صفحه 104 از 251 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط iceboy88 نمایش پست ها
    سلام
    آقای مالکی گفتن تا اطلاع ثانوی وقت اضطراری نمیدن...
    ینی من الان چی کار باید کنم ؟!!!من 5 هفته دیگه کلاسم شروع میشه!!!همه مدارکم هم اماده هست.....

Member iceboy88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط nana2020 نمایش پست ها
    ینی من الان چی کار باید کنم ؟!!!من 5 هفته دیگه کلاسم شروع میشه!!!همه مدارکم هم اماده هست.....
    اگر بهتون وقت اضطراری هم بدننهایتا برای دو هفته دیگه، فاصله بین مصاحبه تا صدور ویزا کمه کم 5 الی 6 هفتست...البته نرمالش 2 ماه و یکی دو هفته است...چرا اینقدر دیر اقدام کردین؟؟!
    حالا شما ایمیل بزنین اقای مالکی مشکلتونم بگین ایشالا درست میشه...فقط ایمیلتون انگلیسی یا آلمانی باشه...آدرس ایمیلشونم توی صفحات قبل هست بگردین.
    موفق باشید

Junior Member

منتظر پذیرشم بودم،همین الان ایمیل زدم ،ممنون از راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    FAU University of Erlangen-Nuremberg

نقل قول نوشته اصلی توسط iceboy88 نمایش پست ها
    سلام
    آقای مالکی گفتن تا اطلاع ثانوی وقت اضطراری نمیدن...

شما از کجا شنیدید که گفتن تا اطلاع ثانوی وقت اضطراری نمیدن؟آخه چرررا؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nana2020 نمایش پست ها
    منتظر پذیرشم بودم،همین الان ایمیل زدم ،ممنون از راهنماییتون
    به آقای مالکی ميل بزن و توضيح بده به احتمال زياد وقت ميدن، تا ونجا که من اينجا خوندم پارسال تابستون هم اينکه ديگه وقت اضطراری داده نيشه رو ميگفتن ولی من تو زمستون وقت اضطراری گرفتم.
    از سفارت مهم تر دانشگاهه. حتماً با دانشگاه هم صحبت کن و شرايطتو بگو ببين اصلاً ونا قبول ميکنن.
    من هم پارسال يک ماه مونده به شروع کلاس وقت اضطراری گرفتم ولی دانشگاه گفت خيلی ديره و تا وقتی که ويزات بياد احتمالاً بيشتر از يک ماه از شروع ترم ميگزره و خوب نيست، من هم مجبور شدم يه ترم بندازم عقب. به هر حال نقد رو ول نکن بری دنبال نسيه، الان کارهاتو بکن ببين چی ميشه در غير اين صورت يک ترم عقب اندختن هم بد نيست، آدم ميتونه با خيال خيلی راحت تر و وقت کافی کارشو انجام بده. دانشگاه های المان هم معمولاً به يک ترم عقب انداختن راحت راه ميان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط epezhman نمایش پست ها
    به آقای مالکی ميل بزن و توضيح بده به احتمال زياد وقت ميدن، تا ونجا که من اينجا خوندم پارسال تابستون هم اينکه ديگه وقت اضطراری داده نيشه رو ميگفتن ولی من تو زمستون وقت اضطراری گرفتم.
    از سفارت مهم تر دانشگاهه. حتماً با دانشگاه هم صحبت کن و شرايطتو بگو ببين اصلاً ونا قبول ميکنن.
    من هم پارسال يک ماه مونده به شروع کلاس وقت اضطراری گرفتم ولی دانشگاه گفت خيلی ديره و تا وقتی که ويزات بياد احتمالاً بيشتر از يک ماه از شروع ترم ميگزره و خوب نيست، من هم مجبور شدم يه ترم بندازم عقب. به هر حال نقد رو ول نکن بری دنبال نسيه، الان کارهاتو بکن ببين چی ميشه در غير اين صورت يک ترم عقب اندختن هم بد نيست، آدم ميتونه با خيال خيلی راحت تر و وقت کافی کارشو انجام بده. دانشگاه های المان هم معمولاً به يک ترم عقب انداختن راحت راه ميان.
    ممنون از راهنماییتون دوست عزیز ولی متاسفانه دانشگاه بوخوم همیشه دقیقه 90 پذیرش میده و من برای هر ترم وضعیتم همینه...! حدود 5 هفته وقت برای ویزا و یک هفته هم تاخیر برای دانشگاه قابل قبوله

Member iceboy88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط marigold84 نمایش پست ها

شما از کجا شنیدید که گفتن تا اطلاع ثانوی وقت اضطراری نمیدن؟آخه چرررا؟
    یکی از دوستام میخواست وقت اضطراری بگیره برای فرصت مطالعاتی که اینطور بهش جواب داده بودن، نمیدونم شاید برای دانشجویی بدن...آخه الان هم های سیزنه!

من توی نامه پذیرشم زده 18 اوگست باید اینجا باشی میخواستم بدونم اصلا میتونم برای وقت اضطراری الان اقدام کنم؟

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط javadfadaie نمایش پست ها
    من توی نامه پذیرشم زده 18 اوگست باید اینجا باشی میخواستم بدونم اصلا میتونم برای وقت اضطراری الان اقدام کنم؟
    شما هرچه زودتر به آقای مالکی ایمیل بده و نامه پذیرشتم اتچ کن دیگه اینکه کی وقت بده خدا میدونه
    Lest YOU forget who YOU really are!!!
    زین دوهزاران من و ما ای عجبا من چه منم ××گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم
    قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن ×××ظلمات است بترس از خطر گمراهی

Junior Member

سلام بچه ها
    من امروز ایمیل پذیرش رو گرفتم که Offer of Admission هم اتچ شده بود. باید 15 سپتامبر اونجا باشم. به نظرتون کی وقت سفارت بگیرم؟
    من فکر کنم یه مشکل واسه ویزا داشته باشم. من یه مستر برق قدرت از مالزی گرفتم و الان برا مستر برق الکترونیک پذیرش شدم. به نظرتون مشکلی واسه ویزا پیش نمیاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)