صفحه 200 از 251 نخستنخست ... 100150190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210250 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,991 تا 2,000 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryary نمایش پست ها
    با سلام و احترام،

من دو سه روز پیش واسه وقت اضطراری ایمیل زدم به سفارت و موقع ارسال ایمیل فقط دعوتنامه استاد و بورس رو ضمیمه کردم- قبلا هم ایمیل اولیه (و نه ایمیل تاییدیه دوم) رو گرفته بودم و شماره پرونده رو تو ایمیل قید کردم.
    یه سوالی که داشتم اینکه چقدر طول میکشه که سفارت جواب بدن؟
    آیا به استادم بگم که اونم به سفارت ایمیل بزنه؟ چه چیزایی رو موقع ایمیل ضمیمه کنم؟

مرسی از راهنمایی هاتون
    برای من 2 هفته طول کشید تا جواب بدن. بله، از استادتون بخواید حتما ایمیل بزنه و شرایط رو براشون توضیح بده. نامه پذیرش و کپی پاسپورت رو ضمیمه کنید و رفرنس نامبری که تو ایمیل اول دریافت کردید رو هم ذکر کنید.

Junior Member

دوستان این ایمیلی که توی پست های اول برای گرفتن وقت اضطراری گذاشته شده کار نمی کنه. کسانی که جدیدا ایمیل زدین ممکنه آدرس ایمیل رو بدین. ممنونم

Junior Member

با عرض سلام
    توی یکی از پستا قدیم گفته بودن باید ایمیلو که فرستادید زنگ هم بزنید بگید بخونن ایمیل رو. برای درخواست وقت اضطراری بعد ارسال ایمیل باید زنگ بزنیم سفارت گم نکنن ایمیلو هنوز؟
    چون ۳ بار تاحالا ایمیل زدم اصلا جواب ندادن بعد ۱ ماه. به نظر میاد اصلا ایملا رو نمی خونن.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Sharif U of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sprbi نمایش پست ها
    با عرض سلام
    توی یکی از پستا قدیم گفته بودن باید ایمیلو که فرستادید زنگ هم بزنید بگید بخونن ایمیل رو. برای درخواست وقت اضطراری بعد ارسال ایمیل باید زنگ بزنیم سفارت گم نکنن ایمیلو هنوز؟
    چون ۳ بار تاحالا ایمیل زدم اصلا جواب ندادن بعد ۱ ماه. به نظر میاد اصلا ایملا رو نمی خونن.
    با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط thewinner نمایش پست ها
    دوستان این ایمیلی که توی پست های اول برای گرفتن وقت اضطراری گذاشته شده کار نمی کنه. کسانی که جدیدا ایمیل زدین ممکنه آدرس ایمیل رو بدین. ممنونم

من به همون ایمیلی که تو خود سفارت گفته شده ایمیل زدم درخواست وقت اضطراری برای ویزای دانشجویی کردم و یک هفته بعد پاسخ دادن، بدون هیچ تماسی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rinooo نمایش پست ها
    من به همون ایمیلی که تو خود سفارت گفته شده ایمیل زدم درخواست وقت اضطراری برای ویزای دانشجویی کردم و یک هفته بعد پاسخ دادن، بدون هیچ تماسی.
    ممنون از پاسختون

امروز بلاخره تونستم باهاشون تماس بگیرم گفتند به هیچ وجه وقت اضطراری نمیدن به دانشجوهای ارشد و کارشناسی!

من توی ماه may درخواست وقت دادم. با دانشگاه تماس گرفتم گقتند می تونن غیر حضوری من رو ثبت نام کنند تا deadlineشون. دوستان کسی اطلاع داره با این مدل وقت دادن سفارت من اگه به آخر ترم برسم چه بلایی سرم میاد؟

با تشکر

Junior Member

ممنون از پاسختون

امروز بلاخره تونستم باهاشون تماس بگیرم گفتند به هیچ وجه وقت اضطراری نمیدن به دانشجوهای ارشد و کارشناسی!

