صفحه 23 از 251 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

Unhappy پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

سلام بچه ها ... یه سوال دارم . من نامه پذیرشم رو برام دوستم تو آلمان پست 10 روزه کرده و 18 فوریه وقت سفارت دارم نمی دونم تا اون موقع می رسه یا نه. اگه نرسید سفارت اسکن نامه رو قبول می کنه؟؟؟ من چی باید بگم ... لطفا کمک کنید

Junior Member ardabili آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

بله قبول می کنه.
    من اسکن اجازه کارم را بردم چون اصلش هنوز نرسیده بود. ازم قبول کردند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gatita نمایش پست ها
    سلام بچه ها ... یه سوال دارم . من نامه پذیرشم رو برام دوستم تو آلمان پست 10 روزه کرده و 18 فوریه وقت سفارت دارم نمی دونم تا اون موقع می رسه یا نه. اگه نرسید سفارت اسکن نامه رو قبول می کنه؟؟؟ من چی باید بگم ... لطفا کمک کنید
    پرینت اسکن کافیه، من خودم همین کار رو کردم، خیلی‌ دیگه از دوستان هم همینطور، جای نگرانی‌ نیست اصلا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Phoeniix نمایش پست ها
    پرینت اسکن کافیه، من خودم همین کار رو کردم، خیلی‌ دیگه از دوستان هم همینطور، جای نگرانی‌ نیست اصلا.
    ممنونم از همتون... یه سوال دیگه هم دارم اگه جواب بدین ممنون میشم... من یک نسخه از ترجمه هام دست دانشگاهه. الان فقط یه نسخه دارم یکی دیگه از داالترجمه خواستم گفت طول می کشه مثل اینکه یه مشکل داره... سفارت رور مصاحبه همین یک نسخه اصل ترجمه شده که تایید هم شده رو قبول می کنه؟ منظورم اینه که واسه مصاحبه یک نسخه کافیه؟؟؟

Junior Member

ممنونم از همتون... یه سوال دیگه هم دارم اگه جواب بدین ممنون میشم... من یک نسخه از ترجمه هام دست دانشگاهه. الان فقط یه نسخه دارم یکی دیگه از داالترجمه خواستم گفت طول می کشه مثل اینکه یه مشکل داره... سفارت رور مصاحبه همین یک نسخه اصل ترجمه شده که تایید هم شده رو قبول می کنه؟ منظورم اینه که واسه مصاحبه یک نسخه کافیه؟؟؟
    همون یه نسخه ترجمه شده که مهر‌های لازم رو داره کافیه که در دستهٔ اول قرار میدید، و یه کپی از همون رو توی دسته دوم مدارکتون قرار میدید، آره کافیه، نگران نباشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Phoeniix نمایش پست ها
    همون یه نسخه ترجمه شده که مهر‌های لازم رو داره کافیه که در دستهٔ اول قرار میدید، و یه کپی از همون رو توی دسته دوم مدارکتون قرار میدید، آره کافیه، نگران نباشید.

مرسی از کمکت. پس اصل فارسی مدارک + ترجمه تایید شده + کپی ترجمه تایید شده (همه یک نسخه) . + CV + SOP + عکس و ...
    عکس ها هم باید 4*3 باشه دیگه و زمینه روشن ؟؟

مرسی از کمکت. پس اصل فارسی مدارک + ترجمه تایید شده + کپی ترجمه تایید شده (همه یک نسخه) . + CV + SOP + عکس و ...
    عکس ها هم باید 4*3 باشه دیگه و زمینه روشن ؟؟
    عکس باید 4*3 باشه با زمینه روشن.
    تمام مدارک رو به ترتیب چک لیست بچین بیا پایین.

دوستان من دعوتنامه استادم رو گرفتم ولی ایشون تو دعوتنامه نوشته که من هر زمان می تونم کارمو شروع کنم. راستش یه ورک شاپ هم در رابطه با تز من در همون دانشگاه و توسط همون استاد بنده در 21 ماه می برگزار میشه که دوست داشتم اونجا باشم . به نظر شما اگه به آقای مالکی ایمیل بزنم و این موضوع رو بگم وقت اضطراری میدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    دوستان من دعوتنامه استادم رو گرفتم ولی ایشون تو دعوتنامه نوشته که من هر زمان می تونم کارمو شروع کنم. راستش یه ورک شاپ هم در رابطه با تز من در همون دانشگاه و توسط همون استاد بنده در 21 ماه می برگزار میشه که دوست داشتم اونجا باشم . به نظر شما اگه به آقای مالکی ایمیل بزنم و این موضوع رو بگم وقت اضطراری میدن؟
    در دعوت‌نامه من اصلا حرفی‌ راجع به شروع کار نزده بودن، میل زدم به آقای مالکی وقت فوری واسه ۱ هفته بعدش دادن بهم. مشکلی‌ نیست.

Hi everybody.
    one qucik question: should i follow the advice in this section if I need emergency appointment for medical treatment visa? please help. It's important. Thank you
    اي برادر تو همان انديشه اي مابقي خود استخوان و ريشه اي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)