صفحه 13 از 251 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid67 نمایش پست ها
    دوستان
    من امروز به آقای مالکی ایمیل زدم ku-300@tehe.auswaertiges-amt.de

همین امروز جواب داده ولی وقتی نداده و فقط 4 تا فرم برام فرستاده!!!!
    دیگه هم از وقت حرفی نزده

ولی آخر اسمش این ایمیل فرستاده ku-300@tehe.diplo.de

چی کار کنم دوباره به این یکی آدرس ایمیل بدم؟؟
    به آقای مالکی زنگ زدم

گفتم 4 تا فرم فقط فرستادی
    گفت یعنی این ها رو آماده کنید منتظر ایمیل اصلی باشید

سرکاری نباشه؟

یادمان باشد بازی سختی داریم ولی بازی نکرده نبازیم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid67 نمایش پست ها
    به آقای مالکی زنگ زدم

گفتم 4 تا فرم فقط فرستادی
    گفت یعنی این ها رو آماده کنید منتظر ایمیل اصلی باشید

سرکاری نباشه؟
    نه سرکاری نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

من از دانشگاه آلمانی پذیرش گرفتم و برای 25 آگوست گفتند که باید آنجا باشم برای آزمون زبان آلمانی!! و کلاس ها هم از 1 مهر آغاز می شه.

زمان سفارت دیروز رزرو کردم: دهم اکتبر زمان سفارت داد!!

امروز به آقای مالکی زنگ زدم و ایمیل هم زدم گفت زمان های ما پر شده ! تا امروز کجا بودی و باید زودتر می اومدی و برو یک پذیرش دیگه بگیر!!

شما راهنمایی کنید من چه کاری می تونم بکنم؟

ایمیل من هست a.aghdam@gmail.com
    خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar_a نمایش پست ها
    من از دانشگاه آلمانی پذیرش گرفتم و برای 25 آگوست گفتند که باید آنجا باشم برای آزمون زبان آلمانی!! و کلاس ها هم از 1 مهر آغاز می شه.

امروز به آقای مالکی زنگ زدم و ایمیل هم زدم گفت زمان های ما پر شده ! تا امروز کجا بودی و باید زودتر می اومدی و برو یک پذیرش دیگه بگیر!!

متاسفانه کاری نمی شه کرد، مگر اینکه از دانشگاه بخواین یه نامه بهتون بده که بگه این آدم اگه مثلا با یه ماه تاخیر هم بیاد مشکلی نداره، بعد دوباره از آقای مالکی وقت اضطراری بگیرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar_a نمایش پست ها

جواب اقای مالکی این می تونه بوده باشه

The period required for applying for a student visa takes approximately 8 weeks (as long as there are no particular problems with the application).
    Since you are applying for your visa late in the year, it is likely you will not receive your visa in time for the start of the semester. We therefore ask you to get in touch with the international office of your future university to ask for an admission for the next semester.

خیلی دیر شده . حتی برای توریستی دیگه چه برسه به دانشجویی
    از این ترم و امتحان که گذشت اما واسه ترم بعد 2 تا کار می تونید بکنید
    1-دیفر کنید واسه ترم تابستان در صورتیکه دانشگاهتون 2 ترم در سال برگزار میشه و واسه امتحانی که در بهمن برگزار میشه اقدام کنید
    2-زبانتون رو همین جا بخونید و امتحان بدید و فروردین مستقیم وارد دانشگاه شید

درود بیکران
    پیشاپیش از همه بزرگوران از اینکه وقت صرف میکنید، حوصله به خرج میدهید و به همه کمک میکنید بسیار بسیار سپاسگزارم و امیدوارم که همه شما در هر جا که هستید،همیشه و پیوسته سلامت،شاد و پیروز باشید.
    یک پرسشی داشتم که می خواهم مطرح کنم:
    این جانب و دوستم که هردوی ما از یک دانشگاه پذیرش گرفته ایم،حدودا 2 هفته پیش به آقای مالکی به صورت جداگانه ایمیل زدیم و درخواست وقت اضطراری کردیم،در متن پیام تمامی اطلاعاتمان که در پاسپورتمان بود را هم دادیم و نامه پذیرش از دانشگاه را که فایلی در قالب پی دی اف بود به نامه ضمیمه کردیم و به تاریخ شروع شدن کلاسها که هفته اول مهر ماه هست هم اشاره کردیم،با توجه به اینکه اکنون در اواخر مرداد ماه هستیم و حدودا 45 روز یعنی یک ماه و نیم تا شروع کلاسها زمان داریم،شانس ما برای گرفتن وقت و سپس گرفتن ویزا چقدر است؟ و اینکه چرا پس از گذشت 2 هفته آقای مالکی جواب ایمیل ما را نمیدهد؟ ما خیلی نگران هستیم.
    با آرزوی موفقیت برای همه

