقدام کنم و این وقت را کنسل کنم؟
    راسته باید زمانی که وقت را میگیری باید حد اکثر دو ماه تا شروع کلاس ها مونده باشه.
    من خودم پذیرشم خیلی دیر میاد ( وسط Jun) و برای ارشد مهندسی نفت اقدام کردم. میدونم چون پذیرش الان ندارم، فعلا نمیتونم وقت اضطراری بگیرم ولی به نظرتون الان چیکار کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    قدرت آزاد خمینی شهر

دوستان، به من وقت اضطراري دادن ولی برای چهارشنبه که تعطیل رسمی هست، سفارت باز هست اون روز؟ کسی تجربه ای داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahram.EE نمایش پست ها
    دوستان، به من وقت اضطراري دادن ولی برای چهارشنبه که تعطیل رسمی هست، سفارت باز هست اون روز؟ کسی تجربه ای داره؟
    سفارت فقط و فقط جمعه و شنبه تعطیل هست، هیچ ارتباطی با تعطیلات رسمی ما در ایران ندارند.

Junior Member

سلام
    من روز 24 May درخواست وقت اضطراری به آقای مالکی و خانم قربانی داده بودم
    امروز ایمیل زدند و برای یکشنبه 1 June وقت دادند

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه برای همراه چطوری میشه درخواست وقت اضطراری کرد؟ یعنی چطوری میشه راضیشون کرد؟ اقای مالکی میگه نمیشه ولی من بچه کوچیک دارم که باید همسرم همراهم باشه برای کمکم حالا به نظرتون به خانم قربانی هم ایمیل بزنم و توضیح بدم؟ به نظرتون چیکار کنم اخه وقت ندارم وسایت هم تا 11/07 پر شده.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گل
    من دارم برای دانشگاه آلمان در مقطع ارشد اقدام میکنم از دوستان روند کار رو پرسیدم ولی هنوز ۲-۳ تا سوال دارم که ممنون میشم کمک کنید چون من اهواز هستم و دسترسی بجایی برای سوال ندارم.
    ۱- در ابتدا مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی و لیسانس رو بهمراه ریز نمرات ترجمه رسمی میکنم و مهر دادگستری و وزارت خارجه خودمون رو هم روش میزنم و میفرستم به دانشگاههای المان برای گرفتن پذیرش
    ۲-بعد از گرفتن پذیرش موارد بالا رو بهمراه پذیرش دانشگاه المانی میبرم سفارت المان تا اونا مهر تایید بزنن
    ۳- بعد میرم امتحان ب ۱ میدم و بعد از قبولی در اون به شکل آنلاین وقت مصاحبه میگیرم و در روز مصاحبه کلیه مدارک خواسته شده رو تحویل سفارت میدم.

سوالم اینه که اول باید وقت مصاحبه بگیرم و روز مصاحبه مدارک رو تحویل بدم یا اینکه باید اول مدارکم رو ببر تحویل بدم؟؟؟
    بطور مثال اگه تا تاریخ ۱۵ ژانویه مهلت داشته باشم این یعنی اینکه تا ۱۵ ژانویه باید مدارک رو تحویل بدم و میشه بعدش وقت بگیرم یا منظور اینه که کلا تا ۱۵ ژانویه وقت دارم برای مصاحبه اقدام کنم؟؟؟؟
    ممنون میشم اینو برام توضیح بدید
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)