صفحه 190 از 251 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

سلام دوستان، همسر من در 6 بهمن درخواست وقت سفارت دانشجویی کرده برای مقطع مستر، حالا الان دانشگاه تو نامه پذیرشش گفته باید در اول فروردین یعنی حدود 1 ماه دیگه آلمان باشه برای یک آزمون ورودی، با این اوضاع که یک درخواست عادی داده میتونه الان یه وقت اضطراری هم بگیره؟؟ اینکار خلاف حساب نمیشه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط paziresh20 نمایش پست ها
    سلام دوستان، همسر من در 6 بهمن درخواست وقت سفارت دانشجویی کرده برای مقطع مستر، حالا الان دانشگاه تو نامه پذیرشش گفته باید در اول فروردین یعنی حدود 1 ماه دیگه آلمان باشه برای یک آزمون ورودی، با این اوضاع که یک درخواست عادی داده میتونه الان یه وقت اضطراری هم بگیره؟؟ اینکار خلاف حساب نمیشه؟؟
    منم یه هفته بعد از اینکه وقت عادی درخواست دادم..ایمیل زدم برای وقت اضطراری.. که متاسفانه هنوز جواب ندادن. من تو ایمیلم رفرنس نامبرم نوشتم که یه وقت خلاف مقررات نباشه..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid6 نمایش پست ها
    منم یه هفته بعد از اینکه وقت عادی درخواست دادم..ایمیل زدم برای وقت اضطراری.. که متاسفانه هنوز جواب ندادن. من تو ایمیلم رفرنس نامبرم نوشتم که یه وقت خلاف مقررات نباشه..
    دقیقا کی وقت اضطراری گرفتید؟
    و با کدوم ایمل سفارت درخواست وقت اضطراری گرفتید؟

Junior Member

دقیقا کی وقت اضطراری گرفتید؟
    و با کدوم ایمل سفارت درخواست وقت اضطراری گرفتید؟

من به این ایمیل visa-info@teheran.diplo.de ایمیل زدم.. اما گفتم که هنوز جواب ندادن.. 30 jan ایمیل زدم.

Senior Member bayazee آواتار ها

ایمیل بزنید و شرایطتون رو بگید. ظاهرا فقط برای دوره دکتری با فاند وقت اضطراری دادن. اون هم ویزای تحصیلی. شما باید درخواست شینگن بکنید احتمالا. یا روال همین دانشجویی رو طی کنید. حدس من این هست که نمی شه ۲ تا وقت گرفت و تو سایت هم اگر اشتباه نکنم گفته شده. سیستم هم احتمالا این اجازه رو نمی ده.

حتی با وقت اضطراری شینگن هم خیلی سخته به موقع برسید.
    برای ویزای دانشجویی هم احتمالا تا اواسط اسفند بهتون وقت می دن برای اواسط فرودین.

به نظرم از دانشگاه هم پیگیری کنید و عقب بندازید ...

من خودم وقت اضطراری 5 ماه پیش گرفتم. فقط و فقط در صورت داشتن فاند و اثبات اینکه این فاندتون میپره بهتون وقت اضطراری میدن. در ضمن در وقت اضطراری عموما پرونده ها سریع تر بررسی میشه. به هرحال اگه فاند ندارید به هیچ وجه منتظر وقت اضطراری نباشید و ایمیل زدن بی مورد هم فقط کار خودتون و دیگران خراب میکنه، در ضمن دوستان اگه این نکته رو رعایت کنند حق کسانی که فاند دارند از بین نمیره. پذیرش احتمالش خیلی زیاده دوباره بگیرید اما فاند به ندرت ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering / Tsinghua University

سلام دوستان. ممکنه کسی راهنمایی کنه که برای گرفتن وقت اضطراری تو ایمیل علاوه بر گفتن تاریخ دعوتنامه و پیوست اون، باید به چه مواردی اشاره کنیم؟ شرح کامل دلیل سفر و یا میزان فاندی که دانشگاه پرداخت میکنه هم لازمه یا اینکه بهتره ایمیل کوتاه و مختصر باشه و پیوست دعوتنامه خودش گویای همه چیز هست؟ همینطور عنوان این ایمیل رو چی باید بزنیم؟
    من یه بار درخواست معمولی دادم ولی سفارت به دلیلی نامعلوم کنسلش کرد دوباره درخواست دادم ولی با این وضع سفارت فکر نکنم به تایم دعوتنامه ام برسه و باید وقت اضطراری بگیرم.
    متشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_eee_000 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممکنه کسی راهنمایی کنه که برای گرفتن وقت اضطراری تو ایمیل علاوه بر گفتن تاریخ دعوتنامه و پیوست اون، باید به چه مواردی اشاره کنیم؟ شرح کامل دلیل سفر و یا میزان فاندی که دانشگاه پرداخت میکنه هم لازمه یا اینکه بهتره ایمیل کوتاه و مختصر باشه و پیوست دعوتنامه خودش گویای همه چیز هست؟ همینطور عنوان این ایمیل رو چی باید بزنیم؟
    من یه بار درخواست معمولی دادم ولی سفارت به دلیلی نامعلوم کنسلش کرد دوباره درخواست دادم ولی با این وضع سفارت فکر نکنم به تایم دعوتنامه ام برسه و باید وقت اضطراری بگیرم.
    متشکر
    دوست عزیز اینکه چی مینویسین مهم نیست اینکه چی واسشون اتچ میکنین مهمه سفارت فقط برمبنای مدارک وقت اضطراری میده.گواهی مبلغ فاند تاریخ شروع دوره اسکن پاسپورت و کانفورمیشن استاد فرستادن اینا ضروریه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering / Tsinghua University

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    دوست عزیز اینکه چی مینویسین مهم نیست اینکه چی واسشون اتچ میکنین مهمه سفارت فقط برمبنای مدارک وقت اضطراری میده.گواهی مبلغ فاند تاریخ شروع دوره اسکن پاسپورت و کانفورمیشن استاد فرستادن اینا ضروریه.
    خیلی ممنون. دوستان تو پست های قبلی گفتن که به همین ایمیل Visa-info@tehran.diplo-de درخواست رو میفرستیم. از اونجایی که حجم ایمیل های که به این آدرس فرستاده میشه بالاست احتمال داره این ایمیل درخواست وقت اضطراری رو هم مثل اکثر ایمیلهای دیگه نخونده فقط یک جواب auto reply براش بفرستن. برای همین آیا عنوان خاصی باید در ایمیل ذکر کنیم که بهش توجه کنن و بازش کنن؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_eee_000 نمایش پست ها
    خیلی ممنون. دوستان تو پست های قبلی گفتن که به همین ایمیل Visa-info@tehran.diplo-de درخواست رو میفرستیم. از اونجایی که حجم ایمیل های که به این آدرس فرستاده میشه بالاست احتمال داره این ایمیل درخواست وقت اضطراری رو هم مثل اکثر ایمیلهای دیگه نخونده فقط یک جواب auto reply براش بفرستن. برای همین آیا عنوان خاصی باید در ایمیل ذکر کنیم که بهش توجه کنن و بازش کنن؟
    عنوان ایمیل رو برای وقت اضطراری اگه میخوایید کوتاه باشه میتونید بنویسید notfalltermin

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)