صفحه 15 از 251 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط r_saf نمایش پست ها
    امروز زنگ زدم.آقای مالکی گفتن که باید واسه ترم بعد اقدام کنم گفتن نزدیکترین وقت خالی 20 september نمدونم چی کار کنم .نمی دونم که اصلا راه دیگه ای هست.برم سفارت کاری نمی تونم انجام بدم؟
    شما نامه ای برای دیرتر رفتن گرفتین؟ اگه گرفتین از دانشگاه، به آقای مالکی گفتین؟ من خودم 23 سپتامبر مصاحبه دادم پارسال، شروع دوره ام هم یک اکتبر بود،ولی من یه نامه بردم که من 1 نوامبر هم آلمان باشم اکی ه. ویزا هم گرفتم، مشکلی هم نبود.

Junior Member

ایمیل دادم به دانشگاه. جواب دادن که تا 26اکتبر هم میتونی بیای. حالا باز من به آقای مالکی ایمیل میدم.

ApplyAbroad Superstar

ایمیل دادم به دانشگاه. جواب دادن که تا 26اکتبر هم میتونی بیای. حالا باز من به آقای مالکی ایمیل میدم.
    به نظر من زنگ بزنین به آقای مالکی. به اونا هم بگین یه نامه ی رسمی براتون بفرستن (یه پی دی اف) که ترجیحا خطاب به سفارت نوشته شده باشه و بگن که آقای فلانی (اسم و فامیل و مشخصات کامل) میتونه تا فلان روز بیاد. بعد موقع گرفتن وقت که آقای مالکی میگن نامه ی پذیرشو میل کنین، اونو هم باید برای آقای مالکی بفرستین.
    انشالا که درست میشه.
    اگه در مورد من پرسیدین که کلاسام شروع شده بود، من دکترا بودم کلاس ملاس نداشتم ولی به هر حال توی برگه نوشته بود که دوره از 1 اکتبر شروع میشه ولی خب اون نامه که گفت 1 نوامبر هم مشکلی نداره، مشکلو حل کرد دیگه.

Junior Member

امروز زنگ زدم.آقای مالکی گفتن که باید واسه ترم بعد اقدام کنم گفتن نزدیکترین وقت خالی 20 september نمدونم چی کار کنم .نمی دونم که اصلا راه دیگه ای هست.برم سفارت کاری نمی تونم انجام بدم؟
    من هم مشکل شما رو دارم . 2 هفته پیش پذیرش اومده منم از اون موقع 2 بار ایمل زدم به آقای مالکی که هنوز جواب نداده. دانشگاهم 1 اکتبره که تا آخر اکتبر هم میشه رجیستر کرد. به دانشگاه گفتم یه ایمیلی بزنین که نشون سفارت بدم، نمیدونم بزنن یا نه، اگه بزنن دوباره واسه ماکی میفرستمش...به هر حالا اگه خبری از اقای مالکی شد به ما هم اطلاع بدین. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط erno007 نمایش پست ها
    من هم مشکل شما رو دارم . 2 هفته پیش پذیرش اومده منم از اون موقع 2 بار ایمل زدم به آقای مالکی که هنوز جواب نداده. دانشگاهم 1 اکتبره که تا آخر اکتبر هم میشه رجیستر کرد. به دانشگاه گفتم یه ایمیلی بزنین که نشون سفارت بدم، نمیدونم بزنن یا نه، اگه بزنن دوباره واسه ماکی میفرستمش...به هر حالا اگه خبری از اقای مالکی شد به ما هم اطلاع بدین. مرسی

هم ایمیل بزنید و هم فردا تماس بگیرید و بگید که دانشگاه موافقت کرده که دیرتر هم برید مشکلی نیست
    سعی کنید متقاعدشون کنید و بگید که تا دانشگاه ایمیل زد واستون میفرستیم
    منتظر نشید که دانشگاه ایمیل و بزنه بعد به اقای مالکی بگید
    به دانشگاه هم بگید تا زود نامه رو بفرسته

Junior Member

من امروز نگاه کردم دیدم که تو ایمیلی که دانشگاه به من جواب داده که میتونی 26اکتبر بیای نامه برای سفارتم ضمیمه ایمیل کرده که من ندیده بودم. صبح برای آقای مالکی میفرستمش امیدوارم جواب بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    هم ایمیل بزنید و هم فردا تماس بگیرید و بگید که دانشگاه موافقت کرده که دیرتر هم برید مشکلی نیست
    سعی کنید متقاعدشون کنید و بگید که تا دانشگاه ایمیل زد واستون میفرستیم
    منتظر نشید که دانشگاه ایمیل و بزنه بعد به اقای مالکی بگید
    به دانشگاه هم بگید تا زود نامه رو بفرسته
    من امروز صبح ایمیل رسمی دانشگاه رو برای آقای مالکی فرستادم.این جوابشون بود:دانشگاه گفته بود که می تونم تا 26 اکتبرم برم.
    Thank you for your e-mail. Unfortunately, it is not possible for the cultural section. to arrange appointments for you. This is due to the very limited number of special appointments which are all booked till end of Sep. Since you are applying for your visa late in the year, it is likely you will not receive your visa in time for the start of the semester. We therefore ask you to get in touch with the international office of your future university to ask for an admission for the next semester.

این متن درخواست وقت اضطراری به آقای مالکی توی تاپیک نیست.میشه لطف کنین و بزارینش.ممنون

ApplyAbroad Hero

من امروز صبح ایمیل رسمی دانشگاه رو برای آقای مالکی فرستادم.این جوابشون بود:دانشگاه گفته بود که می تونم تا 26 اکتبرم برم.
    Thank you for your e-mail. Unfortunately, it is not possible for the cultural section. to arrange appointments for you. This is due to the very limited number of special appointments which are all booked till end of Sep. Since you are applying for your visa late in the year, it is likely you will not receive your visa in time for the start of the semester. We therefore ask you to get in touch with the international office of your future university to ask for an admission for the next semester.
    متاسفانه، این به معنای پاسخ منفیه. منظورشون هم این بوده که برای ترم بعد defer کنید، چون دیگه نمی تونند برای سپتامبر وقتی به شما بدهند (به گفته ایمیل تمام وقت های اضطراری برای ماه سپتامبر پر شده). به نظر من دوباره سریعا با دانشگاه صحبت کنید ببنید برای ترم بعد می تونید defer کنید، در غیر اینصورت ببینید باز بیشتر بهتون مهلت می دهند که خودتون را برسونید، و علاوه بر اینها شاید بتونید از آقا یمالکی بخواهید که وقت اضطراری برای اوایل اکتبر به شما بدهند (قماره، ولی ممکنه ویزای شما در عرض 4 هفته بیاد).
    اگر این راهها جواب نده، به نظرم، متاسفانه باید بی خیال این پذیرش برای امسال بشوید
    inactive account

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedfard نمایش پست ها
    این متن درخواست وقت اضطراری به آقای مالکی توی تاپیک نیست.میشه لطف کنین و بزارینش.ممنون
    متن از پیش تعیین شده ای وجود نداره. خودتون باید بنویسید به انگلیسی یا آلمانی.
    inactive account

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)