صفحه 187 از 251 نخستنخست ... 87137177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197237 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,861 تا 1,870 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط jafaar نمایش پست ها
    بزرگوار بنده قصد نقد کردن پست شما رو نداشتم طرف صحبتم تمام کسانی بودند که میگفتند وقت اضطراری به هیچ وجه داده نمیشه. چون قبل از اینکه خود من اقدام کنم این تاپیک رو خونده بودم و دیده بودم که کسانی به قطعیت می گفتند که همچین چیزی امکان نداره و من تقریبا ناامید شده بودم، اما با خودم گفتم که یه ایمیل دادن که مساله ای نیست تهش میگن نه! از این که بدتر نمیشه! خلاصه ایمیل دادم به همون خانم زنگنه که آدرسشو صفحه قبل گذاشتم و در کمال ناباوری در کمتر از نیم ساعت خانمی به نام Ann Hake جواب ایمیل رو داد و برام وقت رو گرفت.
    اینی که شما میفرمایید چه اصراری به وقت اضطراری هست، هم جوابش روشنه، همه که در شرایط یکسانی قرار ندارن ممکنه مساله پیش اومده باشه که به شیوه عادی نشه وقت گرفت و یا همون طور که از اسمش پیداس اضطرار در کار باشه و اصولا سفارت هم به همین دلیل این وقت رو به کسانی که تشخیص بده اضطرار واقعا وجود داره میده و طبیعتا کسی که فقط به عنوان زرنگی بخواد از این امکان استفاده بکنه رو رد میکنه!
    سلام به شما، میشه آدرس ایمیل خانم Ann Hake رو بذارین، ممنونم از لطف شما

سلام
    من روز سه شنبه برای وقت اضطراری ایمیل زدم، (می دونم که تقریبا غیر ممکنه ولی بازم گفتم شانسم رو امتحان کنم) ولی هنوز بعد پنج روز هیچ جوابی بهم ندادند. یعنی نباید اگر قرار بود درخواستم رو ریجکت هم بکنند، یه ایمیلی بهم می رسید تا الان؟!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazli_m_1366 نمایش پست ها
    سلام
    من روز سه شنبه برای وقت اضطراری ایمیل زدم، (می دونم که تقریبا غیر ممکنه ولی بازم گفتم شانسم رو امتحان کنم) ولی هنوز بعد پنج روز هیچ جوابی بهم ندادند. یعنی نباید اگر قرار بود درخواستم رو ریجکت هم بکنند، یه ایمیلی بهم می رسید تا الان؟!!!
    سلام. سما به ایمیل بخش ویزا ایمیل زدید؟ چون تا جایی که می دونم اگر نتوانند وقت بدن باز هم اطلاع می دهند.
    مقطع و نوع پذیرشتون رو می فرمایید...

نقل قول نوشته اصلی توسط poooo47 نمایش پست ها
    سلام. سما به ایمیل بخش ویزا ایمیل زدید؟ چون تا جایی که می دونم اگر نتوانند وقت بدن باز هم اطلاع می دهند.
    مقطع و نوع پذیرشتون رو می فرمایید...
    من به همون ادرس ایمیلی که برای بخش ویا هست که چند تا پست قبل تر هم اینجا گفته بودند، ایمیل زدم. مقطع من مستر هست. شنیدم که وقت اضطراری رو برای دکترا و کسانی که فاند دارند میدن ولی باز هم گفتم کوچکترین شانس رو امتحان کنم. ولی کلا جوابی ندادند.

ApplyAbroad Veteran

سلام دوستان

کسی اخیراً موفق شده که از طریق ایمیل وقتِ اضطراری بگیره؟

متاسفانه امروز صبح به من جواب منفی دادن. درحالی که فکر میکردم تمام شرایط لازم رو برای گرفتن چنین وقتی دارم. شایدم دلیلش این بود که وقتی دیدم جوابی نمیدن دو سه بار بهشون ایمیل زدم و سوالم رو تکرار کردم.

Junior Member

میشه بفرمایید شرایطتون چیه؟ مقطع، فاند، دانشگاه؟ آیا استادتون/دانشگاهتون هم درخواستتون رو ساپورت کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی اخیراً موفق شده که از طریق ایمیل وقتِ اضطراری بگیره؟

متاسفانه امروز صبح به من جواب منفی دادن. درحالی که فکر میکردم تمام شرایط لازم رو برای گرفتن چنین وقتی دارم. شایدم دلیلش این بود که وقتی دیدم جوابی نمیدن دو سه بار بهشون ایمیل زدم و سوالم رو تکرار کردم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط poooo47 نمایش پست ها
    میشه بفرمایید شرایطتون چیه؟ مقطع، فاند، دانشگاه؟ آیا استادتون/دانشگاهتون هم درخواستتون رو ساپورت کرده؟
    من برای مقطع فوق دکترا اقدام کردم. پذیرش فول فاند دارم و قراردادم رو هم (که از همین چند روز آینده شروع میشه!) ضمیمه ایمیل کردم. ولی در جواب نوشتند که متاسفانه و به دلیل شلوغی این روزهای سفارت امکان وقت اضطراری از طریق ایمیل وجود نداره.

در مورد ساپورت استاد یا دانشگاه منظورتون رو متوجه نشدم. آیا میشه که از طرف استاد هم برای گرفتن وقت سفارت پیگیری کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    من برای مقطع فوق دکترا اقدام کردم. پذیرش فول فاند دارم و قراردادم رو هم (که از همین چند روز آینده شروع میشه!) ضمیمه ایمیل کردم. ولی در جواب نوشتند که متاسفانه و به دلیل شلوغی این روزهای سفارت امکان وقت اضطراری از طریق ایمیل وجود نداره.

در مورد ساپورت استاد یا دانشگاه منظورتون رو متوجه نشدم. آیا میشه که از طرف استاد هم برای گرفتن وقت سفارت پیگیری کرد؟
    سلام. دوست بنده همین هفته پیش با وقت اظطراری برای مصاحبه رفت. این که فوق دکتری هستید و فاند دارید بنظرم خیلی مهمه و اینکه بله، اگر دانشگاه و استاد شما حمایت کنند امکان داره نتیجه تغییر کنه. چون از دوستم در ایمیلی حمایت کردند.

Junior Member $Farzad$ آواتار ها

سلام دوستان

آیا بخش فرهنگی سفارت هم مثل بخش روادید آدرس ایمیل مجزایی داره که از آلمان برای وقت اضطراری باهاشون تماس بگیرن و درخواست کنند؟
    میخواستم برا محکم کاری بسپرم از دانشگاه به هردو بخش فرهنگی و ویزا ایمیل بزنن..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط $Farzad$ نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا بخش فرهنگی سفارت هم مثل بخش روادید آدرس ایمیل مجزایی داره که از آلمان برای وقت اضطراری باهاشون تماس بگیرن و درخواست کنند؟
    میخواستم برا محکم کاری بسپرم از دانشگاه به هردو بخش فرهنگی و ویزا ایمیل بزنن..
    به نظر میاد جدیدا فقط بخش ویزا وقت میده... بسته به شرایط شما یا وقت اظطراری میدن یا نمیدن...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)