صفحه 228 از 251 نخستنخست ... 128178218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,271 تا 2,280 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

خیلی ممنونم که وقت گذاشتید و پاسخ دادید ..استادم امروز از من پرسیده چه مدارکی لازم داری واسه ویزا پس بهشون بگم قرارداد و پذیرش با توضیح برام بفرستن!

Junior Member

در ضمن من با همسر و فرزندم هستم برای اونا هم مدارک خاصی لازم هست شما اطلاع دارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramooona نمایش پست ها
    در ضمن من با همسر و فرزندم هستم برای اونا هم مدارک خاصی لازم هست شما اطلاع دارید؟
    چیزی که من میدونم این هست که معمولا برای همسر و فرزندتون وقت اظطراری نمیدن ولی فکر میکنم در این مورد تو همین فورم بحث شده باشه دقیق یادم نیست کدوم صفحه.

Junior Member

ولی شما تو ایمیل خودتون اینم عنوان کنین شاید قبول کردن برای همسر و فرزندتونم وقت بدن

با سلام.من قرارداد داشتم و شرکتی که میخام براش کار کنم به سفارت ایمیل زد (البته من خودم وقت سفارت گرفته بودم و همسرم هم وقت گرفته بود) و عنوان کردن که 1 سپتامبر شروع قراردادمه و منو لازم دارن.سفارت هم دقیقا 7 روز بعد جواب داد.(7 روز کاری و غیر کاری) و از من خواست که اگر همراه دارم شماره رفرنس اونم بدم.من شماره رفرنس خانومم رو دادم و روز بعد از ایمیل آخرم برا 2 هفته بعدش به من و همسرم با هم وقت دادن.
    عنوان کردن که اگر به من ویزا بدن همزمان به همسرم هم ویزا میدن.
    فقط یه چیزی عنوان کنم.تو زمان مصاحبه سفارت هم خودتون هم همسرتون بنا به سطح زبان آلمانی یه آمادگی داشته باشید چون به احتمال 80 درصد ازتون یه چند تا سوال آلمانی میپرسن.مثل اینکه هدفتون از سفر به آلمان چیه و اونجا بری برنامت چیه یا اینکه رشته تحصیلیت چیه؟چندتا بچه داری و اینا.... به زبان انگلیسی هم گاهی ازتون سوال میکنن ولی احتمالش کمه.(زمانی انگلیسی سوال میکنن که آلمانیتون ضعیف باشه...)
    ضمنا تمامی مدارکی که تو چک لیست هست رو به همون ترتیب بچینید و کسری نداشته باشید.من چند بار تجربه کردم زمانی که همه چی تون طبق اون چک لیست مرتب باشه و وقت زیادی از Officer نگیره خیلی نظر مثبتی بهتون پیدا میکنه.اگر سوالی هم ازشون داشتید خیلی محترمانه بپرسید.مثل این می تونم ازتون یه سوال داشته باشم؟) و در این صورت خیلی قشنگ و واضح جوابتون رو میدن.
    تآییده مدارک تحصیلی و مدارک شناساییتون حتما همراهتون باشه.(چون تا اون مدارکو نداشته باشید و کسری مدارک بخورید،تا زمانی که نقص مدرکتون بر طرف نشه پروسه صدور ویزاتون شروع نمیشه.بازم تاکید میکنم سعی کنید کسری نداشته باشید.)
    بازم اگر راهنمایی خواستید من در خدمتم.

