صفحه 21 از 251 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

سلام دوستان ، ۲ تا سوال داشتم،
    ۱- من نامه invitation letter راجب زمان شروع چیزی توش ننوشته، برای گرفتن وقت اضطراری دچار مشکل میشم؟ به عبارتی آیا باید تو اینویتیشن لتر نوشته باشه کیه شروع کار؟
    ۲- کسی‌ که می‌خواد اینویتیشن لترو پست کنه دچار مشکل شده، و میگه که:
    I already started trying to find out how exactly I can post the invitation letter to you, and it turns out that it is not so easy, requiring a certificate of export before a courier will accept it. I was wondering if you had any tips you might be able to give me with this process For getting post into Iran?

شما اینویتیشن لترتون رو با چه پستی از اونجا فرستادن، اگه بتونید کمک کنید ممنون میشم.
    همگی‌ موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Phoeniix نمایش پست ها
    سلام دوستان ، ۲ تا سوال داشتم،
    ۱- من نامه invitation letter راجب زمان شروع چیزی توش ننوشته، برای گرفتن وقت اضطراری دچار مشکل میشم؟ به عبارتی آیا باید تو اینویتیشن لتر نوشته باشه کیه شروع کار؟
    ۲- کسی‌ که می‌خواد اینویتیشن لترو پست کنه دچار مشکل شده، و میگه که:
    I already started trying to find out how exactly I can post the invitation letter to you, and it turns out that it is not so easy, requiring a certificate of export before a courier will accept it. I was wondering if you had any tips you might be able to give me with this process For getting post into Iran?

شما اینویتیشن لترتون رو با چه پستی از اونجا فرستادن، اگه بتونید کمک کنید ممنون میشم.
    همگی‌ موفق باشید
    سلام دوست عزیزم
    من جواب میدم ولی شاید من اشتباه متوجه شده باشم .
    اگه منظورتون از invitation letter، همون نامه ی پذیرشی هست که استاد بهتون باید بده، خب ایمیل کنه، اصلا نیازی نیست پست کنه. ولی تاریخ باید توش باشه. برای گرفتن وقت اضطراری دچار مشکل نمی شین ولی برای گرفتن ویزا چرا! چون اگه معلوم نباشه شما کی این نامه رو دریافت کردین و هیچ تاریخی روش نباشه، خب چطور انتظار دارین اونا با ویزای شما موافقت کنین؟ و توی نامه ی پذیرش هم که معمولا زیرش تاریخ نمی زنن که بگین از اونجا میشه فهمید. اگر هم این نامه ای که میگین یه چیز دیگه است، شرمنده که الکی اینا رو خوندین! لطفا ما رو هم بیشتر در جریان بذارین تا بدونیم چی به چیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم
    من جواب میدم ولی شاید من اشتباه متوجه شده باشم .
    اگه منظورتون از invitation letter، همون نامه ی پذیرشی هست که استاد بهتون باید بده، خب ایمیل کنه، اصلا نیازی نیست پست کنه. ولی تاریخ باید توش باشه. برای گرفتن وقت اضطراری دچار مشکل نمی شین ولی برای گرفتن ویزا چرا! چون اگه معلوم نباشه شما کی این نامه رو دریافت کردین و هیچ تاریخی روش نباشه، خب چطور انتظار دارین اونا با ویزای شما موافقت کنین؟ و توی نامه ی پذیرش هم که معمولا زیرش تاریخ نمی زنن که بگین از اونجا میشه فهمید. اگر هم این نامه ای که میگین یه چیز دیگه است، شرمنده که الکی اینا رو خوندین! لطفا ما رو هم بیشتر در جریان بذارین تا بدونیم چی به چیه
    ممنون از اینکه وقت گذاشتید و جواب دادید، نامه که تاریخ داره، جالبه که تاریخش واسه دسامبر ۲۰۱۲، اما من چون کارم به یه مشکلی‌ برخورد کرد الان فرستادن، منظورم از تاریخ، تاریخ شروع کار بود، نزده، چون هر زمانی‌ می‌شه کار رو شروع کرد، اما من برای اینکه به ثبتنام ترم تابستون برسم باید قبل از آوریل اونجا باشم، اون شروع ترم از آوریل یا سامر سمستر رو نزده، پرسیدم گفتن واسه شما حالا کمی‌ با تاخیرم بیاید مشکلی‌ نیست ثبت نام می‌کنیم. حالا موندم نگن شما تاریخ شروع نداره نامت عجله واسه چی‌! اصلا من الان سوالی که واسم پیش اومده اینه که این همه بچه‌ها دعوت‌نامه‌هاشون اومده با چه پستی اومده؟؟!! بد اینکه من فاند که بهم قراره مدن یه جورایی دولتی هستش یعنی‌ از طرف گرنت استاد نیست، نمیدونم چون با دولت آلمان سر و کار داره گیر خورده واسه پستش آیا!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Phoeniix نمایش پست ها
    ممنون از اینکه وقت گذاشتید و جواب دادید، نامه که تاریخ داره، جالبه که تاریخش واسه دسامبر ۲۰۱۲، اما من چون کارم به یه مشکلی‌ برخورد کرد الان فرستادن، منظورم از تاریخ، تاریخ شروع کار بود، نزده، چون هر زمانی‌ می‌شه کار رو شروع کرد، اما من برای اینکه به ثبتنام ترم تابستون برسم باید قبل از آوریل اونجا باشم، اون شروع ترم از آوریل یا سامر سمستر رو نزده، پرسیدم گفتن واسه شما حالا کمی‌ با تاخیرم بیاید مشکلی‌ نیست ثبت نام می‌کنیم. حالا موندم نگن شما تاریخ شروع نداره نامت عجله واسه چی‌! اصلا من الان سوالی که واسم پیش اومده اینه که این همه بچه‌ها دعوت‌نامه‌هاشون اومده با چه پستی اومده؟؟!! بد اینکه من فاند که بهم قراره مدن یه جورایی دولتی هستش یعنی‌ از طرف گرنت استاد نیست، نمیدونم چون با دولت آلمان سر و کار داره گیر خورده واسه پستش آیا!!
    1. نامه ی شما حتما باید شامل تاریخ شروع ترم باشه
    2. معمولا با Deutsche post می فرستن و 3-4 یورو بیشتر هزینه اش نیست. ربطی به فاند شما نداره
    3. اصلا نیازی نیست با پست بفرستن، ایمیل کنن کافیه

