صفحه 19 از 251 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

سلام ... من امروز ۳۱ اکتبر تونستم با آقای مالکی البته بعد از ۲ روز تماس گرفتن صحبت کنم ... بهشون میل هم زده بودم امروز جواب دادن بالاخره بعد از چندین بار ... اگر می خواین کارتون راه بیوفته و وقت اضطراری بگیرید باید یکم پافشاری کنید ....

Junior Member

سلام دوستان...امیدوارم همه خوب باشید..من و همسرم برای تخصص پزشکی اقدام کرده بودیم و رفتیم برای ویزای شنگن مصاحبه ...چون با 3 استاد تو 3 بیمارستان هر دو ما وقت مصاحبه داشتیم...ولی اونا گفتن باید ما از هم جدا بریم المان...به همسرم دادن و منو رد کردن...اصلا نمی دونیم چرا؟همه مدارک کامل بود..حساب پرو پیمون تا سند ..فقط من اشتغال به کار نداشتم همین...و اشکال ما این بود که خیلی استرس داشتیم که مشهود بود...الان من باید هر چه سریعتر وقت بگیرم..برای 20 روز دیگه که همسرم بر می گرده ..ولی هر کار می کنم با اینکه دسامبر بازه وقتاش ولی نمی تونم وقت بگیرم..انگار بلوک شدم..این بلوک تا کیه؟ باید چکار کنم؟آیا اقای مالکی کمک می کنه بلوک برداشته بشه..اونا گفتن همسرت که برگشت می تونی تو بری ..آیا راست می گن یا ممکنه دوباره منو رد کنن؟به نظرتون من چکار کنم؟پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم ..خیلی نگرانم...

Junior Member

با سلام، دوستان کسی می تونه در این مورد منو راهنمایی کنه؟
    من به آقای مالکی برای یک وقت اضطراری email زدم ولی ایشون دیر جوابمو دادن. چون سیستم تعیین وفت باز شده بود من یه وقت برای ژانویه گرفتم که آقای مالکی جواب دادن و بهم یه وقت زودتر دادن. حالا نگرانیم اینه که چون نمی تونم وقت اولی که گرفته بودم رو کنسل کنم مشکلی پیش نیاد که 2 تا وقت برام در سیستم ثبت شده.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط azad_tlo نمایش پست ها
    من به آقای مالکی برای یک وقت اضطراری email زدم ولی ایشون دیر جوابمو دادن. چون سیستم تعیین وفت باز شده بود من یه وقت برای ژانویه گرفتم که آقای مالکی جواب دادن و بهم یه وقت زودتر دادن. حالا نگرانیم اینه که چون نمی تونم وقت اولی که گرفته بودم رو کنسل کنم مشکلی پیش نیاد که 2 تا وقت برام در سیستم ثبت شده.
    به همون آقای مالکی زنگ بزنین و بپرسین که چطوری باید وقت دیگه اتون رو کنسل کنین. میشه کنسل کرد. فقط من نمی دونم اون ایمیل درخواست کنسلی رو باید به کی بزنین (زمان ما به خود آقای مالکی بود ولی الان فکر کنم باید به یه جای دیگه بزنین، ضمنا شاید اگه تو فروم ها بگردین پیدا کنین روشش رو، من یه جایی به چشمم خورده ولی نمی دونم کجا و تو کدوم تاپیک)

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط azad_tlo نمایش پست ها
    مشکلی نیست. نمیدونم البته چرا ایشون در جواب ایمیل شما نگفته که اگر وقت دارید اعلام کنید تا کنسل بشه؛ چون من خودم شرایط شما را داشتم اما وقتی به من وقت اضطراری دادند یا ایمیل توی ایمیل نوشته بود اگر وقت گرفتید قبلا اعلام کنید تا به دیگران داده باشه. همونطور که دوستمون گفتند به آقای مالکی بگین خودشون درستش می کنند
    inactive account

سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید
    من نامه ی پذیرشم رو تازه گرفتم و اومدم تو سایت سفارت که وقت بگیرم دیدم زودترین وقتی که می تونم بگیرم 9 بهمنه کلاس منم 10 فروردین شروع میشه(یعنی دو ماه بعدش) حالا سوالم اینه که وقت بگیرم؟ویزام میرسه؟ یا ریسک نکنم و به آقای مالکی ایمیل بزنم وقت اضطراری بگیرم؟

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان عزیز که با حوصله جواب همدیگه رو میدن. امیدوارم منم روزی بتونم کسی رو راهنمائی کنم...
    من برا فرصت مطالعاتی شش ماهه پرونده ام رو تو اداره بورس تشکیل دادم، نامه هاش رو نذاشتن برم همونجا بگیرم، پست کردن الان 10 روز میشه هنوز نرسیده!!! متاسفانه تهران نیستم، ولی به محض این که نامه هام برسه میرم اداره بورس (البته اگه برسه، فکر کنم پست عادیش کردن). نامه معرفی به نظام وظیفه برا گرفتن پاسپورت هم جز نامه هاست. باید براش وثیقه بذارم. با توجه به این که شروع دوره شش ماهه ام از 15 فوریه ست، به نظرتون از الان برا نوبت اضطراری به آقای مالکی ایمیل بدم (با توجه به این که هنوز پاسپورت هم ندارم)؟
    من 16 اکتبر pdf نامه پذیرش رو گرفتم، ولی پاسپورت نداشتم که درخواست نوبت بدم. نمیگن چرا تا حالا نوبت نگرفتی؟

Junior Member

با سلام مجدد
    من شنیدم اگه نامه وزارت امور خارجه رو ببریم سفارت، بدون نوبت میشه رفت برا مصاحبه ویزای اقامت فرصت مطالعاتی 6ماهه! آیا این راسته؟ آخه من میتونم نامه وزارت رو تهیه کنم. کسی از دوستان تا به حال این کارو کرده یا در این مورد خبر موثق داره؟
    با تشکر قبلی

سلام دوستان من اول مارچ باید آلمان باشم و سفارت اعلام کرده که 11 دسامبر وقت دهی مجدد هست. به نظر شما برای من دیر نمیشه که که از این طریق وقت بگیرم یا بهتره تقاضای وقت اضطراری کنم؟ برای وقت گیری آنلاین نزدیکترین و دورترین وقت ممکن چی هست؟ میشه درباره مشکلاتی که ممکنه حیا وقت گیری پیش بیاد صحبت کنید ؟ من اولین باره میخوام وقت بگیرم و نگرانم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad1925 نمایش پست ها
    سلام دوستان من اول مارچ باید آلمان باشم و سفارت اعلام کرده که 11 دسامبر وقت دهی مجدد هست. به نظر شما برای من دیر نمیشه که که از این طریق وقت بگیرم یا بهتره تقاضای وقت اضطراری کنم؟ برای وقت گیری آنلاین نزدیکترین و دورترین وقت ممکن چی هست؟ میشه درباره مشکلاتی که ممکنه حیا وقت گیری پیش بیاد صحبت کنید ؟ من اولین باره میخوام وقت بگیرم و نگرانم
    سلام من تازه واردم تو سایت، ولی جوابتو میدونم!
    تو دسامبر وقتای مصاحبه فوریه رو میدن، اگه 1 فوریه هم وقت بگیری یک ماهه (اول مارچ) بهت ویزا نمیدن! اگه مدارکت تکمیله تقاضای وقت اضطراری بده، یا سعی کن زودی مدارکتو آماده کنی، به آقای مالکی ایمیل بده که مثلاً برا یه هفته دیگه بهت وقت اضطراری بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)