من توی ماه may درخواست وقت دادم. با دانشگاه تماس گرفتم گقتند می تونن غیر حضوری من رو ثبت نام کنند تا deadlineشون. دوستان کسی اطلاع داره با این مدل وقت دادن سفارت من اگه به آخر ترم برسم چه بلایی سرم میاد؟

با تشکر
    اگه ویزا بگیرین و دانشگاه نامه بده مبنی بر اینکه میتونین تا اون تاریخ حاضر بشین سر کلاس، می تونین برید. شما در تماس با سفارت اطلاعاتی نگرفتین که آیا وضعیت وقت دهی بهتر میشه یا بد تر میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamer_69 نمایش پست ها
    اگه ویزا بگیرین و دانشگاه نامه بده مبنی بر اینکه میتونین تا اون تاریخ حاضر بشین سر کلاس، می تونین برید. شما در تماس با سفارت اطلاعاتی نگرفتین که آیا وضعیت وقت دهی بهتر میشه یا بد تر میشه؟
    ممنون از راهنماییتون
    بهشون گفتم من حساب کردم 6 ماهه دیگه حداکثر وقت میدید که کارام رو انجام دادم، گفتند ما خودمونم نمی دونیم کی می تونیم وقت بدیم شما چجوری حساب کردی!
    گفت فقط صبر کنید وقتتون بیاد
    کلا سفارت برنامشون معلوم نیست که بشه بهش حساب کرد. اگه دانشگاه بگه تا فلان تاریخ باید برای این ترم برسی ولی نرسم چی میشه؟ ممکنه اخراج بشم یا مثل ایران غیبت ترم بخورم؟ یا ممکنه مرخصی بدن یه ترم؟ باتوجه به اینکه گفتن دیفر نمی کنن به ترم بعد
    ویرایش توسط sprbi : September 20th, 2017 در ساعت 10:37 AM

Junior Member

ممنون از راهنماییتون
    بهشون گفتم من حساب کردم 6 ماهه دیگه حداکثر وقت میدید که کارام رو انجام دادم، گفتند ما خودمونم نمی دونیم کی می تونیم وقت بدیم شما چجوری حساب کردی!
    گفت فقط صبر کنید وقتتون بیاد
    کلا سفارت برنامشون معلوم نیست که بشه بهش حساب کرد. اگه دانشگاه بگه تا فلان تاریخ باید برای این ترم برسی ولی نرسم چی میشه؟ ممکنه اخراج بشم یا مثل ایران غیبت ترم بخورم؟ یا ممکنه مرخصی بدن یه ترم؟ باتوجه به اینکه گفتن دیفر نمی کنن به ترم بعد
    شما اگه به این ترم نرسین پذیرشتون میپره، اینکه دانشگاه براتون دیفر می کنه یا نه باید از خودشون بپرسین. بعضی دانشگاه ها امکان Enroll کردن به صورت آنلاین دارن و معمولا تا تاریخ پایان کلاس ها امکان حاضر شدن توی دانشگاه وجود داره. شما هم اگه این ترم نرسیدین دوباره اپلای کنین شانس پذیرش مجدد زیاده و امیدوارم با این شرایط به ترم بعد برسین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M. Sc Inorganic Chemistry

سلام وقت بخیر
    ببخشید بعد از دزیافت وقت اضطراری باید به ایمیل اول حاوی کد رفرانس رجوع کرد و از آنجا روی لینک لغو درخواست وقت کلیک کنیم؟
    من اینجوری شنیدم خواستم ببینم درسته مطلب؟
    ممنون

Junior Member r123oza آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudr89 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    ببخشید بعد از دزیافت وقت اضطراری باید به ایمیل اول حاوی کد رفرانس رجوع کرد و از آنجا روی لینک لغو درخواست وقت کلیک کنیم؟
    من اینجوری شنیدم خواستم ببینم درسته مطلب؟
    ممنون
    سلام
    چقدر طول کشید که بهتون جواب وقت اضطراری رو دادن.
    من دیروز ایمیل زدم اما هنوز جوابی نگرفتم. به visainfo ایمیل زدید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)