صفحه 17 از 251 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه صنعتی اصفهان

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط blueuniver نمایش پست ها
    خب خدا رو شکر. آقای مالکی واقعا به دانشجو ها لطف دارن
    نگران نباشید ،تو اینجور شرایط سفارت سریعتر پیگیری میکنه و ایشالا ویزاتون سر وقت میرسه.
    راستش من دوتا پذیرش دارم یکیش مهلت ثبت نام تا 31 اکتبر که دانشگاه به هیچ عنوان بیشترش نمیکنه و وقتی با اون به آقای مالکی ایمیل زدم گفتن برو ترم بعد بیا
    پذیرش دوم وقت بیشتری داره که تونستم باهاش ایمیل بزنم و آقای مالکی هم بر اساس همون بهم گفت 14 اکتبر
    حالا یه سوال اگه من روزی که میرم سفارت همون پذیرش اول رو ببرم ... چون دومی ماله ترم بعده و من می خوام همین ترم برم تا بشه
    ایا اگه همون پذیرش اول رو ببرم بهم گیر میدن؟ و اصولا اینکار درست هست یا نه؟

Member blueuniver آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Georg August University

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe1983 نمایش پست ها
    راستش من دوتا پذیرش دارم یکیش مهلت ثبت نام تا 31 اکتبر که دانشگاه به هیچ عنوان بیشترش نمیکنه و وقتی با اون به آقای مالکی ایمیل زدم گفتن برو ترم بعد بیا
    پذیرش دوم وقت بیشتری داره که تونستم باهاش ایمیل بزنم و آقای مالکی هم بر اساس همون بهم گفت 14 اکتبر
    حالا یه سوال اگه من روزی که میرم سفارت همون پذیرش اول رو ببرم ... چون دومی ماله ترم بعده و من می خوام همین ترم برم تا بشه
    ایا اگه همون پذیرش اول رو ببرم بهم گیر میدن؟ و اصولا اینکار درست هست یا نه؟
    روز مصاحبه می تونید هر کدوم رو که خواستین ارائه کنید ،ولی در مورد رسیدن سر موقع ویزاتون برای این ترم نمی تونم چیزی بگم !
    If there is a will,there is a way

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering and Management (IEM), FAU Universität Erlangen-Nürnberg

