صفحه 165 از 251 نخستنخست ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,641 تا 1,650 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

سلام. بايد به الماني بنويسيم ايميل وقت اضطراري رو؟

Junior Member

سلام
    المانی یا اینگلیسی

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اخیرا وقت اضطراری گرفته؟ من 1 ماه دیگه کلاسام شروع میشه و نیاز فوری به وقت اضطراری دارم
    اگر کسی ایمیل شخصی در سفارت المان داره که سریعتر جواب درخواست وقت اضطراری رو میده لطفا راهنمایی کنید
    مرسی

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه Darmstadt بورس دکترا گرفتم و برای گرفتن وقت اضطراری به خانم زنگنه، قربانی و آقای مالکی ایمیل زدم. ایمیل ها هم به انگلیسی بوده و نامه دانشگاه رو هم اتچ کردم. اما،
    1- ایمیل آقای مالکی گویا اشتباه است (ku-300@tehe.diplo.de و ku-300@tehe.auswaertiges-amt.de) چون جی میل delivery failure میده.
    2- خانم زنگنه هم هنوز جواب نداده (دیروز ایمیل زدم).
    3- به جای خانم قربانی یه نفر دیگه به نام Ann Kristin Hake جواب داده و گفته وقت اضطراری تنها به بیماران حاد داده میشه.

من خودم سال 2011 برای یک مورد تقریبن مشابه وقت اضطراری گرفتم ولی الان نمیدونم چرا هیچ کس از سفارت جواب ایمیل ها رو نمیده.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

اگر صفحات قبلی این پیج رو بخونید متوجه میشید که سفارت المان خیلی وقته که وقت اضطراری برای دانشجو ها دیگه نمیده
    نقل قول نوشته اصلی توسط mnmomn نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه Darmstadt بورس دکترا گرفتم و برای گرفتن وقت اضطراری به خانم زنگنه، قربانی و آقای مالکی ایمیل زدم. ایمیل ها هم به انگلیسی بوده و نامه دانشگاه رو هم اتچ کردم. اما،
    1- ایمیل آقای مالکی گویا اشتباه است (ku-300@tehe.diplo.de و ku-300@tehe.auswaertiges-amt.de) چون جی میل delivery failure میده.
    3- به جای خانم قربانی یه نفر دیگه به نام Ann Kristin Hake جواب داده و گفته وقت اضطراری تنها به بیماران حاد داده میشه.

من خودم سال 2011 برای یک مورد تقریبن مشابه وقت اضطراری گرفتم ولی الان نمیدونم چرا هیچ کس از سفارت جواب ایمیل ها رو نمیده.

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    پولتون رو الکی بابت مهر دادگستری و امور خارجه حروم نکنید!!
    99% دانشگاه ها نیازی به این مهر ها ندارند! ترجمه رسمی داخل سربرگ قوه قضاییه برای اپلای شما کفایت میکنه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of tehran

[QUOTE=mnmomn;1908297]سلام

سلام

درمورد گزینه سوم، من ماه Dec بهش میل زدم.. اول گفت وقت نمیدیم.. بعد من گفتم چون scholarship دارم و بخاطر رشتم به امنیت میخورم خواستم که بهم وقت اظطراری بدید.. بعد این ایمیل دوم من، بعداز ظهرش ایمیل زد چون scholarship داری بهت وقت میدیم.. یکم واسشون توضیح بدید زیاد به attachment شاید دقت نکنند.. امیدوارم موفق شی

پ.ن: ایمیل خانم زنگنه چیه؟ من به دنبال جواب امنیتم هستم.. مرسی

Junior Member

سلام

درمورد گزینه سوم، من ماه Dec بهش میل زدم.. اول گفت وقت نمیدیم.. بعد من گفتم چون scholarship دارم و بخاطر رشتم به امنیت میخورم خواستم که بهم وقت اظطراری بدید.. بعد این ایمیل دوم من، بعداز ظهرش ایمیل زد چون scholarship داری بهت وقت میدیم.. یکم واسشون توضیح بدید زیاد به attachment شاید دقت نکنند.. امیدوارم موفق شی

پ.ن: ایمیل خانم زنگنه چیه؟ من به دنبال جواب امنیتم هستم.. مرسی[/QUOTE]

ممنون.
    ایمیل ایشون: pr-100@tehe.auswaertiges-amt.de البته مثه اینکه خیلی مقید به جواب دادن نباشن. چون بار طبق تجربه قبلی ام خیلی دیر جواب میدن.

ظهر جواب ایمیل اون خانومه را دادم (با کلی کلمه بورس و فاند و ...) ولی هنوز جوابی نداده.

من برای computer science و parallel programming بورس گرفتم. به نظرتون این هم جزو رشته های حساس حساب میشه؟ لینکی در این زمینه دارید؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    اگر صفحات قبلی این پیج رو بخونید متوجه میشید که سفارت المان خیلی وقته که وقت اضطراری برای دانشجو ها دیگه نمیده
    لطفن یه نگاهی به این پست ها بندازید. تاریخشون خیلی هم قدیمی نیستن

دوستان میشه لطفا بگین ما چیکار کنیم واسه کنسل کردن !؟؟
    واقعا دیگه موندیم چیکار کنیم!!

به کانتکن سایت و اون ایمیل ویزا صد تا زدیم که محترم کنسلش کن ولی نه جوابی میاد نه صدایی...

آخه چرا اینا اینجورییین؟!؟ به زبان روسی و نروژی مونده که ایمیل نزدیم بهشون بخدااا

لطفا کمک!

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    مداركتون چياش اماده نيست؟ مدارك اصلي رو ترجمه نكرديد؟ اگه يه سري مدارك امادست بريد سفارت، شايد نقص مدرك بخوريد، اينطوري وقت سفارت رو هم از دست نداديد.
    در غير اينصورت، به Visa-info@teheran.diplo.de ايميل بزنيد وقتتون رو كنسل كنن، و يكشنبه و دوشنبه هفته ديگه پاي سايت باشيد تا واسه اولاي سپتامبر وقت بگيريد از خود سيستم!
    شرايط شما رو الان شايد صد دانشجوي ديگه هم مشابهش رو داشته باشن، فك نميكنم ديگه بازم بهتون وقت اضطراري بدن! بعدشم وقتي واسه سپتامبر وقت رو سايت هست، ديگه واسه اون موقع كه اضطراري نميدن
    ويزاها در كمترين زمان ٣ هفته اي صادر ميشن! يعني واسه هفته اول سپتامبر بايد وقت بگيريد! البته بعضي دانشگاه ها با ايميل اجازه ميدن كه شما مثلا ١ ماه ديرتر برسيد. ميتونيد بپرسيد

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Fin_IT_Amirhos نمایش پست ها
    دوستان میشه لطفا بگین ما چیکار کنیم واسه کنسل کردن !؟؟
    واقعا دیگه موندیم چیکار کنیم!!

به کانتکن سایت و اون ایمیل ویزا صد تا زدیم که محترم کنسلش کن ولی نه جوابی میاد نه صدایی...

آخه چرا اینا اینجورییین؟!؟ به زبان روسی و نروژی مونده که ایمیل نزدیم بهشون بخدااا

لطفا کمک!
    شما یه ایمیل هم بزنین، اونا ایمیل شما رو میبینن و وقت رو کنسل میکنند.
    لزوما جواب نمیدن حتما.
    اگه خیلی مایل هستین که بدونین وقتتون کنسل شده یا نه، یه ایمیل بزنین و بپرسین، میخواین مطمئن بشین که وقت کنسل شده یا نه !

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)