Junior Member

واقعا ممنونم از وقتی که گذاشتید و پاسخ دادید..من نیازی نیست که المانی بدونم چون پست داک به انگلیسی است و اصلا به المانی هیچ اشنایی هم ندارم ..فقط میشه لطف کنید و بگید برای خودم و همسرم و فرزندم دقیقا چه مدارکی لازمه؟ همون مدارکی که تو سایت سفارت هست کافیه؟ تو ایمیلی که به سفارت واسه وقت اضطراری میخوام بزنم غیر از قرداد و پاسپورتا چیز دیگه ای نیاز نیست؟ به نظرتون به من وخانوادم تو کمتر از یک ماه ویزا میدن..ببخشید که مزاحمتون میشم

Junior Member

بسیار سپاس از پاسختون ..فقط ببخشید واسه من و خانوادم هر سه تو همین بخش باید وقت بگیرم؟در واقع چند هفته پیش این کارو کردم ..پس تو ایمیل به سفارت بگم که وقت گرفتم؟ چه مدارکی واسه خودم و خانواده باید اماده کنم تا اون موقع؟به نظرتون بهمون ویزا میدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AbbasNazari نمایش پست ها
    با سلام.من قرارداد داشتم و شرکتی که میخام براش کار کنم به سفارت ایمیل زد (البته من خودم وقت سفارت گرفته بودم و همسرم هم وقت گرفته بود) و عنوان کردن که 1 سپتامبر شروع قراردادمه و منو لازم دارن.سفارت هم دقیقا 7 روز بعد جواب داد.(7 روز کاری و غیر کاری) و از من خواست که اگر همراه دارم شماره رفرنس اونم بدم.من شماره رفرنس خانومم رو دادم و روز بعد از ایمیل آخرم برا 2 هفته بعدش به من و همسرم با هم وقت دادن.
    عنوان کردن که اگر به من ویزا بدن همزمان به همسرم هم ویزا میدن.
    فقط یه چیزی عنوان کنم.تو زمان مصاحبه سفارت هم خودتون هم همسرتون بنا به سطح زبان آلمانی یه آمادگی داشته باشید چون به احتمال 80 درصد ازتون یه چند تا سوال آلمانی میپرسن.مثل اینکه هدفتون از سفر به آلمان چیه و اونجا بری برنامت چیه یا اینکه رشته تحصیلیت چیه؟چندتا بچه داری و اینا.... به زبان انگلیسی هم گاهی ازتون سوال میکنن ولی احتمالش کمه.(زمانی انگلیسی سوال میکنن که آلمانیتون ضعیف باشه...)
    ضمنا تمامی مدارکی که تو چک لیست هست رو به همون ترتیب بچینید و کسری نداشته باشید.من چند بار تجربه کردم زمانی که همه چی تون طبق اون چک لیست مرتب باشه و وقت زیادی از Officer نگیره خیلی نظر مثبتی بهتون پیدا میکنه.اگر سوالی هم ازشون داشتید خیلی محترمانه بپرسید.مثل این می تونم ازتون یه سوال داشته باشم؟) و در این صورت خیلی قشنگ و واضح جوابتون رو میدن.
    تآییده مدارک تحصیلی و مدارک شناساییتون حتما همراهتون باشه.(چون تا اون مدارکو نداشته باشید و کسری مدارک بخورید،تا زمانی که نقص مدرکتون بر طرف نشه پروسه صدور ویزاتون شروع نمیشه.بازم تاکید میکنم سعی کنید کسری نداشته باشید.)
    بازم اگر راهنمایی خواستید من در خدمتم.
    ببخشید واسه خودتون و همسرتون در چه قسمتی وقت گرفتین؟ و ایا ویزای شما و همسرتون امده؟

سلام دوستان

این Preapproval letter به آلمانی میدونید چی بهش میگن؟ اسم این فرم که Human resource باید بفرسته چی میشه؟

ممنونم

ببخشید واسه خودتون و همسرتون در چه قسمتی وقت گرفتین؟ و ایا ویزای شما و همسرتون امده؟
    برا خودم درخواست ویزای بلو کارت دادم.برا همسرم درخواست پیوست به خوانواده.
    مدارک هم همون که تو سایت هست کافیه.ولی کامل باشه.
    چرا انقدر دیر اقدام کردین؟
    همین امروز شما ایمیل بزن.
    ما هفته پیش سفارت بودیم و هنوز جواب نگرفتیم.بین 2 هفته تا 1 ماه طول میکشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)