صفحه 229 از 251 نخستنخست ... 129179219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,281 تا 2,290 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    سلام دوستان

این Preapproval letter به آلمانی میدونید چی بهش میگن؟ اسم این فرم که Human resource باید بفرسته چی میشه؟

ممنونم
    دوتا فرم هست.فایل هاشو نمیتونم اینجا بزارم.یه دونشو خودتون باید پرکنید امضا کنید.یکی هم شرکتتون پرکنه و امضا کنه.
    عنوان یکیش اینه:Anfrage zu § 36 Abs. 3 Beschäftigungsverordnung (Vorabprüfung) و اون یکی عنوان نداره.

دوتا لینک میزارم این تو پیدا میکنی:
    http://www.arbeitsagentur.de/datenerhebung.

http://www.arbeitsagentur.de/arbeitsmarktzulassung.

Junior Member

[QUOTE=AbbasNazari;2624409]برا خودم درخواست ویزای بلو کارت دادم.برا همسرم درخواست پیوست به خوانواده.
    مدارک هم همون که تو سایت هست کافیه.ولی کامل باشه.
    چرا انقدر دیر اقدام کردین؟
    همین امروز شما ایمیل بزن.
    ما هفته پیش سفارت بودیم و هنوز جواب نگرفتیم.بین 2 هفته تا 1 ماه طول میکشه.[/QUOT
    خیلی ممنونم

بسیار سپاسگزارم دوست عزیز

این فرم Anfrage zu § 36 Abs. 3 Beschäftigungsverordnung (Vorabprüfung) رو تو اینترنت زدم اومد بالا. همین فرم رو گفتین شرکت باید پرکنه؟

اونوقت اون فرم دوم که میگین عنوان نداره رو گفتین توی این لینکا پیدا میکنم؟ من راستش اونجا پیدا نکردم...

نقل قول نوشته اصلی توسط AbbasNazari نمایش پست ها
    دوتا فرم هست.فایل هاشو نمیتونم اینجا بزارم.یه دونشو خودتون باید پرکنید امضا کنید.یکی هم شرکتتون پرکنه و امضا کنه.
    عنوان یکیش اینه:Anfrage zu § 36 Abs. 3 Beschäftigungsverordnung (Vorabprüfung) و اون یکی عنوان نداره.

دوتا لینک میزارم این تو پیدا میکنی:
    http://www.arbeitsagentur.de/datenerhebung.

http://www.arbeitsagentur.de/arbeitsmarktzulassung.

بسیار سپاسگزارم دوست عزیز

این فرم Anfrage zu § 36 Abs. 3 Beschäftigungsverordnung (Vorabprüfung) رو تو اینترنت زدم اومد بالا. همین فرم رو گفتین شرکت باید پرکنه؟

اونوقت اون فرم دوم که میگین عنوان نداره رو گفتین توی این لینکا پیدا میکنم؟ من راستش اونجا پیدا نکردم...
    همون فرمی که عنوانشو بهتون دادم رو خودتون پر کنید.ولی همون هم شرکت میتونه پر کنه برا شما ایمیل کنه و شما امضا کنید و براشون پس بفرستید.من این کارو کردم.بازم میگم خودتونم میتونید پر کنید و امضا کنید و برا شرکت ایمیل کنید.

برا فرم دوم که باید شرکت پر کنه و امضا کنه این عبارت رو تو گوگل سرچ کنید:dok_ba015716 بعد همون سایت اول یه pdf بهتون میده همونه.(اگه اکی شد یه خبر بدید که فرم رو گرفتید.)
    بعد شرکت شما هر دوتا فرم رو برا اداره bundesagentur für arbeit شهری که شرکت توش هست ایمیل میکنه.اونا یک روزه یه تأییده به صورت ایمیلی میزنن بعد 3 تا 4 هفته به صورت رسمی به شرکت نامه اجازه کار شما رو میزنن.با همون ایمیل تأیید میتونید برا سفارت اقدام کنید.

