صفحه 201 از 251 نخستنخست ... 101151191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,001 تا 2,010 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

سلام به همه ی دوستان عزیز،
    من از صبح از صفحه ی یکم این فروم شروع کردم به خوندن تا به الان که صفحه ی آخر به اتمام رسید. خوب تقریبا با تجربیات دوستان از سال 2012 آشنا شدم تا الان که اواخر 2017 ایم. طبق داستان ها و تجربیات دوستان متوجه شدم هرگاه یا هرسالی که دوستان به مشکل خیلی حادی از جانب سفارت برخورده اند، با هم همصدا شده اند و بطور جدی و صراحت نامه ای نوشته اند و اعتراضشان را برای چندین ارگان فرستادند که بالاخره هم به موفقیت رسیدند. چرا زور رو قبول کنیم به همین راحتی؟ چرا میگن از الان وقت بگیر برای سال آینده که اونم 50/50 شاید بشه شاید نشه قبول کنیم؟! باید بگیم نخیرررررر من الان پذیرش گرفتم و برای همین امسال هم باید وقت سفارت بهم بدن. اگه جمعیت اتباع خارجی زیاد شده تو آلمان، غیر منطقیه که فقط ایرانی خارجیه!!!! حتی اگه اینطور باشه و فقط برای ایرانی ها سختگیری کنن چرا زمان پذیرش سختگیری نکردن؟ اصلا چرا در طول 10 سال هیچ تغییر خاصی در که روند صدور ویزا ایجاد نشده چه بسا که با این سایت مسخره شان بدتر هم شده؟ دوستان خواهش میکنم ازتون بیاین دست جمعی مثل دوستان سالهای قبل اعتراض کنیم. متن اعتراضی مون رو بنویسیم و همه امضا کنند و اینقدر بیخیال نگذریم از حق مون، خواهش میکنم اعتراض کنید، شاید اعتراض راهی رو برامون باز کنه که برای آیندگان هم بدرد بخوره. تا کی ظلم رو سر ما باشه؟ مگه چه جرم و خلافی کریم که همه جا بر عله ما همه ظلم میکنن... و به قول شاعر من اگر برخیزم ، تو اگر برخیزی ، همه برمیخیزند!

Junior Member

سلام لطفا یکی پیشقدم بشه نامه را بنویسه بعد بگین که ما چه باید چه جوری امضا کنیم.

Junior Member

اینا اعتراضهای سال های پیش هست توسط یچه ها، حالا من سعی میکنم یه نامه ای بنویسم ولی هرکی هم سعی کنه بنویسه خودش، که در نهایت فکرهامون رو روهم بذاریم یه متن خوب و تاثیرگذاری بدیم.. ممنون که حمایت میکنید، به امید پیروزی... بدونید با ذست رو دست گذاشتن هیچ مشکلی حل نمیشه، خودمون باید یه فکری به حال مشکلمون کنیم و در نهایت یه روزی لذت خواهیم برد از تلاشمون.

. unfortunately we have faced some problems and strongly need your help to sort them out.
    There was always a possibility of emergency appointments for students over last years. As you know the online appointment application system is not always available and it is seen thatall the appointments are fully booked till September. Our courses will start on early or middle of October and because the student visa application processtakes 6-8 weeks, we all need emergency appointments as soon as possible to reach the winter semester on time.
    After our request for the urgent appointment the embassy asked our contact information and asked us to patiently wait till you and your colleagues find a solution. You called some of our friends and gave them an emergency appointment for 29th of August. Their condition is exactly the same as us but when we contacted embassy your colleagues told us that they havestopped making emergency appointments.

We are aware that this period of time is the busiest time for embassy and you are trying to manage this situation in the best way. We understand your concerns about the current situationand realize that this is not an ideal situation for you. Adding more appointments means adding more interviews for students which may make your workharder for a short time; but we are absolutely sure that the embassy can help us. We will appreciate it if you give us your full consideration, and we are eagerly looking forward to hearing from you.
    Sincerely Yours
    Iranian masters and PhD student

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dear Honorable ambassador,
    We are Iranian students that have been admitted to different study programs in Germany. Iranian students like numerous students around the world choose a university according to their purpose and enthusiasm. But unfortunately we face different problems and the most significant is during visa process. Publication of admission results in most of German universities is near 3 months to beginning of the school year, while, by considering the rule that students are not allowed to apply for Residence Permit sooner than 3 months before the starting date of the upcoming semester. Moreover, According to the website of German Embassy in Tehran, the usual time for processing of Residence Permit is 6 to 8 weeks. I should mention to this date all of interview appointments are booked by 21.08.2014 and a significant number of these are taken by tourists or businessmen. Therefore, it is resulted that Annual considerable number of Iranian students lose their study place only because lack of enough interview appointment or slow process of issuing Residence Permit.
    By considering into account all of above-mentioned points, we all need emergency appointments as soon as possible to reach the winter semester on time. But unfortunately as the officers of German Embassy said: there is not any urgent interview appointment until the last of July while There was always a possibility of emergency appointments for students over last years .We are aware that this period of time is the busiest time for embassy and understand embassy efforts to manage this situation in the best way. But we are absolutely sure that the embassy can help us. We will appreciate it if you give us your full consideration, and we are eagerly looking forward to hearing from you.
    Sincerely Yours ,
    Masters and PHD students

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    سلام شما از قسمت فرهنگی تقاضای وقت اضطراری بدید اگه برای دکترا دارید اقدام میکنید احتمال زیاد بهتون وقت میده تا 20 روز دیگه

سلام دوست عزیز میشه لطف کنی راه ارتباط با بخش فرهنگی رو بگیدومن هر چی سایت را گشتم پیدا نشد.

