صفحه 224 از 251 نخستنخست ... 124174214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,231 تا 2,240 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط hajian.amir نمایش پست ها
    میشه لطفانشانی ایمیل مربوطه را بفرمایید. ممنونم
    visainfo@tehe.auswaertiges-amt.de

با سلام یکی از دوستان برای بنده پیام خصوصی داده بودند و تلفنشون رو هم داده بودند با پیش شماره 0915 و از بنده مشورت خواسته بودند.متاسفانه پیامشون پاک شده.لطفا پیامشون رو دوباره بفرستند.ممنون

با سلام دوستان من با سفارت مکاتبه کردم برای وقت زودتر.ازم مدارک the advance approval of the competent foreigners authority, advance approval or certification of the Federal Employment Agency acc. § 36 BeschV. رو خواستن.از دوستان کسی اطلاعی راجع به مدارک فوق داره؟

Junior Member

سلام دوستان

با توجه به اینکه ویزامتریک هست، ایا میشه نتیجه گرفت که سفارت بعضی وقت ها رو اضطراری در نظر نگیره؟ من نمیدونم ویزامتریک دقیقاچقدر طول میکشه جواب میده ولی من باید 40 روز دیگه آلمان باشم برا شروع سامراسکول. از یه هفته پیش هم هم خودم هم کوردینیتور برنامه از المان برام ایمیل زده به سفارت ولی جوابی نگرفتیم. این ایمیل رو استفاده کردم: ku-100@tehe.auswaertiges-amt.de
    آیا منتطر بشیم یا برم ویزامتریک؟

Junior Member

با سلام

از دوستانی که پذیرش دکتری با فاند گرفتن
    استادم بهم گفته که یه درفت واسه ادمیشن لتر بفرست و چیزای که لازمه توش باشه که از سفارت بتونی وقت فوری بگیری
    میخواستم دوستانی که از سفارت وقت فوری گرفتن و ادمیشن لتر واسه سفارت فرستادن نامه ادمیشن را بهم با حذف مشخصاتشون بهم بدن از روش بنویسم و واسه ایشون بفرستم

ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin17 نمایش پست ها
    سلام دوستان

با توجه به اینکه ویزامتریک هست، ایا میشه نتیجه گرفت که سفارت بعضی وقت ها رو اضطراری در نظر نگیره؟ من نمیدونم ویزامتریک دقیقاچقدر طول میکشه جواب میده ولی من باید 40 روز دیگه آلمان باشم برا شروع سامراسکول. از یه هفته پیش هم هم خودم هم کوردینیتور برنامه از المان برام ایمیل زده به سفارت ولی جوابی نگرفتیم. این ایمیل رو استفاده کردم: ku-100@tehe.auswaertiges-amt.de
    آیا منتطر بشیم یا برم ویزامتریک؟

visainfo@tehe.auswaertiges-amt.de

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AbbasNazari نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون، به این ایمیل زدم و جواب نهاییشون این بود که از ویزامتریک اقدام کنم
    من قبلا با سیستم ایمیل وقت گرفته بودم و به تجربه ی دوستانم هم این روش جواب میده ولی فکر میکنم از این به بعد نقش ویزامتریک قراره پررنگ تر بشه. من با اینکه فلوشیپ از DAAD داشتم باز هم بهم وقت ندادن از طریق ایمیل.

Junior Member

سلام به همگی. من مدت‌هاس این فروم رو مطالعه می‌کنم و امروز تصمیم گرفتم عضوش بشم.
    من پذیرش دکتری مهمان از دانشگاه هیلدسهایم و یک گرنت ۳ ماهه گرفتم. دوره من از اول اکتبر شروع میشه. با توجه به اینکه کلا دوره اقامتم ۳ ماه و چند روز خواهد بود، باید مدارک رو طبق «راهنمای درخواست روادید برای دانشمندان میهمان و پژوهشگران» آماده کنم یا طبق «راهنمای درخواست روادید دانشجویی - دوره دکترا»؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

همچنین امروز تقاضای وقت اضطراری کردم. متن نامه رو اینجا می‌گذارم. شاید به‌کارتون بیاد.

Request for an Emergency Appointment

Dear receiver
    My name is ____. I have received an invitation letter to study at the University of Hildesheim as a guest PhD student from 1st October 2019 to 31st December 2019.
    I have also received a 3 month DAAD grant in order to finance my stay in Hildesheim.
    I would be grateful if you help me in expediting my visa process and give me an emergency Appointment.
    I have attached a copy of my passport, my contact information and the invitation letter from the University of Hildesheim, which describes my grant (3 months à 900 Euro, October 2019 - December 2019).
    Since, my wife wishes to accompany me in this 3 month stay in Germany, I am enclosing a copy of her passport, too.
    I do appreciate your time and help in advance.

Best regards,
    _____

Junior Member

من به هر چهار ایمیلی که در فروم معرفی شده بود، درخواست انگلیسی فرستادم.

یکی از ایمیل‌ها خیلی سریع به آلمانی پاسخ داد که با دفتر ویزامتریک تماس بگیرم و پیگیری کنم. به نظر شما رو پاسخ خودکار برای من ارسال کردن؟ یا باید واقعا با دفتر ویزامتریک تماس بگیرم؟
    این ایمل: visainfo@tehe.auswaertiges-amt.de

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabj نمایش پست ها
    من به هر چهار ایمیلی که در فروم معرفی شده بود، درخواست انگلیسی فرستادم.

یکی از ایمیل‌ها خیلی سریع به آلمانی پاسخ داد که با دفتر ویزامتریک تماس بگیرم و پیگیری کنم. به نظر شما رو پاسخ خودکار برای من ارسال کردن؟ یا باید واقعا با دفتر ویزامتریک تماس بگیرم؟
    این ایمل: visainfo@tehe.auswaertiges-amt.de

سلام
    شما برای درخواست ویزای دانشجوی دکترا قطعا نباید اقدام کنین. اما پژوهشگر مهمان می تونین باشین.
    اما اگر فقط و فقط برای سه ماه می خواین، ممکنه بتونین با ویزای شنگن اقدام کنین. احتمالا برای همین بهتون گفته ان با دفتر ویزامتریک تماس بگیرین.
    من دیدم کسی رو که کارش عجله ای بوده و فرصت مطالعاتی اومده اینجا، با ویزای شنگن هم اومده. اما ازش تعهد گرفته بودن توی سفارت که تو آلمان درخواست تمدید ویزا نکنه. حتما با ویزامتریک تماس بگیرین. امکانش هست بتونین با شنگن بیاین و حتما حتما بهشون بگین که ایمیل زدین برای وقت اضطراری و بهتون اینو گفته ان.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)