صفحه 110 از 251 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120160210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

سلام منم یه هفته میشه که ایمیل زدم هم به آقای مالکی هم به خانم قربانی چرا جواب نمیدن پس؟ کسی بوده تو این یکی دو هفته بهش جواب و وقت داده باشن؟ راستی تایم آنالاین سفارت که الان تا 14 اگوست بسته است کیا باز میشه کی پر میشه؟!!!!! کسی میدونه چه جوریاست؟ لااقل بتونیم تو اگوست یه وفتی بگیریم اینم نپره از دستمون

نقل قول نوشته اصلی توسط ely_chemsit نمایش پست ها
    سلام منم یه هفته میشه که ایمیل زدم هم به آقای مالکی هم به خانم قربانی چرا جواب نمیدن پس؟ کسی بوده تو این یکی دو هفته بهش جواب و وقت داده باشن؟ راستی تایم آنالاین سفارت که الان تا 14 اگوست بسته است کیا باز میشه کی پر میشه؟!!!!! کسی میدونه چه جوریاست؟ لااقل بتونیم تو اگوست یه وفتی بگیریم اینم نپره از دستمون
    الان بازه تا 21 آگوست سریع برو بگیر تا پر نشده، بدووووووووووووو

ای بابا اون پست قبلی من گفتم بازه که ، الان پر شد!! من موندم کی اینارو میگیره!!!

مرسی واقعا دویدما تازه به 20م رسیدم!! !ولی با این تاریخ مصاحبه به ثبت نام فال نمیرسیم که!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط azarakhshk نمایش پست ها
    الان بازه تا 21 آگوست سریع برو بگیر تا پر نشده، بدووووووووووووو

مرسی واقعا دویدما تازه به 20م رسیدم!! !ولی با این تاریخ مصاحبه به ثبت نام فال نمیرسیم که!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    منم نمیرسم! اما چی کار کنیم! باید منتطر جواب این آقای مالکی بشیم دیگه، باید امیدوار باشیم حداقل اول آگوست یا آخر این ماه یه وقتی بده بهمون، حالا این وقت آگوستو فعلا داشته باشیم بد نیست

Junior Member

منم اول از سایت سفارت وقت گرفتم اما بعد از آقای مالکی وقت اضطراری گرفتم بعد به همون ایمیلی که واسه سفارت عکس پاسپورت فرستاده بودم ایمیل زدم و وقت اولی که از سایت گرفته بودم رو کنسل کردم! اصنم مشکلی پیش نیومد.
    بچه ها نکنه باز آقای مالکی رفته مرخصی؟! من یه ایمیل هم به خانوم قربانی زدم! من با سیستم آنلاین وقت بگیرم؟ تا 14 آگوست وقتا گرفته شده! بعد اگه تو سیستم وقت بگیرم ، جواب ایمیلمو دادن وقت اضطراری گرفتم، اون وقتی که تو سیستم آنلاین گرفتمو چیکار کنم؟ یکی راهنمایی کنه لطفا اگه من 25 مرداد بر فرض تو سیستم وقت بگیرم تا اول مهر ویزام میاد؟!!!!

نمیدونم چرا تازه گیا جواب نمیدن! من حتی ایمیلم آلمانی فرستادم بلکم زودتر جواب بده اثر نکرده گویا

منم نمیرسم! اما چی کار کنیم! باید منتطر جواب این آقای مالکی بشیم دیگه، باید امیدوار باشیم حداقل اول آگوست یا آخر این ماه یه وقتی بده بهمون، حالا این وقت آگوستو فعلا داشته باشیم بد نیست

نمیدونم چرا تازه گیا جواب نمیدن! من حتی ایمیلم آلمانی فرستادم بلکم زودتر جواب بده اثر نکرده گویا
    همین چند هفته پیش به چند تا از بچه ها وقت دادن، باید منتطر بشیم ببینیم چی میشه، امیدوارم جواب بده

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_tak نمایش پست ها
    منم اول از سایت سفارت وقت گرفتم اما بعد از آقای مالکی وقت اضطراری گرفتم بعد به همون ایمیلی که واسه سفارت عکس پاسپورت فرستاده بودم ایمیل زدم و وقت اولی که از سایت گرفته بودم رو کنسل کردم! اصنم مشکلی پیش نیومد.
    خوب ویزای شنگن عکس پاسپورت باید بفرستیم، درسته؟ برای Residence permit عکس پاسپورت نمیخواد،نه؟ من اسکن پاسپورت نفرستادم، یعنی بچه ها تو پست های قبلی گفته بودن برای دانشجویی لازم نیست. پس اگر آقای مالکی وقت داد، به خودش ایمیل بزنیم یا اون ایمیل که اسکن پاسپورتو باید فرستاذ بهش؟

Member iceboy88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

دوستان مطمئن هستین اگه وقت داشته باشین بازم بهتون وقت اضطراری میدن؟؟ یعنی چک نمیکنن؟؟ آخه من هفته دیگه وقت دارم و پذیرشم نیومده، امروز میخواستم برای آگوست وقت بگیرم ارور میداد میگفت شما وقت دارین نمیتونین دوباره وقت بگیرین!!!چک میشه گویا! حالا اضطراریشو نمیدونم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)