Junior Member

سلام . من از دانشگاه ماگدبورگ پذیرش گرفتم رشته مهندسی پزشکی. که این رشته فقط ترم Summer ارائه میشه. مهلت ثبت نام رو گفتن march 19 - april 19 ولی سفارت تا اول april وقت نداره. وقت اضطراری بگیرم یا واسه april 1 ؟؟؟؟ تورو خدا یکی راهنمایی کنه . ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط gatita نمایش پست ها
    سلام . من از دانشگاه ماگدبورگ پذیرش گرفتم رشته مهندسی پزشکی. که این رشته فقط ترم Summer ارائه میشه. مهلت ثبت نام رو گفتن march 19 - april 19 ولی سفارت تا اول april وقت نداره. وقت اضطراری بگیرم یا واسه april 1 ؟؟؟؟ تورو خدا یکی راهنمایی کنه . ممنون
    حتما وقت اضطراری بگیرین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    حتما وقت اضطراری بگیرین.
    به آقای مالکی ایمیل بزنم؟؟؟؟ تو سایت سفارت نتونستم مدارک دقیق و پیدا کنم ئاسه مصاحبه... به جز مدارک دانشگاهی و پذیرش باید گواهی عدم سو پیشینه . بیمه داشته باشم؟ خواهش می کنم به توضیح دقیق بدین. وقت نکردم همه صفحات رو بخونم

به آقای مالکی ایمیل بزنم؟؟؟؟ تو سایت سفارت نتونستم مدارک دقیق و پیدا کنم ئاسه مصاحبه... به جز مدارک دانشگاهی و پذیرش باید گواهی عدم سو پیشینه . بیمه داشته باشم؟ خواهش می کنم به توضیح دقیق بدین. وقت نکردم همه صفحات رو بخونم
    بله، یک ایمیل بزنید و تقاضای وقت اضطراری کنید، نامه ی پذیرشتون رو هم ضمیمه کنید.
    گواهی سو پیشینه و بیمه برای مصاحبه نیاز نیست.
    فراموش نکنید که ترجمه مدارک تحصیلیتون رو باید تایید کنید.

ApplyAbroad Superstar

حرف هایی که دوستمون زدن درسته به علاوه ی اینکه مدارکی که شما لازم دارین برای روز مصاحبه، توی سایت سفارت دقیقا نوشته شده، به صورت یه پی دی اف هست که مدارک ویزای دانشجویی رو نوشته. شما تمام اون مدارک رو لازم دارین. ضمن اینکه همون طور که دوستمون گفتن حتما باید نامه ی پذیرش رو برای آقای مالکی به صورت پیوست بفرستین، وگرنه بهتون وقت اضطراری نمی دن.
    گواهی عدم سوءپیشینه رو اصلا لازم ندارین. اصلا برای ویزای دانشجویی نیست. بیمه رو اگه انشاءالله ویزاتون درست شد، روزی که میرین ویزا رو بگیرین لازم دارین.

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوالی برام پیش اومده، من برای فردا 4 فوریه وقت داشتم که آقای مالکی لطف کرده بودن طی 6 روز برام وقت اضطراری داده بودن ولی به علت یه مشکل از طرف دارالترجمه نتونستم مدارکمو برا فردا کامل کنم. برا همین دیروز به آقای مالک میل زدم و کلی معذرت خواهی و ازشون خواهش کردم یه وقت دیگه به من بدن. امروزم هر چی تماس گرفتم نتونستم باهاشون صحبت کنم.
    فکر می کنید وقت فردامو کنسل کردن؟ یه وقت دیگه بهم میدن؟ و یا چون 2 روز مونده به مصاحبه میل زدم و نتونستم باهاشونم صحبت کنم برام مشکل ایجاد میشه؟
    چون من شهرستان هم هستم و اومدم تا مدارکمو دوباره تهیه کنم نمی تونم فردا برم تهران سفارت. چی کار کنم؟؟
    لطفا کمکم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)