Junior Member

من پذيرش ارشد دارم، بدون فاند،پذيرش رشتم محدوده، سالي ٤٠ نفر، اگه از دانشگاه بخوام با سفارت مكاتبه كنه ممكنه وقت اضطراري بدن؟ چه ايميليو بايد بدم بهشون؟

بعید میدونم بهتون وقت بدن منم ارشد پذیرش داشتم ویک نامه رسمی از دانشگاه داشتم برا اینکه زود ویزا بدن ایمیل که زدم بعد چند روز گفتن نمیشه و معذرت خواهی کردن همه رشته ها فکر کنم ترمی 50 تا 60 نفر دانشجو بیشتر نمیگیرن . بازم شانستون رو امتحان کنین از دانشگاه بخواین ایمیل بزنن به سفارت و درخواست وقت اضطراری بکنند

✅ایمیلهای اصلی

info@teheran.diplo.de

visa-info@teheran.diplo.de

✅ بخش فرهنگی سفارت:

ku-100@tehe.auswaertiges-amt.de

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan456456 نمایش پست ها
    بعید میدونم بهتون وقت بدن منم ارشد پذیرش داشتم ویک نامه رسمی از دانشگاه داشتم برا اینکه زود ویزا بدن ایمیل که زدم بعد چند روز گفتن نمیشه و معذرت خواهی کردن همه رشته ها فکر کنم ترمی 50 تا 60 نفر دانشجو بیشتر نمیگیرن . بازم شانستون رو امتحان کنین از دانشگاه بخواین ایمیل بزنن به سفارت و درخواست وقت اضطراری بکنند

✅ایمیلهای اصلی

info@teheran.diplo.de

visa-info@teheran.diplo.de

✅ بخش فرهنگی سفارت:

ku-100@tehe.auswaertiges-amt.de

ممنون
    دانشگاه هاي المان تا جايي كه من اطلاع دارم پذيرش محدودو غيرمحدود دارن، محدود رو اصطلاحا ميگن restrictedt يا limited در پذيرش غير محدود هرتعداد درخواستي كه شرايط رو داشته باشه قبول ميكنن اما در محدود نه، البته يه كم عجيبه اما من اينو از كسايي كه رفتن و دارن ميخونن اونجا شنيدم، از اين جهت گفتم شايد فرقي كنه، خودم كه ايميل زدم جوابي ندادن
    فرقي نداره كدوم يكي از اين ايميل ها رو بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط leilash91 نمایش پست ها
    ممنون
    دانشگاه هاي المان تا جايي كه من اطلاع دارم پذيرش محدودو غيرمحدود دارن، محدود رو اصطلاحا ميگن restrictedt يا limited در پذيرش غير محدود هرتعداد درخواستي كه شرايط رو داشته باشه قبول ميكنن اما در محدود نه، البته يه كم عجيبه اما من اينو از كسايي كه رفتن و دارن ميخونن اونجا شنيدم، از اين جهت گفتم شايد فرقي كنه، خودم كه ايميل زدم جوابي ندادن
    فرقي نداره كدوم يكي از اين ايميل ها رو بدم؟

یه سوال..چجور میگین رشته های پذیرش محدود؟ مگه رشته ای هم هست پذیرش نامحدود داشته باشه؟ خب خلاصه هر رشته تو هر ترم 30 نفر بیشتر میخواد بگیره؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    یه سوال..چجور میگین رشته های پذیرش محدود؟ مگه رشته ای هم هست پذیرش نامحدود داشته باشه؟ خب خلاصه هر رشته تو هر ترم 30 نفر بیشتر میخواد بگیره؟
    Admission limits (Numerus Clausus)

https://de.wikipedia.org/wiki/Numerus_clausus
    http://www.rwth-aachen.de/cms/root/S...lausus/?lidx=1
    https://www.praktischarzt.de/blog/nc...edizinstudium/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    بله همين nc و غير nc ميگن بهش
    ببينيد من ميديدم بعضي رشته ها تو قسمت شرايطش مثلا نوشت restricted admission بعد جلوش زده yes يا no, پرس و جو كردم اينو بهم گفتن، حتي يه خانومي كه پذيرش مشروط داشتن و داشتن زبان ميخوندن اونجا، مثالي زدن و گفتن كه توي كلاسشون بحثي شده راجع به همين موضوع چون يك سال ١٥٠ نفر رشته مكانيك گرفته دانشگاهي و جا براي نشستن نبوده
    اين چيزي بود كه من از اون خانوم شنيدم نميتونم بكم ١٠٠٪‏ همينه،

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)