صفحه 14 از 251 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Member
    رشته و دانشگاه
    علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط r_saf نمایش پست ها
    سلام دوستام
    من می خوام وقت ضروری بگیرم از آ قای مالکی.میشه لطف کنید راهنمایی کنید که چی باید تو ایمیلم بنویسم و ایمیلشو به من بدید.در ضمن من مدارکم 26آگوست آماده میشه میتونم تو ایمیل بگم که واسه چه روزی وقت بده؟ چون پذیرش رسمی هم هنوز به دستم نرسیده.
    ایمیل در صفحه اول همین تاپیکه.
    به انگلیسی و یا المانی ایمیل بدید و بنویسد که وقت اضطراری میخواد و فایل پذیرش رو هم اتچ کنید. اشاره هم بکنید که بعد از 26 اگست وقت میخواهید.
    در ضمن شما با پرینت پی دی اف پذیرشتون هم میتونید سفارت برید اصلش لازم نیست.

با سلام به دوستان...من پذیرش گرفتم و لی متاسفانه دانشگاه نتیجه رو دیر اعلام کرده و به اضافه اینکه باید کارهای وثیقه رو هم انجام بدم...میخواستم بدونم میشه قبل از اینکه برم دنبال کارهای وثیقه و گرفتن گذرنامه،با برگه پذیرش از اقای مالکی وقت اضطراری بگیرم؟یعنی بدون پاس و فقط با پذیرشم میتونم درخواست وقت اضطراری بکنم؟اگر جوابمو بدین ممنون میشم.

Junior Member

با سلام به همگی،

والا ما پذیرش دکترا برای مونیخ گرفتم ولی خوب دیر گفتن. بعدش استاده گفته که اگه بتونی 1 اکتبر اینجا باشی خیلی خوبه و همه مدارک کارمندی و اینا رو برای 1 اکتبر نوشتن. الان حوالی 2، 3 هفتس به آقای مالکی ایمیل زدم و بعدش زنگ هم زدم که گفت جواب میدم به ایمیلت و بعدش جواب داد که شماره تلفنت رو بده. بعدش الان نزدیک یکی دو هفتس که خبری نیست. منم که شنیدم ویزا خودش کم کم 6 هفته وقت می خواد هر روز استرسم بیشتر میشه! یه سری سوال داشتم که ممنون میشم یکی جوابم رو بده:
    1) چی کار کنم ؟ دیگه میترسم زنگ بزنم به آقای مالکی! میترسم یهو شاکی شه!
    2) اینکه این ویزای سریع 15 روزه که میگن چیه ؟ امکان داره من به 1 اکتبر برسم ؟

ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saylor نمایش پست ها
    با سلام به همگی،

والا ما پذیرش دکترا برای مونیخ گرفتم ولی خوب دیر گفتن. بعدش استاده گفته که اگه بتونی 1 اکتبر اینجا باشی خیلی خوبه و همه مدارک کارمندی و اینا رو برای 1 اکتبر نوشتن. الان حوالی 2، 3 هفتس به آقای مالکی ایمیل زدم و بعدش زنگ هم زدم که گفت جواب میدم به ایمیلت و بعدش جواب داد که شماره تلفنت رو بده. بعدش الان نزدیک یکی دو هفتس که خبری نیست. منم که شنیدم ویزا خودش کم کم 6 هفته وقت می خواد هر روز استرسم بیشتر میشه! یه سری سوال داشتم که ممنون میشم یکی جوابم رو بده:
    1) چی کار کنم ؟ دیگه میترسم زنگ بزنم به آقای مالکی! میترسم یهو شاکی شه!
    2) اینکه این ویزای سریع 15 روزه که میگن چیه ؟ امکان داره من به 1 اکتبر برسم ؟

ممنون
    1- زنگ بزنین به آقای مالکی، اون گاهی اوقات یادش میره، چون واقعا این دم شروع ترم سرش شلوغ میشه، مثل شما زیادن. آدم خوبی هم هست شاکی نمی شه.
    2- ویزای دانشجویی رو 14 روزه نمی دن، اون ویزای شنگنه که برای دیدار و اینا میگیرن.
    3- به استادتون بگین یه نامه بهتون بده که توش بنویسه این آقا/خانم حتی اگر 1 نوامبر هم برسه اینجا مشکلی نیست، اونو هم روز مصاحبه با خودتون ببرین.

سر آقای مالکی به شدت شلوغ.
    دوستانی که با ایشان کار دارند. حتما از صبح ساعت 7:30 بشینن پای تلفن. من بعد از گذشت نزدیک 10 روز با ایشون تلفنی صحبت کردم.( البته اگر کارشون فوریه).
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من الان 9 روزه که به آقای مالکی ایمیل زدم. من باید 1 اکتبر آلمان باشم ولی هنوز جوابی از آقای مالکی نگرفتم. الان باید چی کار کنم زنگ بزنم؟

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان
    من الان 9 روزه که به آقای مالکی ایمیل زدم. من باید 1 اکتبر آلمان باشم ولی هنوز جوابی از آقای مالکی نگرفتم. الان باید چی کار کنم زنگ بزنم؟
    به نظر من یک ایمیل دیگه بزنید امروز. فردا هم اگر تونستید با تلفن پیگری کنید.
    اما اگر ایمیل شما را ببینند حتما می خونند و رسیدگی می کنند. البته شما زمان خیلی کمی برای ویزا گرفتن دارید با توجه به 1 اکتبر، و حتی فردا هم وقت بگیرید باز معلوم نیست ویزاتون در موعد دلخواهتون آماده بشه یا نه. ولی ممکنه دانشگاهتون یا استادتون راضی باشند که کمی دیرتر برسید.
    ایشون احتمالا دارند دنبال وقت خالی می گردند برای شما.
    inactive account

سلام دوستان
    صبح زود ایمیل بزن

مثلا 5:30 یا 6 صبح

من هر موقع زود ایمیل زدم جواب داده

یادمان باشد بازی سختی داریم ولی بازی نکرده نبازیم

از دانشگاه یک ایمیل یا یک نامه بگیر که میتونی با تاخیر بری آلمان. این چیزیکه مالکی هم بهتون خواهد گفت.
    ایشالله میشه.

سلام دوستان

Junior Member

امروز زنگ زدم.آقای مالکی گفتن که باید واسه ترم بعد اقدام کنم گفتن نزدیکترین وقت خالی 20 september نمدونم چی کار کنم .نمی دونم که اصلا راه دیگه ای هست.برم سفارت کاری نمی تونم انجام بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)