Member
    رشته و دانشگاه
    علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1450 نمایش پست ها
    درود بیکران
    پیشاپیش از همه بزرگوران از اینکه وقت صرف میکنید، حوصله به خرج میدهید و به همه کمک میکنید بسیار بسیار سپاسگزارم و امیدوارم که همه شما در هر جا که هستید،همیشه و پیوسته سلامت،شاد و پیروز باشید.
    یک پرسشی داشتم که می خواهم مطرح کنم:
    این جانب و دوستم که هردوی ما از یک دانشگاه پذیرش گرفته ایم،حدودا 2 هفته پیش به آقای مالکی به صورت جداگانه ایمیل زدیم و درخواست وقت اضطراری کردیم،در متن پیام تمامی اطلاعاتمان که در پاسپورتمان بود را هم دادیم و نامه پذیرش از دانشگاه را که فایلی در قالب پی دی اف بود به نامه ضمیمه کردیم و به تاریخ شروع شدن کلاسها که هفته اول مهر ماه هست هم اشاره کردیم،با توجه به اینکه اکنون در اواخر مرداد ماه هستیم و حدودا 45 روز یعنی یک ماه و نیم تا شروع کلاسها زمان داریم،شانس ما برای گرفتن وقت و سپس گرفتن ویزا چقدر است؟ و اینکه چرا پس از گذشت 2 هفته آقای مالکی جواب ایمیل ما را نمیدهد؟ ما خیلی نگران هستیم.
    با آرزوی موفقیت برای همه
    یعنی بعد از ایمیل اولیه شما هیچ ایمیلی از اقای مالکی نداشتید؟
    من در مورد اقای مالکی مطمئنم که ایمیل ها رو میخونه پس شما یکبار دیگه ایمیل بزنید شاید فراموش کردند و البته بهتره صبح زود مثلا 6.30 بفرستید که ایمیلتون بالا باشه.
    تلفنی هم اگه شد تماس بگیرید بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط moja نمایش پست ها
    یعنی بعد از ایمیل اولیه شما هیچ ایمیلی از اقای مالکی نداشتید؟
    من در مورد اقای مالکی مطمئنم که ایمیل ها رو میخونه پس شما یکبار دیگه ایمیل بزنید شاید فراموش کردند و البته بهتره صبح زود مثلا 6.30 بفرستید که ایمیلتون بالا باشه.
    تلفنی هم اگه شد تماس بگیرید بهتره.
    خیر متاسفانه تاکنون هیچ جوابی به ما ندادند.تلفن رو هم که جواب نمیدن اصلانتونستیم باهاشون صحبت کنیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1450 نمایش پست ها
    خیر متاسفانه تاکنون هیچ جوابی به ما ندادند.تلفن رو هم که جواب نمیدن اصلانتونستیم باهاشون صحبت کنیم.
    شما فردا صبح قبل از ساعت 7 یه ایمیل انگلیسی و یا المانی به اقای مالکی بزنید و بگید که قبلا هم درخواست دادید و کلاستون کی شروع میشه. نامه پذیرش رو هم اتچ کنید.
    من مشکلم مشابه شما بود و اقای مالکی شماره ام رو گرفت و خودشون با من تماس گرفتند ولی مطمئن باشید ایمیلتون رو میخونند و وقت رو بهتون میدند.
    شما اگه تا اوایل سپتامبر هم وقت بگیرید و اگه جز رشته های خاص و کاندیدای دکترا نباشید, ویزا رو میگیرید. در ضمن میتونید از دانشگاه وقت بگیرید که دیرتر ثبت نام کنید.

Junior Member

سلام دوستام
    من می خوام وقت ضروری بگیرم از آ قای مالکی.میشه لطف کنید راهنمایی کنید که چی باید تو ایمیلم بنویسم و ایمیلشو به من بدید.در ضمن من مدارکم 26آگوست آماده میشه میتونم تو ایمیل بگم که واسه چه روزی وقت بده؟ چون پذیرش رسمی هم هنوز به دستم نرسیده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)