بازهم ممنونم ازتون

این فرم دوم هم راحت توی اینترنت پیدا شد. حالا خود HR پرکنه که اشتباهی پیش نیاد شاید بهتر باشه.

همون فرمی که عنوانشو بهتون دادم رو خودتون پر کنید.ولی همون هم شرکت میتونه پر کنه برا شما ایمیل کنه و شما امضا کنید و براشون پس بفرستید.من این کارو کردم.بازم میگم خودتونم میتونید پر کنید و امضا کنید و برا شرکت ایمیل کنید.

برا فرم دوم که باید شرکت پر کنه و امضا کنه این عبارت رو تو گوگل سرچ کنید:dok_ba015716 بعد همون سایت اول یه pdf بهتون میده همونه.(اگه اکی شد یه خبر بدید که فرم رو گرفتید.)
    بعد شرکت شما هر دوتا فرم رو برا اداره bundesagentur für arbeit شهری که شرکت توش هست ایمیل میکنه.اونا یک روزه یه تأییده به صورت ایمیلی میزنن بعد 3 تا 4 هفته به صورت رسمی به شرکت نامه اجازه کار شما رو میزنن.با همون ایمیل تأیید میتونید برا سفارت اقدام کنید.

بازهم ممنونم ازتون

این فرم دوم هم راحت توی اینترنت پیدا شد. حالا خود HR پرکنه که اشتباهی پیش نیاد شاید بهتر باشه.
    آره همرو بده به خودشون.فقط یه چیزی فرم رو با اون عبارتی که دادم پیدا کردید؟برا یه بنده خدایی دیگه میخام بفرستم

آره همرو بده به خودشون.فقط یه چیزی فرم رو با اون عبارتی که دادم پیدا کردید؟برا یه بنده خدایی دیگه میخام بفرستم
    بله خیلی راحت با همون عبارت پیدا میشه. من اینجا پیوست میکنم هر دو فرم رو. چک بکنید ببینید درسته؟
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

بله خیلی راحت با همون عبارت پیدا میشه. من اینجا پیوست میکنم هر دو فرم رو. چک بکنید ببینید درسته؟
    آره درسه هر دوتاش...

Junior Member

باسلام
    من وقت سفارتم برای 12 ماه دیگه است و شرکتی که باهاش قرار داد امضا کردم می خواد به اداره کار ایالت هامبورگ نامه بزنه. مشکل من اینه نمی تونم تا 12 ماه دیگه منتظر بمونم و باید حتما تا چهار ماه دیگه برم از ایران و اونجا مشغول بکار بشم. آیا اگر به اداره کار نامه بزنم امکان جلو انداختن وقت سفارتم و گرفتن وقت اضطراری هست یا خیر؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید. داره این فرصت از دستم میره فقط بخاطر وقت سفارت.

نقل قول نوشته اصلی توسط nini1993 نمایش پست ها
    باسلام
    من وقت سفارتم برای 12 ماه دیگه است و شرکتی که باهاش قرار داد امضا کردم می خواد به اداره کار ایالت هامبورگ نامه بزنه. مشکل من اینه نمی تونم تا 12 ماه دیگه منتظر بمونم و باید حتما تا چهار ماه دیگه برم از ایران و اونجا مشغول بکار بشم. آیا اگر به اداره کار نامه بزنم امکان جلو انداختن وقت سفارتم و گرفتن وقت اضطراری هست یا خیر؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید. داره این فرصت از دستم میره فقط بخاطر وقت سفارت.
    سلام

وقت بذارید چند صفحه از این فروم رو بخونید میبینید که دیگران هم تجربه ی مشابه داشتن و میشه با یک سری مدرک وقت اضطراری از سفارت گرفت. بجز قرارداد کارتون اون دو تا فرم رو هم که چند پست قبل پیوست کردم رو لازم دارید که ظاهرا باید توسط شرکت انجام بشه و به تایید اداره کار آلمان برسونه. این سه تا رو پیوست ایمیل درخواست وقت اضطراری سفارت میکنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)