سلام
    اینقد بچه ها میگید این آقای مالکی آدم منطقیه! منطق پیشکش، اصلا فککنم ایمیلو هم نمیخونه!!!
    من باید November 26 اونجا باشم و کلاسام شروع میشه...
    بعد امروز که 2 Oktober یعنی تقریبا دو ماه قبل اونجا بودنم، بهش میل زدم، نوشته 8 هفته طول میکشه کار کردن روی ویزات، دیره دیگه، برو با دانشگات صحبت کن یه پذیرش دیگه بگیر!!!!
    فکر کنم این جمله دم دستشه یکی در میون واسه دانشجوها، Copy, Past میکنه...!
    الان به نظرتون من چیکار میتونم بکنم؟
    لطفا اگه کسی راه حلی داره بگه بهم، این همه زحمتم به باد نره...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_68 نمایش پست ها
    سلام
    اینقد بچه ها میگید این آقای مالکی آدم منطقیه! منطق پیشکش، اصلا فککنم ایمیلو هم نمیخونه!!!
    من باید November 26 اونجا باشم و کلاسام شروع میشه...
    بعد امروز که 2 Oktober یعنی تقریبا دو ماه قبل اونجا بودنم، بهش میل زدم، نوشته 8 هفته طول میکشه کار کردن روی ویزات، دیره دیگه، برو با دانشگات صحبت کن یه پذیرش دیگه بگیر!!!!
    فکر کنم این جمله دم دستشه یکی در میون واسه دانشجوها، Copy, Past میکنه...!
    الان به نظرتون من چیکار میتونم بکنم؟
    لطفا اگه کسی راه حلی داره بگه بهم، این همه زحمتم به باد نره...
    خب این یه واقعیته که کار ویزای هم بین شیش تا هشت هفته طول می کشه، اگه قرار باشه ویزای شما به آخر نوامبر برسه، شما باید همین امروز فردا برین سفارت!!! که خب حالا میگن وقت اضطراری ولی نه دیگه واسه فردا که! من خودم وقت اضطراری گرفتم، ولی حدودا برای یه ماه بعد از زمانی که ایمیل زدم به آقای مالکی!
    شما الان بهترین راهت اینه که یه ایمیل به دانشگاه بزنی که یه نامه به شما بده که مثلا شما اگه 15 دسامبر یا مثلا 1 ژانویه هم ثبت نام کنی اکی ه. بعد در خواست وقت اضطراری کنی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering and Management (IEM), FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    خب این یه واقعیته که کار ویزای هم بین شیش تا هشت هفته طول می کشه، اگه قرار باشه ویزای شما به آخر نوامبر برسه، شما باید همین امروز فردا برین سفارت!!! که خب حالا میگن وقت اضطراری ولی نه دیگه واسه فردا که! من خودم وقت اضطراری گرفتم، ولی حدودا برای یه ماه بعد از زمانی که ایمیل زدم به آقای مالکی!
    شما الان بهترین راهت اینه که یه ایمیل به دانشگاه بزنی که یه نامه به شما بده که مثلا شما اگه 15 دسامبر یا مثلا 1 ژانویه هم ثبت نام کنی اکی ه. بعد در خواست وقت اضطراری کنی.
    دوست عزیز!
    من نگفتم فردا یا پسفردا برم!
    همون شش هفته ای که شما میگیی هم طول بکشه!!! (با اینکه خیلی ها رو میشناسم 4 هفته ای ویزاشونو گرفتن)
    یه هفته دیگه هم به من وقت میداد میشد...
    اما جالب اینجاست که توی میلش اینو واسه من نوشته:
    die bearbeitung des Visumantrags beträgt in der regel bis 8 Wochen. Sie werden leider es nicht schaffen, rechtzeitig Ende Okr. Ihr Visum zu bekommen
    مگه من میخوام آخر اکتبر اونجا باشم که اینو نوشته...(به موقع آخر اکتبر ویزاتو نمیگیری!!!!!)
    اما چه کنیم دیگه، کلا آدمای جالبیو میشه دید تو این دنیا...
    ولی در هر صورت ممنون از راهنماییت دوست عزیز.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_68 نمایش پست ها
    دوست عزیز!
    من نگفتم فردا یا پسفردا برم!
    همون شش هفته ای که شما میگیی هم طول بکشه!!! (با اینکه خیلی ها رو میشناسم 4 هفته ای ویزاشونو گرفتن)
    یه هفته دیگه هم به من وقت میداد میشد...
    اما جالب اینجاست که توی میلش اینو واسه من نوشته:
    die bearbeitung des Visumantrags beträgt in der regel bis 8 Wochen. Sie werden leider es nicht schaffen, rechtzeitig Ende Okr. Ihr Visum zu bekommen
    مگه من میخوام آخر اکتبر اونجا باشم که اینو نوشته...(به موقع آخر اکتبر ویزاتو نمیگیری!!!!!)
    اما چه کنیم دیگه، کلا آدمای جالبیو میشه دید تو این دنیا...
    ولی در هر صورت ممنون از راهنماییت دوست عزیز.
    به نظر من می تونین دوباره ایمیل بزنین و تاکید کنین که آخر نوامبر می خواین، نه اکتبر، شاید اشتباهی خونده. می تونین زنگ هم بزنین، اگه بتونین باهاش صحبت کنین بازم راهنمایی تون می کنه.
    ولی بازم این انتظار که بگن یه هفته دیگه بیا واقعا انتظار زیادیه، چون خیلی ها هستن که مثلا سه هفته پیش درخواست وقت اضطراری دادن و وقت نبوده و برای یه ماه بعد بهشون دادن، حالا شما می خواین بگین برای من برای همین هفته ی آینده وقت بده. ولی بازم انشاء الله که وقت پیدا کنه و بهتون بده. کلا هرچی از وقت شروع کلاسا بیشتر بگذره خب درخواست ها کمتر میشه و راحت تر میشه وقت گرفت. به نظر من شما دوباره تلاش کن.

Junior Member

من سه هفته پیش به آقای مالکی میل زدم و درخواست وقت اضطراری کردم. توی دعوتنامه ام نوشته شروع دوره از اول دسامبر. بعد سه هفته هنوز هیچ جوابی نگرفتم. هفته پیش هم به آقای مالکی زنگ زدم و گفتند که میلت رو خوندم صبر کن جواب میدیم. شماها معمولا بعد چند وقت جواب گرفتین؟ سه هفته دیر نیست؟ من نگرانم که به موقع نرسم. به نظرتون باید دوباره میل بزنم یا همچنان صبر کنم؟

نگران نباشید. من 3 روز مونده به مصاحبم بهم اکی قطعی وقت رو برام میل کرد. فرصت کافی دارید.

Junior Member

آخه رشته من (شیمی) جزء رشته های خاصه و تازه پایان نامه ارشدم هم روی نانو بوده که کار رو بدتر می کنه. یعنی ممکنه پروسه گرفتن ویزام خیلی طولانی بشه. این یه کم نگرانم کرده. زنگ زدن یا میل زدن دوباره به آقای مالکی ممکنه عصبانی اشون کنه یا اگه زنگ یا میل بزنم بهتره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.bz نمایش پست ها
    آخه رشته من (شیمی) جزء رشته های خاصه و تازه پایان نامه ارشدم هم روی نانو بوده که کار رو بدتر می کنه. یعنی ممکنه پروسه گرفتن ویزام خیلی طولانی بشه. این یه کم نگرانم کرده. زنگ زدن یا میل زدن دوباره به آقای مالکی ممکنه عصبانی اشون کنه یا اگه زنگ یا میل بزنم بهتره؟
    شما دوباره یه زنگ بزنین، مجددا بهتون میگه ایمیل بزنین! بعد ایمیل بزنین بالاخره جواب میده. عصبانی نمیشه بنده خدا ولی معمولا درخواست ها خیلی زیاده، هی باید یادآوری کنین بهش. من تقریبا برای یه ماه بعد از اولین ایمیلم تونستم وقت بگیرم ازش، ولی یه دو سه بار زنگ و دو سه بار هم ایمیل زدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)