صفحه 16 از 251 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

سلام به همه دوستان..ممنونم از اطلاعات خوب که در سایت گذاشتید..
    من هم دچار مشکلی شدم گفتم شما حتما می تونید راهنماییم کنید.من و همسرم هردو پزشکیم و برای تخصص اقدام کردیم الان ما برای 20 مهر وقت مصاحبه استاد داریم و دعوتنامه هم دستمونه ...باید اینبار با شنگن بریم..ولی سفارت تازه برای 1 آبان وقت برای ویزا میده..چکار می تونیم بکنیم بلکه تو سپتامبر یا اول های اکتبر وقت بگیریم؟اصلا میشه کاری کرد؟اگر کسی می دونه میشه به ما هم راهنمایی بده..
    آیا وقت ضطرار برای ما هم که پذیرش نداریم ولی برای مصاحبه میریم میدن؟
    چه راهی داره؟
    ممنونم....

نقل قول نوشته اصلی توسط rsrs1380 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان..ممنونم از اطلاعات خوب که در سایت گذاشتید..
    من هم دچار مشکلی شدم گفتم شما حتما می تونید راهنماییم کنید.من و همسرم هردو پزشکیم و برای تخصص اقدام کردیم الان ما برای 20 مهر وقت مصاحبه استاد داریم و دعوتنامه هم دستمونه ...باید اینبار با شنگن بریم..ولی سفارت تازه برای 1 آبان وقت برای ویزا میده..چکار می تونیم بکنیم بلکه تو سپتامبر یا اول های اکتبر وقت بگیریم؟اصلا میشه کاری کرد؟اگر کسی می دونه میشه به ما هم راهنمایی بده..
    آیا وقت ضطرار برای ما هم که پذیرش نداریم ولی برای مصاحبه میریم میدن؟
    چه راهی داره؟
    ممنونم....
    به نظرم بهتره با آقای مالکی صحبت کنین...39991160

Junior Member ref آواتار ها

سلام.
    من به آقای مالکی ایمیل زده ام (3 روز پیش) ولی هنوز جوابی نداده. از طرفی فردا موعد گرفتن وقت از سفارت هست. موندم فردا وقت بگیرم یا منتظر پاسخ از برادر مالکی بشم؟ چون نوشته اگه وقت بگیرید دیگه نمیشه کنسل کنید. لطفا من رو راهنمایی کنید. موندم چه کنم؟؟؟؟
    ممنون.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ref نمایش پست ها
    سلام.
    من به آقای مالکی ایمیل زده ام (3 روز پیش) ولی هنوز جوابی نداده. از طرفی فردا موعد گرفتن وقت از سفارت هست. موندم فردا وقت بگیرم یا منتظر پاسخ از برادر مالکی بشم؟ چون نوشته اگه وقت بگیرید دیگه نمیشه کنسل کنید. لطفا من رو راهنمایی کنید. موندم چه کنم؟؟؟؟
    ممنون.
    شما نامه پذیرش را attach کردی به ایمیلی که فرستادی برای برادر مالکی؟
    در مورد گرفتن وقت، شما وقت بگیر فردا، اگر وقت اضطراری بده، خودش میگه که اگه قبلا وقت گرفتی بگو تا اون را کنسل کنیم.
    inactive account

Junior Member ref آواتار ها

ممنون از پاسخ شما. بله من attach کردم و ایمیل زدم به ku-300@tehe.auswaertiges-amt.de. پس با این تفاسیر وقت رو بگیرم ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ref نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما. بله من attach کردم و ایمیل زدم به ku-300@tehe.auswaertiges-amt.de. پس با این تفاسیر وقت رو بگیرم ؟
    همون ایمیل صفحه اول این تاپیک درسته. به نظر من ضرر که نداره وقت بگیری. وقتی هم که فردا می تونی بگیری حداقل برای دو ماه بعده. از نظر کنسل کردن هم اگه وقت اضطراری بهت بدن مشکلی نداری تا جایی که من می دونم.
    inactive account

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه صنعتی اصفهان

سلام
    از بس که این اونی اسیست طولش داد...نامه پذیرش من هفته پیش آماده شد که ایمیل کردم به آقای مالکی همون لحظه و ازشون وقت اضطراری خواستم تو ایمیل هم توضیح دادم که اگه حتی 15 نوامبر هم دانشگاه باشم اوکیه
    اما ایشون امرور جواب دادن که هیچ وقتی نداریم و برو واسه ترم دیگه اقدام کن...
    باهاش تلفنی هم حرف زدم اما فایده نداشت
    کسی راه حلی نداره؟ بعنی واقعن باید برم ترم دیگه

Member blueuniver آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Georg August University

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe1983 نمایش پست ها
    سلام
    از بس که این اونی اسیست طولش داد...نامه پذیرش من هفته پیش آماده شد که ایمیل کردم به آقای مالکی همون لحظه و ازشون وقت اضطراری خواستم تو ایمیل هم توضیح دادم که اگه حتی 15 نوامبر هم دانشگاه باشم اوکیه
    اما ایشون امرور جواب دادن که هیچ وقتی نداریم و برو واسه ترم دیگه اقدام کن...
    باهاش تلفنی هم حرف زدم اما فایده نداشت
    کسی راه حلی نداره؟ بعنی واقعن باید برم ترم دیگه
    سلام دوست عزیز.من یه مورد شبیه اینو قبلا دیدم.ناامید نشین. بازم با آقای مالکی در تماس باشین.ایمیل یا نامه دانشگاه مبنی بر اینکه شما می تونید دیرتر هم ثبت نام کنید برای ایشون بفرستید. بگین که امکان دیفر وجود نداره. ایشالا وقت میگیرید
    If there is a will,there is a way

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه صنعتی اصفهان

راستش امروز دوباره به آقای مالکی ایمیل زدم و 10 دقیقه بعدش ایشون جواب دادن و برای 14 اکتبر وقت دادن ...خب یکم دیر هست اما بالاخره بهتره از هیچیه

Member blueuniver آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Georg August University

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe1983 نمایش پست ها
    راستش امروز دوباره به آقای مالکی ایمیل زدم و 10 دقیقه بعدش ایشون جواب دادن و برای 14 اکتبر وقت دادن ...خب یکم دیر هست اما بالاخره بهتره از هیچیه
    خب خدا رو شکر. آقای مالکی واقعا به دانشجو ها لطف دارن
    نگران نباشید ،تو اینجور شرایط سفارت سریعتر پیگیری میکنه و ایشالا ویزاتون سر وقت میرسه.
    If there is a will,there is a way

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)