صفحه 11 از 251 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1986 نمایش پست ها
    بچه هایی که وقت اضطراری گرفتن، چه جوری پرینت گرفتن بردن سفارت؟ آخه آقای مالکی تو یه ایمیل( نامه اتچ نکرده) بهم گفته که فلان روز و فلان ساعت وقتته. منم نمیدونم چه جوری این ایمیلو ببرم سفارت.
    زنگم میزنم برنمیدارن تو سفارت...
    یعنی چی نمی دونین چه جوری ایمیلو ببرین سفارت؟!!! خب همون ایمیلو پرینت بگیرین دیگه! یه دکمه هست روش نوشته print، همونو می زنین از صفحه ی ایمیلتون پرینت میگیره می برین سفارت.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member saeedcanada آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering University of Siegen

سلام بچه ها...من باید 4 اکتبر آلمان باشم..به علت یه سری مشکلات نشد وقت بگیرم..امروز هم که 28 تیره گفتن ظرفیت جدید باز میشه که البته مربوط به سبتامبره که دیره..من چیکار کنم؟؟ به مستر مالکی هم ایمیل زدم اما خبری نشد. چند روز پیش بهش زنگ زدم پشت تلفن گفت استرس نداشته باش حل میشه..اما هنوز خبری نشده..به نظرتون می رسم؟ در ضمن به دانشگاه ایمیل زدم که گفتن دیرتر هم بیای اشکال نداره...اما نگفت چقدر دیرتر..کی می تونه یه راهنمایی بده به این کودک نگران؟؟ راستی اینم بگم..خیلی گلید..از هزارتا وکیل بیشتر حالیتون میشه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedcanada نمایش پست ها
    سلام بچه ها...من باید 4 اکتبر آلمان باشم..به علت یه سری مشکلات نشد وقت بگیرم..امروز هم که 28 تیره گفتن ظرفیت جدید باز میشه که البته مربوط به سبتامبره که دیره..من چیکار کنم؟؟ به مستر مالکی هم ایمیل زدم اما خبری نشد. چند روز پیش بهش زنگ زدم پشت تلفن گفت استرس نداشته باش حل میشه..اما هنوز خبری نشده..به نظرتون می رسم؟ در ضمن به دانشگاه ایمیل زدم که گفتن دیرتر هم بیای اشکال نداره...اما نگفت چقدر دیرتر..کی می تونه یه راهنمایی بده به این کودک نگران؟؟ راستی اینم بگم..خیلی گلید..از هزارتا وکیل بیشتر حالیتون میشه
    از دانشگاه بخواین یه پی دی اف براتون ایمیل کنه و توش رسما اعلام کنه که شما اگه مثلا یه ماه دیرتر برین هم اشکالی نداره. برای آقای مالکی هم نامه ی پذیرشتون رو به پیوست ارسال کنین (شایدم این کارو کردین)، صبر کنین، حدود یه هفته بعد بهتون جواب میدن و یه تاریخ براتون تعیین می کنن و شما اون روز میرین مصاحبه میدین. اصلا نگران نباشین، اصلا دیر نیست! من خودم 17 آگوست اینا مصاحبه داشتم، ویزامم قبل از اکتبر دستم بود!
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Member mmostajab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Informatics, TUM

به همراه دانشجویان هم وقت اضطراری میدن؟

از دوستان کسی بوده که این ایمیل ودریافت کرده و امروز رفته باشه واسه چک مدارک پیش اقای مالکی ؟
    Dear all,
    you have sent us your request for getting an appointment for visa application. We would like to invite you to come over by us in the cultural Section on Wednesday 18.July.2012 at 11:30 am. We will check your application papers for correctness and completeness. After that we will discuss the matter with the visa section asking for extra appointments for you. Please be informed all of our appointment are at the moment booked till mid Aug. The appointment on 18.July.2012 is only for checking. The appointment for visa application we would give you next week if possible.
    Please come over with all documents in two sets (one original set and one copy) in the correct order.

Junior Member sara1983gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-سخت افزار

سلام
    من یه وقت گرفته بودم بعد ایمیل زدم به آقای مالکی و وقتم رو یک هفته انداختن زودتر.. و بهشون گفتم که لطفا وقت قبلی رو کنسل کنین..الان وقت قبلیم کنسل شده یا باید به بخش ویزاهم جدا ایمیل بدم؟

من همسرم خیلی تو گرفتن وقت اضطراری شانس آورد یعنی صبح ایمیل زد به آقای ملکی و یک ساعت بعد جواب رزرو وقت اضطراری آمد
    خدا خیرش بده آقای ملکی را البته روزی که همسرم برای مصاحبه رفته بود متوجه شده بود مصاحبه کننده ها از دست این بنده خدا خیلی شاکی هستند چون یک سری اطلاعاتی در اختیار مراجعه کننده ها میگذارد که از نظر آنها نباید گفته شود.
    امیدورام کمک کردن هایش برایش دردسر نشود

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1983gh نمایش پست ها
    سلام
    من یه وقت گرفته بودم بعد ایمیل زدم به آقای مالکی و وقتم رو یک هفته انداختن زودتر.. و بهشون گفتم که لطفا وقت قبلی رو کنسل کنین..الان وقت قبلیم کنسل شده یا باید به بخش ویزاهم جدا ایمیل بدم؟
    نمی دونم باید جدا میل بزنین یا نه ولی مطمئنم اگه آقای مالکی کنسل کنه بهتون میل میزنه، تا وقتی میل نزده یعنی کنسل نشده (برای من که پارسال بود که میل زد که کنسل کرده و من به جایی میل نزدم، ولی یه جا توی این فرومها خوندم که به یکی گفته بود خودت جدا ایمیل بزن به بخش ویزا). اطلاعات دقیق ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط admiralofeden نمایش پست ها
    من همسرم خیلی تو گرفتن وقت اضطراری شانس آورد یعنی صبح ایمیل زد به آقای ملکی و یک ساعت بعد جواب رزرو وقت اضطراری آمد
    خدا خیرش بده آقای ملکی را البته روزی که همسرم برای مصاحبه رفته بود متوجه شده بود مصاحبه کننده ها از دست این بنده خدا خیلی شاکی هستند چون یک سری اطلاعاتی در اختیار مراجعه کننده ها میگذارد که از نظر آنها نباید گفته شود.
    امیدورام کمک کردن هایش برایش دردسر نشود
    همون روز که ایمیل داد برای چند وقت بعدش بهشون وقت داد؟

یادمان باشد بازی سختی داریم ولی بازی نکرده نبازیم

Member blueuniver آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Georg August University

سلام دوستان. حدود یک ماه پیش دانشگاه بن واسه مصاحبه علمی منو دعوت کرد. اون موقع پذیرش نداشتم و مجبور بودم همین مصاحبه ر و برم. از طریق آقای مالکی برای 25 جولای وقت گرفتم و برای ویزای شینگن اقدام کردم. 8 آگوست جواب ویزام میاد. ولی آخر هفته قبل دو تا پذیرش دستم رسید و سریع به آقای مالکی ایمیل زدم و شرایطم رو بهشون گفتم. ایشون شماره تماس دادن. امروزم هر چقدر زنگ میزنم کسی جواب نمیده. دوستان کسی چنین تجربه ای داره !؟
    If there is a will,there is a way

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)